Благодійний захід на підтримку 125 бригади відбувся у Великій Березовиці (ФОТО)
Середа, 24 липня 2024, 11:30
Дійство розпочалося 21 липня з молебню біля Алеї слави Героям російсько-української війни, де спільною молитвою вшанували пам’ять усіх, хто загинув у бою за Україну.
У межах заходу відбувся показ фільму з історіями родин полеглих бійців з Великоберезовицької громади. Батьки, матері, дружини, діти поділились спогадами про своїх Героїв, про їхні плани, мрії, бажання… А також розповіли історію вступу до війська.
«Виникла ідея створити такий фільм, благодійна організація «Штаб Перемога» підтримали мою ініціативу. Ми спільно з ними вирішили організувати благодійний захід, який приурочили пам’яті загиблих військовослужбовців з Великоберезовицької громади. Важливо пам’ятати наших Героїв», - розповіла жителька громади та організаторка Уляна Фіалка.
Окрім того, жителі громади мали змогу відвідати ярмарок та придбати в’язані іграшки, браслети, віночки, розфарбовані гільзи та шоломи, ікони, картини й солодощі. Гроші, з продажу яких, будуть направлені на придбання багі для бійців 125 окремої бригади територіальної оборони для евакуації поранених захисників та тактичних аптечок.
«Під час ярмарку відбувся благодійний концерт, де виступили творчі колективи громади, музичні виконавці Тернопільщини та виступив запрошений гість – заслужений артист України Володимир Трач. Також, відбувся турнір з міні-футболу серед дітей. Участь у змаганнях взяли юні футболісти – вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп» Великоберезовицької селищної ради», - поділилися у громаді.