images/stories/logosait_new.jpg

 

Спортсмени з Тернополя стали призерами чемпіонату України з кікбоксингу (фото)

Спортсмени з Тернополя стали призерами чемпіонату України з кікбоксингу (фото)
З 10-го по 12 травня у Броварах (Київська область) відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед студентів.

Участь у змаганнях взяли близько 1300 учасників.

Тернопіль на чемпіонаті представили троє вихованців спортивного клубу “Fight club Ternopil, які посіли призові місця.

Костянтин Горобівський, учень ЗОШ №27, у розділі Лоу-кік здобув перше місце, здобувши титул чемпіона України в 11 років.

Михайло Цимбалюк, учень ЗОШ №29, у розділі Лоу-кік посів друге місце, а Артем Андрейцев учень ЗОШ №22 зайняв друге місце у розділі Фул-контакт.

Про це повідомив тренер спортсменів Олександр Дульнєв.

До цих змагань готувалися орієнтовно впродовж місяця. Це і фізичне навантаження, і відпрацювання техніки та відточування прийомів, – розповідає тренер. –  Я дуже задоволений результатами. Для Артема Андрейцева це другі змагання і він показав хороший результат, ставши призером. Суперником Михайла Цимбалюка на цих змаганнях був володар кубку світу, на жаль, наш спортсмен поступився йому за очками. Костянтин Горобівський до цього результату йшов впродовж п’яти років. На чемпіонаті він провів три дуже хороші поєдинки проти спортсменів з Києва, Кременчука та Чернівців і здобув впевнену перемогу.

Далі спортсмени готуватимуться до чемпіонату України, який відбудеться у Тернополі з 12-го по 15 вересня, говорить Олександр Дульнєв.

Сподіваємося, знову покажемо хороший результат і вже з наступного року випробуємо свої сили на європейських змаганнях, – каже тренер.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер