images/stories/logosait_new.jpg

 

Висадили плодові дерева: у Великоглибочецькому ліцеї імені Ярослава Стецька оновили шкільний сад (фото)

Висадили плодові дерева: у Великоглибочецькому ліцеї імені Ярослава Стецька оновили шкільний сад (фото)
У Великоглибочецькому ліцеї імені Ярослава Стецька відбулася добра та натхненна екологічна акція – учні разом із педагогами долучилися до оновлення шкільного саду, висадивши молоді плодові дерева.

Про це розповіли на сторінці освітнього закладу.

"Саджанці яблуні, груші, вишні та черешні для ліцею подарував волонтер-підприємець пан Іван. Захід приурочили до міжнародного дня захисту клімату, який відзначають у травні. Перед початком роботи начальник Відділу освіти Білецької сільської ради Петро Бабій провів для учнів інструктаж та розповів, як правильно висаджувати дерева. Діти з великим ентузіазмом долучилися до спільної праці – працювали, дбайливо саджали, поливали, - зазначили в освітній спільноті. Кожне висаджене деревце стало символом життя, турботи про довкілля та віри у майбутнє. Уже за кілька років молодий сад розквітне і даруватиме щедрий урожай, нагадуючи про день, коли учні зробили важливу справу для своєї школи та громади".


690662440_2759167521125778_2773943142326497528_n.jpg



690659907_2759167517792445_4308307960076522470_n.jpg

690652612_2759167474459116_3893306474418827544_n.jpg690638783_2759167561125774_3410041488104296681_n.jpg


690672927_2759167681125762_914510848800357455_n.jpg

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер