images/stories/logosait_new.jpg

 

На Лановеччині оштрафували колишнього посадовця

фото ілюстративнефото ілюстративне
Ексначальника Лановецького відділу соцзабезпечення оштрафували за несвоєчасне подання декларації.

Прокурор Кременецької окружної прокуратури забезпечив участь у судовому розгляді справи про адміністративне правопорушення, щодо колишнього начальника Лановецького відділу соцзабезпечення Управління соцзахисту населення Кременецької районної військової адміністрації.

"У квітні 2026 року працівники НАЗК склали адміністративний протокол на колишнього посадовця, який без поважних причин несвоєчасно подав декларацію при звільненні",йдеться у дописі прокуратури.

Лановецький районний суд визнав чоловіка винним і оштрафував на 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На даний час рішення суду не набрало законної сили.

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер