images/stories/logosait_new.jpg

 

Житель Чорківщини втратив чималу суму купуючи неіснуючий товар

Понад 132 000 гривень просили аферисти за фейковий товар, який продавали в мережі Інтернет. 65-річний чоловік без роздумів вчинив транзакцію та став жертвою шахрайської пастки.

Працівники Борщівського відділення поліції дізналися в заявника деталі події. На одному із сайтів-оголошень пенсіонер знайшов публікацію про продаж спеціального устаткування та комплектуючих деталей для встановлення сонячних батарей. Автор оголошення оцінив товар в 132 200 гривень. Краянина влаштувала обумовлена сума, тож він без роздумів здійснив транзакцію. Натомість, коли чоловік приїхав в сусідню область аби забрати «придбаний» товар, то зрозумів, що його ошукали, проте за вказаною адресою такого магазину не існувало.

Відомості про подію слідчі територіального підрозділу поліції внесли в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці закликають громадян не вірити всій розміщеній в мережі Інтернет інформацію. Якщо ви хочете придбати спеціалізове устаткування слід звернутися в відповідні магазини: отримайте детальну інформацію, зателефонуйте, поцікавтеся про клієнтів даного магазину.

Завжди обирайте можливість післяплати, аби ви мали змогу побачити товар вживу, переконатися в його існуванні та відповідності вимогам.

Якщо ви все-таки стали жертвою афери, одразу телефонуйте на лінію «102».

Відділ комунікації поліції Тернопільської області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер