images/stories/logosait_new.jpg

 

Шестеро гравців РК "Терен" з Тернополя представляють Україну на змаганнях в Франції, Англії, Шотландії та Сербії (фото)

Шестеро гравців РК "Терен" з Тернополя представляють Україну на змаганнях в Франції, Англії, Шотландії та Сербії (фото)
На липень заплановані міжнародні змагання з регбі.

Участь у Чемпіонаті Європи візьмуть шестеро гравців РК "Терен" з Тернополя.

Про це повідомив їхній тренер Володимир Крутовський.

"Шість гравців Тернопільського регбійного клубу "Терен" Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту приймають участь у навчально тренувальному зборі ,збірної команди України з регбіліг Ю-19 Стасюк Руслан, Бурий Максим, Полуліх Ростислав, Гунька Тарас, Плотніков Данило, Липовецький Віктор.  З 18 по 22 травня у Львові проходить другий навчально-тренувальний збір Національної юніорської збірної команди України з регбіліг до Чемпіонату Європи у Франції", - повідомив "Тернополянам" Володимир Крутовський.

У НТЗ беруть участь 22 спортсмени зі Львова, Хмельницького, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Києва та Донецької області.

Вже 10 липня в місті Фон-Роме до нашої збірної приєднаються 5 австралійських гравців українського походження, які, ми впевнені, посилять нашу команду.

Відомі наші суперники і дати матчів на Чемпіонаті Європи: 12 липня - Україна - Англія (діючі чемпіони); 15 липня - Україна - Шотландія; 18 липня - Україна - Сербія.

Бажаємо нашим хлопцям гідно представити нашу країну на міжнародному рівні.

 

696187427_1739895363946102_3325870255098931129_n.jpg

702179143_992214896512214_8301618489931810337_n.jpg

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер