images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі встановлять стелу пам’яті та меморіальну таблицю захиснику Андрію Теребію

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про встановлення стели пам’яті та меморіальної таблиці тернопільському захиснику.

Так, на території навчального закладу «Тернопільський центр професійно-технічної освіти», за адресою вул. Текстильна, 8, буде встановлено стелу пам’яті та меморіальну таблицю своєму випускнику, учаснику російсько-української війни, Теребію Андрію Богдановичу.

Довідка: Андрій Теребій народився 28 жовтня 1991 року в місті Тернополі.

Навчався у Тернопільській загальноосвітній школі № 23, Тернопільському Центрі професійно-технічної освіти № 2, Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Від 2014 – учасник АТО. Військову службу проходив у 24 ОМБр, 54 ОМБр, а також в УДА. З початком російського вторгнення в Україну воював на фронті в складі 81-ша окрема аеромобільна бригада 122 ОАеМБ.

Загинув 4 квітня 2022 року в боях за місто Рубіжне Луганської області.

Військовому посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин Тернополя» за вагомий особистий внесок у становлення української державності та особисту мужність і героїзм у виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер