images/stories/logosait_new.jpg

 

На Кременеччині підліток зателефонував у поліції, бо батько лупцював матір

На Кременеччині підліток зателефонував у поліції, бо батько лупцював матір
До правоохоронців звернувся 15-річний підліток.

У телефонному дзвінку хлопець розповів, що батько б'є матір.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

"Поліцейські провели профілактичну бесіду з кривдником. Постраждала жінка звернулася по медичну допомогу — у неї діагностували садна та забої.Слідчі розпочали щодо чоловіка кримінальне провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. Наразі вирішується питання про оголошення фігуранту підозри", - пишуть у поліції.

Не замовчувати факти насильства та звертатися по допомогу — надзвичайно важливо для захисту себе та своїх близьких.

Цьогоріч до підрозділів поліції області надійшло 4272 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення й інші події, пов’язані з домашнім насильством.

Поліцейські склали 1962 адміністративні протоколи за ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства) та розпочали 68 кримінальних проваджень за ст. 126-1 Кримінального кодексу України.

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер