images/stories/logosait_new.jpg

 

76-річна жінка зламала ногу у маршрутці Тернополя (фото)

76-річна жінка зламала ногу у маршрутці Тернополя (фото)
У Тернополі жінка зламала ногу, їдучи у громадському транспорті.

Деталі розповіли у поліції.

"З переломом ноги 2 червня до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жительку обласного центру 1952 року народження. Травми пенсіонерка отримала в маршрутному автобусі. Про нещастя на спецлінію поліції повідомив черговий лікар.На місце події виїжджала слідчо-оперативна група", - йдеться у дописі поліції.

У ході перевірки стало відомо, що водій маршрутки марки MAN A21, рухаючись вулицею Руська в напрямку Мазепи, застосував екстрене гальмування і як наслідок - впала пасажирка.

Водій попередньо тверезий.

Встановлюються усі обставини події.

Триває слідство.

v8_9c78cdb47a02bc76bf19838d7d6551a4.png

Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер