images/stories/logosait_new.jpg

 

Відійшов у вічність 57-річний військовослужбовець з Теребовлянщини (фото)

Відійшов у вічність 57-річний військовослужбовець з Теребовлянщини (фото)
Не стало 57-річного воїна з Теребовлянської громади.

Трагічну звістку сповістили у рідній громаді воїна.

"Відійшов у вічність військовослужбовець, мешканець села Лошнів – Копко Анатолій Михайлович, 15.02.1968 р.н. З 2014 по 2017 рік Анатолій проходив контрактну службу, захищаючи Україну в зоні проведення АТО. Після повернення працював на заробітках у Франції. Та коли в лютому 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення, Анатолій повернувся в Україну й знову став до лав захисників. Він ніс службу у складі 60-ї окремої механізованої бригади",йдеться у дописі громади.

Сумуємо разом з родиною та поділяємо їхній біль…

В Анатолія Копка залишилися мама, дві сестри і брат.

Вічна та світла пам'ять!

Герої не вмирають!

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер