Репортаж
Флорбольний турнір на Пилипа Орлика
Вівторок, 06 жовтня 2015, 06:57
Популяризація здорового способу життя, ознайомлення з різними видами спорту та залучення дітей до занять фізичною культурою – це лише мала частина завдань, які можна реалізувати на універсальних спортивних майданчиках, відкритих міською радою для громади Тернополя.
Так, 2 жовтня 2015 року на універсальному спортивному майданчику по вулиці Пилипа Орлика відбувся турнір з флорболу для юнаків 10-12 років в програмі заходів «Дворові Олімпійські ігри», започаткованій цього року Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення. Почесним гостем та суддею спортивного свята став Михайло Королик, тренер Тернопільської обласної Федерації з флорболу.
У змаганнях взяли участь дві команди «Найки» та «Торнадо», з мікрорайону «Дружба», та «Вікторія та «Алігатор», з «Східного». Боротьба була напруженою та запеклою. Хоч такий вид командної гри для більшості учасників став новим, проте це не завадило їм виявити усі фізичні здібності та кмітливість.
За результатами матчів у фінал вийшли команди: «Вікторія» (мікрорайон «Східний») та «Торнадо» («Дружба»).
Відбіркові турніри з флорболу в програмі «Дворові Олімпійські ігри» пройдуть на універсальних спортивних майданчиках нашого міста. Слідкуйте за нашими анонсами та афішами. Юнаки віком 10-12 років, випробуйте себе у цьому цікавому та захоплюючому виді спорту.
Організатори : Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
Партнер: ТМ «Ласунка».
Телефон для довідок: 51 16 35
Працюючий студент: порядок оподаткування зарплати
Понеділок, 05 жовтня 2015, 14:11
Наше фермерське господарство має намір взяти на роботу комп’ютерщика студента денної форми навчання на неповний робочий час (у нього вільний графік занять у ВУЗі). Чи є якісь особливості в оподаткуванні його зарплати, зокрема військовим збором та ЄСВ?
Нарахована зарплата студента, як і зарплата інших працівників підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах. Тобто, для утримання військового збору застосовується ставка 1,5 % до нарахованої зарплати. А ось ставки податку на доходи (15 % чи 20 %) застосовуються до суми зарплати, що залишилася після утримання єдиного соціального внеску (далі - ЄСВ) та застосування податкової соціальної пільги.
Слід звернути увагу, що якщо нарахована сума доходу виявиться меншою за мінімальну зарплату, то суму ЄСВ все одно потрібно буде визначати як добуток “мінімалки” на ставку ЄСВ, установленої для вашої галузі. Тобто, ваш обов’язок – нарахувати ЄСВ, виходячи з розміру мінімальної зарплати. А ось утримується ЄСВ (за рахунок доходу працівника) із фактично нарахованого доходу.
Тепер, стосовно надання податкової соціальної пільги, оскільки для студентів є певні особливості. Так, згідно статті 169 Податкового кодексу працівники, які є учнями, студентами, аспірантами, мають право на застосування “підвищеної” податкової пільги до їх зарплати, якщо:
- нарахована сума зарплати не перевищує 1,4 прожиткового мінімуму (у 2015 році це 1710 грн.);
- працівник не отримує стипендії з бюджету.
Якщо студент – працівник отримує таку стипендію, то навіть за виконання першої умови, він не має права на підвищену пільгу. І це зрозуміло, адже він уже користується іншою пільгою з податку – його бюджетна стипендія в межах 1710 грн. на місяць не оподатковується. Але, якщо Ваш студент все - таки підпадає під наведені вище дві умови, у нього виникає право на застосування підвищеної соцпільги. У 2015 році її розмір складає 913 грн. 50 коп. Для реалізації такого права він повинен подати відповідну заяву, в якій зазначити підставу для застосування пільги з посиланням на підпункт “г” п. 169.3.3 Кодексу, а також надати довідку з навчального закладу, яка повинна підтверджувати факт, що він є студентом і не отримує стипендію з бюджету чи будь – яке грошове або майнове забезпечення. З метою уникнення недоплати податку чи, навпаки, претензій з боку студента, я би радив такі довідки вимагати після закінчення кожного семестру.
Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ
ГУ ДФС у Тернопільській області
У Тернопільських ЖЕКах відновлюється прийом документів для призначення житлових субсидій
Понеділок, 05 жовтня 2015, 06:38
За дорученням міського голови Тернополя Сергія Надала, прийом документів для призначення житлових субсидій на опалювальний період з 5 жовтня 2015 року буде здійснюватись спеціалістами управління соціальної політики в приміщеннях житлово-експлуатаційних установ міста за адресами:
- вул. Карпенка, 12
- пр. С.Бандери, 94
- вул. Чалдаєва, 1
- вул. Спадиста, 8
- вул. 15 Квітня, 6
- вул. К.Савури, 3
- вул. 15 Квітня, 15
- вул. Довженка, 17
- вул. Злуки, 55
Графік прийому:
Понеділок,Середа з 8.00-17.15
Вівторок,Четвер з 9.00-17.15
П’ятниця з 8.00-16.00
Обідня перерва з 13.00-14.00
Прийом документів від мешканців міста, які проживають на території ГТОВ «Мрія», ТОВ «КомЕнерго-Трнопіль», ДП «Комунальник-1», ДП «Комунальник-2», ПМП «Вал» буде здійснюватись в управлінні соціальної політики, вул. Лисенка 8а, каб № 12.
Графік прийому:
Понеділок - Четвер з 8.00-17.15
П’ятниця з 8.00-16.00
Обідня перерва з 13.00-14.00.
На Тернопільщині бюджетні надходження перетнули двомільярдний рубіж
Неділя, 04 жовтня 2015, 10:35
З початку року платники податків Тернопільщини до зведеного бюджету сплатили 2 млрд 178 млн грн податків та зборів, що майже на 432 млн грн більше аналогічного періоду минулого року. Виконання прогнозного показника становить 107%. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат.
Зокрема, до державного бюджету за відповідний період забезпечено надходження одного мільярда 163 млн гривень. Порівняно з січнем-вереснем 2014 року надходження збільшились на 251, 6 млн гривень. Місцеві бюджети за відповідний період поповнились на понад мільярд гривень, додатково надійшло135,8 млн грн, що на 180,3 млн грн більше ніж за дев’ять місяців минулого року.
За словами керівника відомства, такий вагомий приріст надходжень обумовлений не лише запровадженням нових податків та перерозподілом існуючих між державним та місцевим бюджетами, а і впровадженням більш ефективних методів аналізу та адміністрування податків.
Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області
Про новації митного законодавства
Неділя, 04 жовтня 2015, 10:28
Робоча зустріч керівництва Тернопільської митниці ДФС із підприємцями та митними брокерами області на тему «Використання у системі управління ризиками орієнтованих показників митної вартості товарів» відбулась учора в актовому залі відомства.
«Завдяки співпраці територіальних митних органів та бізнесу Тернопільщини до бюджету нашої області за 9 місяців цього року вже перераховано близько 559 млн. грн. митних платежів, - зазначила заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович. – Двосторонні відносини повинні розвиватися і надалі, адже діяльність митних органів покликана лише пом’якшувати умови роботи суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності. Ми запрошуємо усіх підприємців на особисті консультації керівництва митниці при виникненні проблемних питань щодо митного оформлення товарів».
Предметом обговорення на заході стали нещодавно затверджені постановою Кабінету Міністрів України №724 від 16.09.2015р. показники митної вартості рекомендаційного характеру в системі управління ризиками, а також правила дотримання визначеного порядку заповнення при поданні митних декларацій та можливість внесення змін до них.
Крім того, окремо розглянули питання щодо порядку подання і розгляду заяв та надання дозволу на проведення митної брокерської діяльності. Присутні запитували митних фахівців щодо допустимих помилок при заповненні декларації і способи їх виправлення та отримали на них розгорнуті відповіді.
Слід також зазначити, що до участі в заході було запрошено представників більше тридцяти суб’єктів господарювання Тернопілля.
Відділ комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області
Більше статтей...
Сторінка 1318 з 1477
«ПочатокПопередня1311131213131314131513161317131813191320НаступнаКінець»