images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Якщо, вийшовши заміж, ви поміняли прізвище, то не забудьте звернутися до податкової інспекції

Понеділок, 03 серпня 2015, 08:26

Фізичні особи - платники податків, у разі зміни даних, таких, як адреса чи прізвище, які вносяться до Облікової картки чи Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків), зобов'язані подавати податковим інспекціям відомості про такі зміни, протягом місяця з дня їх виникнення шляхом подання Заяви за формою № 5ДР (додаток 11) або за формою № 5ДРП (додаток 12) відповідно.

Фізичні особи подають дані Заяви особисто або через законного представника чи уповноважену особу до податкової інспекції за місцем проживання, у разі зміни місця проживання - до інспекції за новим місцем проживання, або за місцем отримання доходів.

Для заповнення Заяви використовуються дані документа, що посвідчує особу громадянина, та інших документів, які подаються у разі зміни таких даних.

Якщо зазначені документи видані не українською мовою, необхідно подати засвідчені в установленому законодавством порядку переклади цих документів українською мовою (після пред'явлення повертаються) та їх копії.

Внесення змін до Державного реєстру та окремого реєстру Державного реєстру здійснюється протягом п'яти робочих днів від дня подання Заяви до податкової інспекції за місцем проживання фізичної особи. У разі звернення до інспекції за місцем отримання доходів строк внесення змін до Державного реєстру може бути продовжено до десяти робочих днів.

У разі виявлення недостовірних даних або помилок у поданій Заяві фізичній особі може бути відмовлено у внесенні змін чи видачі документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, або внесенні відмітки до паспорта.

У Заяві в обов'язковому порядку зазначається реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта).

Заява про зміну даних, які вносяться до Облікової картки, стосовно фізичної особи, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не отримала паспорта, подається одним з батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності документа, що посвідчує його особу, та свідоцтва про народження дитини.


Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

 

Учасники фестивалю «Дзвони Лемківщини» вшанували Героїв АТО та «Небесну сотню»

Понеділок, 03 серпня 2015, 07:46

Міський голова Тернополя Сергій Надал взяв участь у фестивалі «Дзвони Лемківщини», що проходить в місті Монастириська на Тернопільщині. Щорічно на два дні урочище Бичова перетворюється на містечко лемківської культури. У ці дні творчі колективи з різних куточків України та з-за кордону прославляють Лемківщину. Лемки зі всього світу з’їжджаються сюди, щоб запалити ватру, зустрітись, помолитись разом, поспівати пісень, поговорити, помріяти разом про майбутнє і згадати про минуле.

Цього року головною темою зустрічі Лемків є вшанування пам'яті трагічної роковини – 70-ї річниці депортації та новітніх Героїв України. Під час фестивалю відбулося нагородження учасників АТО, а представники влади та громадськості покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка вшанували загиблих Героїв АТО та «Небесну сотню».

Виступаючи перед багатотисячною публікою на відкритті фестивалю очільник Тернополя Сергій Надал зауважив, що зустріч у товаристві лемків, що прибувають з усіх куточків світу, дає відчуття незнищенності наших святих прадавніх традицій.

«Тернопільська міська рада є у постійному контакті з лемківською громадою. Ми вже давно намітили і з року в рік реалізовуємо програму співпраці - щодо будівництва сакральних пам'яток, їх благоустрою, вшанування пам'яті і розвиток самобутньої лемківської культурної традиції. Хочу побажати всім лемкам та учасникам фестивалю добробуту, радості, натхнення на добрі справи, здоров'я, Божого благословення. Миру вам і добра!», - додав міський голова.

В свою чергу голова всеукраїнського товариства «Лемківщина» Олександр Венгринович подякував очільнику Тернополя за багаторічну співпрацю.

«Я дякую міській раді Тернополя за багаторічну співпрацю. Завдяки спільним зусиллям влади міста та нашого товариства у Тернополі скоро з’явиться церква у якій усі ми зможемо прославляти лемківську культуру», - зауважив Олександр Венгринович. У дворах тернопільських будинків облаштували ще 7 дитячих майданчики

Неділя, 02 серпня 2015, 06:40

ах уже встановили усі із запланованих майданчиків, а у тернопільських дворах - 13.

«Перші шість дитячих майданчиків у дворах ми встановили ще у червні, тепер же облаштовано ще сім - на вул. Лучаківського, 12, вул. Виговського, 13, вул. Винниченка, 1, вул. В.Великого, 1 та 7, вул. Чубинського, 1 та вул. Коновальця, 20, - розповідає очільник міста. - На інші майданчики оформляється необхідна документація і незабаром вони також будуть встановлені».

Зазначимо, що у місті також триває реконструкція та облаштування спортивних майданчиків на вул. П. Орлика,4,5 та бул. Д.Галицького, 28.

 

У Тернополі – “Спортивні канікули”

Субота, 01 серпня 2015, 09:02

Юних тернополян запрошують на спортивні канікули.
03 серпня на бульварі Д. Галицького на вас чекають веселі ігри та розваги  і, звичайно, подарунки від партнерів.
Початок о 16:00

11787344_1643610332592346_1677722588_n

Джерело: Моя газета

Дороги Тернополя очищають від пилу поливальні машини

Субота, 01 серпня 2015, 08:13

Тернопільські дороги у спеку поливають водою. Комунальники кажуть, що роблять це для того, щоб вберегти тернополян від надмірної концентрації пилу, а дороги - від пошкодження. Наразі дороги поливають зранку, а коли температура повітря підвищиться, то поливатимуть у залежності від потреби.

«На дорогах міста працює машина, яка проводить поливання доріг, щоб утримувати їх у належному стані. - розповідає в.о. директора ТОВ «ТерКомуналСервіс» Наталя Тимощук. - Працюємо ми за розробленими графіками, проте коригуємо їх, коли отримуємо інформацію від санепідстанції про підвищення на якійсь з вулиць концентрації пилу».

 

Сторінка 1316 з 1437

«ПочатокПопередня1311131213131314131513161317131813191320НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер