images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У Тернополі встановлять чотири універсальні спортивні майданчики

П'ятниця, 15 травня 2015, 09:17

Цього року у Тернополі встановлять чотири універсальних спортивних майданчики, 18 дитячих майданчики біля житлових будинків та ще 36 у дитячих садочках. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

«Минулого року ми встановили два спортивних універсальних майданчики для занять різними видами спорту. Цього року таких з’явиться ще чотири у різних житлових мікрорайонах міста – на вул. Старий ринок, вул. П.Орлика, вул. Д. Галицькогота вул. Л. Українки, - розповідає Сергій Надал. – На усіх майданчиках буде штучне покриття, нова огорожа, освітлення та спортивний інвентар».

Слідкувати за станом даних спортивних майданчиків буде комунальне підприємств міської ради, щоб забезпечити доступ до нього усіх бажаючих та утримання.

Нагадаємо, що 16 травня у Тернополі відбудеться офіційне відкриття вуличних тренажерів, які облаштували у парку ім. Т. Шевченка.

 

Пізнавальна та захоплююча зустріч школярів із міліціонерами…

Четвер, 14 травня 2015, 10:50

Незабаром у школах розпочнуться канікули. Діти заполонять двори, дитячі майданчики та вулиці. Юні дослідники світу будуть насолоджуватися відпочинком та випробовувати себе в різних життєвих ситуаціях без нагляду дорослих.  А щоб випробування «на міцність» не закінчилися для когось трагічно, працівники Управління Державної служби охорони при УМВСУ в Тернопільській області намагаються відвідати школи та поспілкуватися з учнями, ажде, як відомо, злочин краще попередити, ніж розкривати.

 

Зустріч, котру днями організували працівники ДСО у спеціалізованій школі II-III №29 з поглибленим вивченням іноземних мов, була сприйнята дітками з ентузіазмом. Школярі з неприхованою цікавістю оглядали людину у формі та захоплено слухали розповідь про роботу правоохоронців. Зокрема, довідалися, як правильно поводитися на вулиці з незнайомими людьми, як уникати небажаних ситуацій тощо.

Під час зустрічі діти задавали численні запитання, на котрі отримали відповіді. Особливе захоплення викликало наочне представлення засобів захисту та затримання (бронежилет, шолом, кийок гумовий ПР-73, наручники, навчальні зразки зброї).

Сподіваємося, учні зрозуміли, що міліція є каральним органом лише для тих, хто порушує закон, скоює злочин. А для чесних, законослухняних громадян правоохоронці- рятівники, завжди готові прийти на допомогу й захистити від злочинних проявів.

УДСО при УМВСУ

в Тернопільській області

 

 

Начальник податкової зустрівся з представниками бізнесу заради максимального виведення зарплати з тіні

Четвер, 14 травня 2015, 08:35

Заборгованість по виплаті заробітної плати, як явище, все частіше стає знайомим пересічним тернополянам. Користуючись «відмовками» про не просте фінансове становище, в якому зараз перебуває наша країна, деякі роботодавці навмисно не забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати найманим працівникам, або ж виплачують її «в конвертах», тим самим позбавляючи своїх робітників соціальних гарантій та впевненості у фінансовому майбутньому. Бюджети усіх рівнів, при цьому, теж не отримують належні платежі.

Роботодавці списують такі факти на високе навантаження на фонд оплати праці. Але ж тільки впродовж останніх пів року відбулись неодноразові зміни щодо його зменшення, шляхом запровадження права застосування понижуючого коефіцієнту по ЄСВ.

Однак, проведений ретельний аналіз діяльності суб’єктів господарювання окремих галузей показав, що легалізацією фактично зайнятих працівників та їхньою зарплатою переймаються далеко не всі. Непоодинокими є факти реєстрації лише одного працівника при наявних декількох торгових точок, чи цілодобовому режимі роботи, а також оформлення працівників на «половину ставки», тощо.

Обговоренню саме цих питань і було приурочено зустріч начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ Петра Якимчука з представниками бізнесу, яка відбулась нещодавно.

«Ми не хочемо тиснути на бізнес і шукати причини, щоб проводити позапланові чи фактичні перевірки. Ми хочемо вашого розуміння у необхідності виконувати те, що само собою розуміється – легально працювати, легально виплачувати зарплату та працевлаштовувати працівників, у повному обсязі сплачувати платежі до бюджету», - зазначив очільник податкової інспекції.

Загалом, судячи із реакції та настроїв запрошених, діалог видався конструктивним та потрібним обом сторонам.

Також хочеться звернутись і до найманих працівників: якщо роботодавець з тих чи інших причин не виплачує зарплату, чи виплачує її в конверті, в розмірах менших за мінімальний розмір заробітної плати, чи не бажає офіційно укладати з вами трудовий договір, звертайтесь у відповідний державний орган та податкову інспекцію.

Не будьте осторонь своїх проблем нинішніх та майбутніх.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

 

В Тернополі американські хористи заспівали Українську молитву

Четвер, 14 травня 2015, 05:34

Вчора в Тернополі співали хористи зі штату Техас.

Концерт в рамках туру Україною хору Лаббокського християнського університету пройшов в Обласній філармонії. У програмі пролунали уривки традиційного богослужіння, американські спірічуелс, гімни та співи сучасного християнського прославлення, пише сайт Культурно.

Приємно порадувала слухачів «Молитва за Україну» в аранжуванні Байрона Роджерса.  За словами учасників хору, це прекрасна молитва за прекрасну країну, яка стала також і їх молитвою.

Американські співаки не вперше відвідують Україну із своєю місією — благодійними концертами, після яких охочі мали змогу придбати диски із записами хору. Як запевняють організатори, зібрані кошти колектив передасть до місцевих сирітських притулків.

Оксана Божко

У Тернополі встановили вуличні тренажери

Четвер, 14 травня 2015, 03:30

У парку ім. Т. Шевченка облаштували вуличні тренажери, де відтепер зможуть тренуватися усі бажаючі тернополяни. Офіційне відкриття відбудеться у суботу, 16 травня.

«Наразі тут встановлено 21 тренажер, на яких спортсмени чи перехожі зможуть тренуватися лише з власною вагою, - розповідає заступник міського голови Владислав Стемковський. – Усі встановлені предмети антивандальні, закуплені були ще минулого року. На майбутнє тут плануємо встановити ще декілька лавок зі штангами, столик для армреслінгу, щоб можна було проводити змагання серед тернополян».

Як додає Владислав Стемковський, облаштування таких майданчиків для занять спортом – це європейська практика, адже сьогодні у світі все більш популярним стає здоровий спосіб життя. Для новачків на початках консультації будуть надавати тренери з спортивних залів міста, а для додаткової безпеки на місці обладнають відеокамери.


 

Сторінка 662 з 747

«ПочатокПопередня661662663664665666667668669670НаступнаКінець»
Банер