76-річна жінка зламала ногу у маршрутці Тернополя (фото)
Середа, 03 червня 2026, 11:51
У Тернополі жінка зламала ногу, їдучи у громадському транспорті.
Деталі розповіли у поліції.
"З переломом ноги 2 червня до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жительку обласного центру 1952 року народження. Травми пенсіонерка отримала в маршрутному автобусі. Про нещастя на спецлінію поліції повідомив черговий лікар.На місце події виїжджала слідчо-оперативна група", - йдеться у дописі поліції.
У ході перевірки стало відомо, що водій маршрутки марки MAN A21, рухаючись вулицею Руська в напрямку Мазепи, застосував екстрене гальмування і як наслідок - впала пасажирка.
Водій попередньо тверезий.
Встановлюються усі обставини події.
Триває слідство.











