Рекорд по медалях: два золота, одне срібло та одну бронзу виборола юна плавчиня з Тернополя на Всеукраїнських змаганнях (фото)

Школярка з Тернопільщини вразила усіх своєю майстерність на Всеукраїнських змаганнях з плавання.

Так, 15-18 травня у місті Полтава відбувся чемпіонат України з пара плавання серед осіб з ураженням ОРА. Участь у змаганнях прийняли плавці із 20 областей України.

Юна спортсменка з Тернопільщини - Вікторія Верех порадувала золотими нагородами.

"Дівчина стала двічі чемпіонкою на дистанції 50 м та 100 м брасом. Також спортсменка зайняла друге місце на дистанції 100 м вільним стилем та третє місце на дистанції 50 м вільним стилем",повідомили в спортивній школі №1 Тернополя.