images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі відкрили ще один осередок боксу: дітей тренуватиме відомий херсонький чемпіон

У Тернополі відкрили ще один осередок боксу: дітей тренуватиме відомий херсонький чемпіон
З 1-го травня на базі СК “Текстильник” стартують заняття нових груп з боксу для дітей під наставництвом Олександра Євтушенка.

Олександр Євтушенко родом з Херсона, де займався тренерством. Серед його спортивних досягнень – звання Майстра спорту України та титул чемпіона України (2004 рік).

Про це розповідає президент федерації боксу Тернопільської області Євгеній Степанов.

– Він кваліфікується на тренуванні дітей. Має всі допускні документи та педагогічну освіту – ступінь магістра у фізичному вихованні та спорті. Тож батьки можуть бути спокійними за своїх дітей та те, наскільки професійно буде проходити навчальний процес, – говорить Євгеній Степанов.

Олександр Євтушенко розповідає, у Херсоні займався тренерством впродовж 5 років.

– Бокс займаюся усе життя, тож можна сказати, що живу ним. Люблю дітей і хочу передати їм свої професійні знання, – каже тренер.

Тренування проходитимуть у понеділок, середу та п’ятницю, зазначає президент боксерського клубу “Нокаут” Михайло Будзінський.

– О 17 годині проходитимуть тренування для вікової групи 5-9 років, о 18 годині – 10-17 років. Заняття для вікової категорії 17+ проходитиме о 20 годині. Це групи для початківців, тож усі хто хотів спробувати себе у боксі можуть долучитися. Записатися у групи можуть як хлопці, так і дівчата, – повідомляє Михайло Будзінський. Президент боксерського клубу Нокаут.

Для сімей полеглих захисників заняття безкоштовні.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер