images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


До виборів міграційна служба області працюватиме в посиленому режимі

П'ятниця, 16 жовтня 2015, 06:23

dms25 жовтня в Україні відбудуться чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

З метою забезпечення реалізації громадянами України виборчого права, до цього часу міграційна служба області працюватиме в посиленому режимі.

Напередодні та в день волевиявлення, 24 та 25 жовтня, з 9.00 до 18.00 усі територіальні підрозділи міграційної служби області оформлятимуть та видаватимуть паспорти громадянина України, тимчасові посвідчення, що підтверджують особу громадянина України, а також вклеюватимуть фотокартки до паспортів громадянина України по досягненню особами відповідного віку.

 

На одне місце в патрульній поліції Тернополя уже претендує більше семи кандидатів

П'ятниця, 16 жовтня 2015, 06:22

За два дні роботи центру прийому документів до патрульної служби надійшло 1510 заяв. І це без врахування онлайн анкет (дані за добу будуть відомі у п’ятницю, 16 жовтня).

У другий день прийому документів до центру прийшло більше двох сотень кандидатів. З них – 51 жінка.

Нагадаємо, прийом заяв триватиме до 4 листопада. Центр прийому анкет працює щоденно з 9.00 до 16.00 за адресою: бульвар Шевченка, 27, Український дім «Перемога».

У Тернополі експериментуватимуть зі звуком

Четвер, 15 жовтня 2015, 10:47

Тернопільський лейбл «Пінцет» продовжує знайомити з найцікавішими сучасними мистецькими проявами. Цього разу вечір експериментальної музики відкриє слухачам польського митця Давида Адріянчика. Початок дійства: 18 жовтня, 20:00, «Бункермуз», пише сайт Культурно.12165650_1280877471938307_2114049785_n

Давид Адріянчик — аванґардний виконавець, композитор та саунд-артист з Ґданська (Польща). Його роботи зосереджені на взаємодії музики та природи, архаїчних формах звукосприйняття, порожнечі та нерухомости. Закорінюючись в мінімалізм, Давид інтерпретує сучасні музичні форми з медитативним потенціялом східно-европейської мелодики. Композиції та виступи Aktapok переважно є електро-акустичними — він поєднує традиційні інструменти, препаровану гітару з електронним звуком, польовими записами та плівковими маніпуляціями. Засновник та очільник Akpatok Ensemble. Співпрацює з The Magic Carpathians Project та проєктом Tundra, в якому спільно з дружиною Ніною виконує забуті пісні Східної Европи і експериментальний фрік-фолк. Опріч того, на імпрезі виступить найстаріший діючий електронний проєкт Тернополя — Subprodukt.

Закінчення вечора — екстатичний джем-сейшн. Вхід 25 грн.

 

Телефонні шахраї тероризують жителів області

Четвер, 15 жовтня 2015, 09:54

Тривожний дзвінок посеред ночі, шокуюча новина про нещастя з вашою рідною людиною, а далі пропозиція вирішити проблему за гроші – це тактика дій телефонних аферистів.

Правоохоронці закликають краян розповісти про подібний вид шахрайства своїм батькам, дідусям, бабусям, особливо тим, які проживають самотньо. Чим більше поінформованих – тим менше шансів у зловмисників збагатитися.

Черговий випадок телефонного шахрайства стався в обласному центрі. Потерпіла – 61-річна пенсіонерка. До жінки о 3 ночі на стаціонарний телефон надійшов дзвінок від невідомого, котрий повідомив, що син тернополянки затриманий працівниками міліції за вчинення ДТП.

Далі співрозмовник сказав, що зможе допомогти жінці. За свої послуги запросив кругленьку суму. Тернополянка погодилася і віддала чоловікові, який прийшов до неї додому, 2800 доларів та 5500 гривень.

До сина пенсіонерка зателефонувала лише вранці. З’ясувалося, що він в аварію не потрапляв. Про факт шахрайства потерпіла повідомила працівників міліції. Правоохоронці проводять оперативно-розшукові заходи. Уже встановлено звідки телефонували потерпілій, також міліціонери розшукують усіх підозрюваних.

Як стало відомо, до жінки телефонувала одна особа, а за грошима приходила інша.

Правоохоронці знову і знову застерігають краян від подібних афер, бо розкривати такі злочини дуже важко. Шахраї – добрі психологи. Їм важливо застати свою жертву зненацька, не дати їй можливості перевірити інформацію і виманити якнайбільше грошей.

У цьому випадку легше запобігти афері, ніж розраховувати на повернення грошей. Поради від правоохоронців незмінні, але дослухайтесь до них та поширте інформацію серед інших.

1. Завжди перевіряйте отриману інформацію від незнайомців.

2. Зв’яжіться з тими, хто, начебто, потребує вашої допомоги, або ж зателефонуйте до міліції.

3. Не панікуйте і не поспішайте виконувати умов аферистів.

4. Попросіть людину, яка вам зателефонувала, назвати ім’я вашого рідного, місто, в якому він живе, описати його зовнішність і відповісти на запитання особистого характеру.

5. Якщо ж сталася біда, не зволікайте телефонуйте до міліції.

 

Семінар з демобілізованими учасникам АТО

Четвер, 15 жовтня 2015, 09:47

Все більше демобілізованих учасників АТО звертаються за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості. Фахівці центрів зайнятості надають весь комплекс послуг, які передбачають залучення до активних програм соціальної та професійної адаптації. В індивідуальних бесідах та групових заходах працівники служби з’ясовують наявність проблем із працевлаштуванням тощо. Але поряд із питаннями, які стосуються зайнятості існує ряд інших проблем, зокрема соціальний захист, медичне та психологічне консультування. У таких випадках на допомогу приходять громадські, волонтерські організації та органи соціального і медичного обслуговування.

В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Фахівець Любов Смик провела презентацію послуг служби зайнятості з пошуку та підбору підходящої роботи, можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До участі у семінарі запросили представника громадської волонтерської організації “Спілка бійців та волонтерів АТО “Сила України” Зеновія Гладчука. Він представив напрямок діяльності даної організації, який включає надання юридичних консультацій у різних напрямках, здійснення правого супроводу та захисту інтересів у судових інстанціях. “В нашому штаті працюють юристи різних напрямків: кримінального, цивільного, адміністративного та земельного права. Ми відстоюємо інтереси учасників АТО у судах, починаючи із складення позовної заяви та закінчуючи представленням і наданням адвокатських послуг”, – повідомив пан Зеновій. Також організація може надавати юридичні консультації щодо відкриття власної справи. Так, Зеновій Гладчук запропонував учасникам семінару розглянути варіант об’єднання декількох людей для організації підприємницької діяльності. “Одному завжди важко конкурувати на ринку послуг чи товарів, а разом це набагато легше, як у фінансовому, так і в моральному плані”, – сказав Зеновій Гладчук, і навів декілька прикладів використання такого підходу до зайнятості.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Питання захисту учасників АТО постає все гостріше. Військові та члени їх сімей часто не проінформовані про свої права та процедуру їх захисту. Тому наявність таких громадських волонтерських організацій зростає в рази. “Наявність пільг, порядок їх оформлення, виправлення помилок у документах та представлення інтересів у структурах влади — цей напрямок діяльності, ще довго буде затребуваний суспільством”, – резюмував пан Зеновій.

Учасники заходу обмінялись контактами, декотрі озвучили свої запитання. Для більш детального консультування, Зеновій Гладчук запропонував звертатись в громадську організацію індивідуально.

Загалом у семінарі взяло участь 10 чоловік.

Провідний фахівець з профорієнтації

 

Сторінка 1311 з 1477

«ПочатокПопередня1311131213131314131513161317131813191320НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер