images/stories/logosait_new.jpg

 

Підписуйтесь на сторінки «Open Space Ternopil» у соціальних мережах

У Тернополі активно триває робота над створенням нового сучасного відкритого простору «Open Space Ternopil». Ця локація стане місцем для проведення різноманітних культурних, освітніх та розважальних заходів, що сприятимуть розвитку місцевої громади та бізнесу.

Наразі уже в соціальних мережах створено сторінки «Open Space Ternopil» для комунікацій. Підписуйтеся, щоб бути в курсі останніх новин та подій. Крім того, на цих сторінках ви знайдете інформацію про майбутні заходи, фото та відеозвіти з будівництва, а також зможете долучитися до обговорень та внести свої пропозиції щодо розвитку простору.

Підписуйтесь на сторінки «Open Space» у соціальних мережах та стежте за новинами:

Цей матеріал створено Тернопільською міською радою в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» (SRER), що реалізується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер