Репортаж
На День Героїв у Тернополі - марш у вишиванках та концерт патріотичної пісні
Середа, 20 травня 2015, 07:24
23 травня традиційно в Україні відзначається День Героїв – щорічне свято на честь українських вояків – борців за волю України, лицарів Київської Русі, козаків, опришків, УСС, вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. У цей десь у Тернополі відбудеться ряд заходів, зокрема марш у вишиванках та концерт патріотичної пісні.2014.jpg)
Розпочнеться вшанування пам’яті Героїв о 17 год. святковим маршем у вишиванках, під час якого тернополяни пройдуть проспектом С.Бандери, вул. Руською до Театрального майдану. А о 18 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятників героям України В.Чорноволу, С.Бандери, Я.Стецька, Героям Небесної Сотні та АТО.
О 19 год. на Театральному майдані розпочнеться концерт патріотичної пісні до Дня Героїв України.
Зазначимо, що активну участь у вшануванні Свята Героїв візьмуть школярі загальноосвітніх закладів міста, зокрема переможці та лауреати конкурсу патріотичної пісні виступатимуть під час концерту на Театральному майдані.
Для обдарованих тернополян встановили 17 іменних премій
Вівторок, 19 травня 2015, 07:53
Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про обласні іменні премії обдарованій молоді. Згідно нього передбачено вручення талановитим учням та студентам премій, яким присвоєно імена видатних уродженців Тернопільської області.

«Молоде покоління відіграє вирішальну роль у формуванні нації, - зазначив Степан Барна. - Наша молодь виявила стійку громадянську позицію під час подій Майдану, Революції Гідності, продовжує демонструвати патріотизм та мужність сьогодні під час проведення антитерористичної операції. Ми робитимемо усе можливе, щоб учні та студенти відчували свою значимість та бажання рухатись вперед, здобувати знання, розвиватись, щоб в майбутньому вміло розбудовувати свою державу. Високі показники рейтингу навчання, перемоги у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, досягнення в галузі позашкільної освіти та спорту будуть стимулюватись відзнаками та ставитись в приклад іншим».
Відтак, школярі та студенти матимуть нагоду позмагатись за здобуття 17 премій з:
- української мови і літератури – імені Богдана Лепкого;
- математики та інформатики – імені Миколи Чайківського;
- біології та хімії – імені Івана Горбачевського;
- фізики – імені Івана Пулюя;
- географії – імені Степана Рудницького;
- історії – імені Олександра Барвінського;
- правознавства – імені Станіслава Дністрянського;
- іноземних мов – імені Зенона Кузелі;
- трудового навчання і фахової майстерності – імені Михайла Паращука;
- музичного мистецтва – імені Соломії Крушельницької;
- спортивного туризму, краєзнавства і народознавства – імені Володимира Радзієвського;
- спортивної майстерності – імені Івана Комарова;
- екології – імені Івана Верхрадського;
- астрономії – імені Івана Климишина;
- економіки – імені Богдана Гаврилишина;
- педагогіки та психології – імені Степана Балея;
- винахідників та раціоналізаторів – імені Олександра Смакули.
Відбулося офіційне відкриття вуличних тренажерів
Вівторок, 19 травня 2015, 07:52
У парку ім. Тараса Шевченка, на острівку «Чайка», встановили антивандальні вуличні тренажери, займатися на яких можуть усі бажаючі. Наразі там облаштовано 21 такий тренажер. У планах міської влади встановити там ще лавки зі штангами та столик для армреслінгу.
Офіційне відкриття спортивного майданчика відбулося у неділю, 17 травня. Участь у заходів взяв міський голова Сергій Надал.
«Парки – це місце відпочинку і занять спортом. Навколо таких справ повинна формуватись справді європейська культура дозвілля, пов'язана з самовдосконаленням і відмовою від шкідливих звичок, - зазначає Сергій Надал. - Відтепер у парку ім. Т. Шевченка зможуть тренуватися усі бажаючі тернополяни, а для новачків консультації будуть надавати тренери зі спортивних залів міста».
Міський голова запевнив, що вуличні тренажери заплановано встановлювати у кожному мікрорайоні міста. І з відкриттям таких майданчиків Тернопіль підкреслює, що радо переймає кращий досвід світу для розвитку громади та підтримує ініціативи, які популяризують здоров'я, фізичну культуру і спорт.



До Тернополя із зони АТО повернулися півсотні працівників міліції
Понеділок, 18 травня 2015, 09:12
Теплу зустріч влаштували міліціонерам, які понад місяць несли службу в зоні антитерористичної операції. З поверненням захисників вітали керівництво обласної міліції, колеги, товариші, рідні та близькі.
- Особовий склад сумлінно виконав поставленні завдання та повернувся додому в повному складі, – відзвітував присутнім начальник управління кадрового забезпечення Василь Крайник, який супроводжував правоохоронців із зони АТО.

На сході співробітники тернопільської міліції несли службу на блокпостах, охороняли громадський порядок у населених пунктах, підконтрольних українським військовим. Тернополяни допомагали колегам із місцевих райвідділів міліції розкривати злочини, вилучали з незаконного обігу зброю та боєприпаси. Завдяки проявленій пильності нашим бійцям вдалося затримати декількох осіб, яких підозрюють у співпраці з сепаратистами.
З квітами, синьо-жовтими кульками зустрічали захисників. Рідні не стримували сліз.
У пенсіонера ОВС Михайла Смаля подвійна радість – зі сходу повернулися двоє його синів.
- Дуже важко було пережити цей період, - не приховуючи хвилювання, зізнається чоловік. - У нас одразу обидва сина поїхали захищати Батьківщину. Молилися за них, за усіх наших захисників, щоб повернулися додому живими.
Бійці теж радіють зустрічі з рідними, коханими, дітьми. Як кажуть, найважче для них –розлука з близькими.
Правоохоронцям надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил у родинному колі. Після цього вони повернуться до виконання своїх службових обов’язків на місцях.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області
До Тернополя із зони АТО повернулися півсотні працівників міліції
Понеділок, 18 травня 2015, 09:10
Теплу зустріч влаштували міліціонерам, які понад місяць несли службу в зоні антитерористичної операції. З поверненням захисників вітали керівництво обласної міліції, колеги, товариші, рідні та близькі.
- Особовий склад сумлінно виконав поставленні завдання та повернувся додому в повному складі, – відзвітував присутнім начальник управління кадрового забезпечення Василь Крайник, який супроводжував правоохоронців із зони АТО.
На сході співробітники тернопільської міліції несли службу на блокпостах, охороняли громадський порядок у населених пунктах, підконтрольних українським військовим. Тернополяни допомагали колегам із місцевих райвідділів міліції розкривати злочини, вилучали з незаконного обігу зброю та боєприпаси. Завдяки проявленій пильності нашим бійцям вдалося затримати декількох осіб, яких підозрюють у співпраці з сепаратистами.
З квітами, синьо-жовтими кульками зустрічали захисників. Рідні не стримували сліз.
У пенсіонера ОВС Михайла Смаля подвійна радість – зі сходу повернулися двоє його синів.
- Дуже важко було пережити цей період, - не приховуючи хвилювання, зізнається чоловік. - У нас одразу обидва сина поїхали захищати Батьківщину. Молилися за них, за усіх наших захисників, щоб повернулися додому живими.
Бійці теж радіють зустрічі з рідними, коханими, дітьми. Як кажуть, найважче для них –розлука з близькими.
Правоохоронцям надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил у родинному колі. Після цього вони повернуться до виконання своїх службових обов’язків на місцях.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області
Більше статтей...
Сторінка 1654 з 1741
«ПочатокПопередня1651165216531654165516561657165816591660НаступнаКінець»








