У Тернополі водія мотоцикла госпіталізували після зіткнення з легковим авто (фото)
Четвер, 31 липня 2025, 09:28
Аварія сталася вчора, 30 липня у Тернополі.
Про це розповіли у поліції.
"Ще одну автопригоду зареєстрували поліцейські в Тернополі о 18:10 на вулиці Острозького. Водій автомобіля Ford Transit, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не переконався в безпечному русі та допустив зіткнення з мотоциклом Tekken 250. 43-річного водія мототранспорту з переломом госпіталізували",-повідомили правоохоронці.
У всіх кермувальників взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Слідчі поліції встановлюють причину ДТП.










