Репортаж
У застосунку Армія+ вже можна подавати рапорти на зміну місця служби
П'ятниця, 15 листопада 2024, 09:26
Міністерство оборони повідомило, що з 15 листопада у застосунку Армія+ запрацювала функція подачі рапорту на зміну місця служби.
Джерело: пресслужба Міноборони
Дослівно: "Тепер військовослужбовці Збройних сил можуть швидко й без зайвої бюрократії подати рапорт на переведення в іншу частину. Процес максимально зручний і займає лише близько 15 хвилин".
Деталі: В оборонному відомстві описали алгоритм дій військовослужбовців при зміні місця служби.
Що важливо знати:
Що важливо знати:
- Для подачі рапорту знадобиться військовий квиток або посвідчення офіцера та рекомендаційний лист від частини, куди військовий планує переведення. Додатково може знадобитись висновок ВЛК для переведень через стан здоров’я.
- Командирської згоди, як і Армія ID командира, для подачі рапорту не потрібно — запит автоматично надсилається в кадровий центр ЗСУ, де його розглянуть протягом 72 годин.
- В окремих випадках кадровий центр напряму звертається до командирів військових частин за погодженням. Зокрема, для переведення між тиловими або між бойовими бригадами. Також погодження потрібне, якщо військовий є офіцером або займає офіцерську посаду.
- У разі відмови в Армія+ обов’язково вказуються чіткі причини. Наприклад, переведення заборонені для військових, які прослужили у своїй частині менше 6 місяців або з моменту попереднього переведення за ініціативи військового минуло менше року.
- В Міноборони нагадали, що всі підстави для відмови чітко визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.2024 №1291.
Міноборони обіцяє напрацювати законопроєкт про умови демобілізації до 18 грудня – Костенко
П'ятниця, 15 листопада 2024, 09:21
Міністерство оборони України планує завершити роботу над законопроєктом про визначення порядку та умов звільнення військовослужбовців зі служби до 18 грудня цього року.
Джерело: секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки Роман Костенко в коментарі "Українській правді"
Пряма мова: "Комітет звертався до Міністерства оборони з офіційним запитом щодо напрацювання законопроєкту про визначення порядку та умов звільнення зі служби деяких категорій військових під час воєнного стану.
Днями надійшла відповідь, в якій ідеться, що відповідно до плану МОУ проєкт буде готовий у визначений парламентом терміном – до 18 грудня 2024 року".
Деталі: За словами Костенка, наразі невідомо, які механізми звільнення військовослужбовців зі служби запропонує Міноборони.
Передісторія:
- Верховна Рада 11 квітня ухвалила закон про мобілізацію.
- За ініціативи головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського з документу було виключено положення про звільнення військових зі служби.
- Верховна Рада зобовʼязала Міністерство оборони напрацювати відповідний законопроєкт упродовж 8 місяців.
Безпілотники атакували військовий аеродром у Краснодарському краї РФ
П'ятниця, 15 листопада 2024, 09:18
У місті Кримську, що в Краснодарському краї РФ, лунали вибухи, російські Telegram-канали повідомили про атаку на військовий аеродром.
Джерело: російський Telegram-канал Astra, губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв, Міноборони РФ і керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленков Telegram
Деталі: За даними російських пабліків, жителі Кримська повідомляли про численні вибухи, попередньо дрони атакували військовий аеродром "Кримськ".
За словами губернатора, "масованої атаки безпілотників" зазнали два муніципалітети. Він запевняє, що засоби ППО перехопили "кілька десятків БПЛА в Кримському і Червоноармійському районах", уламки попадали на територію приватних домоволодінь, проте обійшлося без постраждалих.
Міноборони РФ заявило, що над територією РФ нібито перехопили і знищили 51 український БПЛА: 36 – над Краснодарським краєм, 3 – над територією тимчасово окупованого Криму, 2 – над Бєлгородською областю РФ і 10 – над акваторією Азовського моря.
Пізніше керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко підтвердив, що дрони атакували військовий аеродром "Кримськ" у Краснодарському краї РФ.
Крок до правосвідомості: «Збаразькі кадети» ознайомилися з роботою працівників поліції
П'ятниця, 15 листопада 2024, 09:17
Як працює ізолятор тимчасового тримання та про особливості системи «Custody records» дізналися учасники юнацького корпусу «Збаразькі кадети». Візит до Кременецького райвідділу поліції організували ювенальні поліцейські.
Під час екскурсії правоохоронці розповіли студентам про основні складові системи «Custody records», завданням якої є забезпечення законних прав як затриманих осіб, так і самих працівників поліції. Цей проєкт спрямований на прозорість та контроль дотримання законодавства та запобігання можливим порушенням.
В ізоляторі тимчасового тримання хлопці та дівчата дізналися про правила роботи установи. Поліцейські показали службові приміщення, сектор для прогулянок та пояснили про побутові умови, в яких утримуються правопорушники.
Після знайомства з діяльністю співробітників поліції «Збаразькі кадети» відвідали Обласний літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького та Замкової гори (Бона), де дітям розказали історію цих визначних місць та їх культурною спадщиною.
Правова освіта молоді — це крок до безпечного майбутнього, де кожен має бути відповідальним за свої вчинки.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Оформлення грошової допомоги обернулося шахрайством: правоохоронці проводять розшукові заходи
П'ятниця, 15 листопада 2024, 09:16
30 тисяч гривень – саме стільки привласнили аферисти, знявши гроші з карткового рахунку жительки Чортківського району. Жінка намагалися оформити грошову допомогу по догляду за дитиною в період війни, однак стала жертвою аферистів й втратила власні заощадження.
Афера з оформленням так званої "грошової допомоги полягає в наступному: –переходячи за посиланням, яке пропонує отримати кошти, людина потрапляє на фішинговий сайт. Це «двійник» надійного легального сайту, розміщений за схожою електронною адресою – людина думає, що зайшла на сайт свого банку, а насправді – це сайт-двійник шахраїв, який візуально дуже схожий, адреса сайту відрізняється зазвичай всього на одну літеру. Якщо на такому фішинговому сайті людина вводить номер картки, мобільного телефону, паролі – шахраї можуть отримати доступ до її рахунків і зняти всі кошти.
Від такого роду афери потерпіла 38-річна жителька Тернопільщини. Жінка зробила персональні дані на фейковому сайті та позбулася грошей зі свого карткового рахунку.
Відомості про подію правоохоронці Заліщицького відділення поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 4 статті 190 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Правоохоронці наголошують, що отримати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, потрібно лише з офіційних джерел, не потрібно переходити за сумнівними посиланнями та не потрібно вводити реквізити платіжних карток на незнайомих та підозрілих вебсайтах. Якщо ж фінансову інформацію розголошено, негайно зверніться до банку та заблокуйте картку, повідомте про випадок шахрайства в поліцію.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Більше статтей...
- У п’ятницю в Україні очікується мокрий сніг, на вихідних – без опадів
- На Тернопільщині двоє торговців сурогатом сплатять понад 200 ти грн штрафу
- У Чорткові чоловік вчинив ДТП, а після цього побив перехожого: фігуранта затримали працівники поліції
- Житель Чорківщини втратив чималу суму купуючи неіснуючий товар
Сторінка 9 з 1534
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»