images/stories/logosait_new.jpg

 

У Тернополі водія мотоцикла госпіталізували після зіткнення з легковим авто (фото)

У Тернополі водія мотоцикла госпіталізували після зіткнення з легковим авто (фото)
Аварія сталася вчора, 30 липня у Тернополі.

Про це розповіли у поліції.

"Ще одну автопригоду зареєстрували поліцейські в Тернополі о 18:10 на вулиці Острозького. Водій автомобіля Ford Transit, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не переконався в безпечному русі та допустив зіткнення з мотоциклом Tekken 250. 43-річного водія мототранспорту з переломом госпіталізували",-повідомили правоохоронці.

У всіх кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.

Слідчі поліції встановлюють причину ДТП.

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер