images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


У Тернополі 21 учасник ЗНО отримав 200 балів

П'ятниця, 21 серпня 2015, 06:40

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року у Тернополі 21 учасник ЗНО отримав 200 балів (20 випускників ЗНЗ 2015 року та один випускник минулих років, який отримав 200 балів з математики, базовий рівень). З них один абітурієнт із Української гімназії імені Івана Франка отримав 200 балів з 2-х предметів.

Найбільше отримали високих балів випускники із математики (15 осіб), із англійської мови (3), із біології (2), історія України (1) та географія (1). Кількість навчальних закладів, випускники яких отримали 200 балів – 12.

 

Перелік загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя, 

випускники яких отримали 200 балів:

№ з/п

Навчальний заклад

Кількість учнів, які отримали 200 балів

Предмет

1

Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка

1

Математика + Біологія

2

Математика

1

Англійська мова

2

ТСШ №3

2

Математика

1

Англійська мова

3

ТЗОШ №22

2

Математика

1

Історія України

4

Тернопільський технічний ліцей

2

Математика

5

ТСШ №5

1

Англійська мова

6

ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука»

1

Географія

7

ТСШ №7

1

Математика

8

ТНВК ШЛ №13

1

Математика

9

ТЗОШ №14

1

Математика

10

ТЗОШ №16 ім. В. Левицького

1

Математика

11

ТСШ №17

1

Біологія

12

ТЗОШ №18

1

Математика

 

 

Запрошують на навчання у «Школу молодого реформатора»

П'ятниця, 21 серпня 2015, 06:37

Тернопільська міська рада та ГО «Молодіжне об'єднання «Файне місто» запрошують активну молодь взяти участь у другій програмі навчання «Школа молодого реформатора». Тривалість програми - 3 місяці.

До обов’язків стажерів входить допомога у підготовці рішень міської ради, розпоряджень міського голови та інших актів, підготовка інформаційних та аналітичних матеріалів, виконання завдань спрямованих на підвищення ефективності роботи міської ради, підтримання зв’язків із представниками громадських організацій, сприяння розвитку волонтерського руху в місті та реалізації молодіжних і студентських ініціатив.

Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі у два тури:

Перший тур - це конкурс анкет (останній термін прийому заявок - 31.08.2015р.). Кожна анкета кодується і розглядається трьома експертами з представників Молодіжного об’єднання «Файне місто» та Тернопільської міської ради.

Другий тур – індивідуальна співбесіда з відібраними кандидатами та (факультативно) перевірка рівня володіння іноземними мовами. Відбір на співбесіду та остаточний відбір учасників Програми здійснюється Відбірковою комісією.

Кандидат на участь у Програмі повинен відповідати таким вимогам:

  1. бути громадянином України і вільно володіти українською мовою;
  2. мати незакінчену вищу освіту (закінчити щонайменше третій курс) та бути академічно успішним (успішною);
  3. володіти щонайменше однією іноземною мовою;
  4. мати досвід роботи з найбільш поширеним програмним забезпеченням ПК;
  5. мати активну політичну позицію і бути громадсько активним;
  6. бути віком до 29 років на момент надходження анкети;
  7. не бути штатним/позаштатним помічником-консультантом депутатів усіх рівнів або штатним/позаштатним працівником виконавчих органів ради, державних органів або їх структурних підрозділів.

 

Для того, щоб подати заявку на участь, необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1f8fQGrRhQqNNMlB_Ub35uriun7FmjaL38UFI9anlk7k/viewform

28 серпня проїзд у вишиванці – безкоштовний

Четвер, 20 серпня 2015, 07:12

Безкоштовний проїзд у громадському транспорті всім, хто одягне вишиванку, обіцяють тернополянам та гостям міста на 28 серпня.

Про це повідомили на виконкомі міської ради в середу, 19 серпня.

- Незалежно від режиму руху, безкоштовно возитимуть усіх, хто буде одягненим в український національний одяг: і в тролейбусах, і в маршрутках, – каже начальник міського управління траспорту, комунікацій та звязку Ігор Мединський. – Лише в цей один день, 28 серпня. Але оплачувати за проїзд не доведеться навіть незважаючи на кількість пільговиків в транспортному засобі.

Джерело: 20 хвилин


 

Є можливість отримати інформацію про борги свої та чужі

Середа, 19 серпня 2015, 07:22

Сьогодні для уникнення прогалин та прорахунків при виборі підприємства, з яким плануєте розпочати співпрацю, варто дізнатись про наявність чи відсутність у нього податкових боргів. Це можна зробити за допомогою окремого банера «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на офіційному порталі ДФС України www.sfs.gov.ua .

Зокрема, для перевірки інформації щодо наявності податкового боргу у платника податків необхідно ввести його код ЄДРПОУ або точну назву. Система здійснює пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомляє про результати пошуку.

Оновлення інформації на сайті щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом (про наявність заборгованості) відбувається щоденно, в робочі дні, після проведення розрахунків зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.

При цьому, слід відзначити, що у електронному он-лайн сервісі «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» зазначається інформація про наявність боргу платника в цілому по Україні, тоді як платник податків може перебувати на обліку не лише в податковій інспекції за основним місцем обліку, а й обліковуватись як платник окремих податків та зборів в інспекціях за неосновним місцем обліку.

Крім того, для платників, які користуються отриманими ключами електронного цифрового підпису за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника податків», в якому впроваджено сервіс «Звірення розрахунків з бюджетом», реалізовано можливість здійснення платником самостійної процедури звіряння стану його розрахунків з бюджетом по кожному податку, збору або внеску, належному йому до сплати.

 

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

 

Сторінка 1312 з 1442

«ПочатокПопередня1311131213131314131513161317131813191320НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер