images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Калуський льодовий палац відновить роботу в серпні

Четвер, 30 липня 2015, 08:03

Після місячної перерви, викликаної головним чином літніми канікулами в дітей, Калуський льодовий палац знову функціонуватиме в звичному режимі. Минулого понеділка тут розпочали заливати льодовий майданчик для катання на ковзанах.

За словами директора цієї спортивної арени Євгена Геренди, процес облаштування льодового покриття триватиме 4-5 днів, оскільки швидше домогтися ідеального стану катка проблематично. Та й якість штучного льоду, його періодичне очищення за допомогою спеціальної машини мають неабияке значення для надання спортивно-оздоровчих послуг, пов’язаних з масовим катанням на ковзанах, проведенням у льодовому палаці тренувальних занять хокеїстів, фігуристів, різних святкових заходів, спортивних змагань тощо.

"Відновити роботу льодової арени плануємо з 3 серпня, - говорить Геренда. - Саме цього дня за попередньої домовленості з дирекцією Одеської СДЮШОР до Калуша має прибути група юних фігуристів на навчально-тренувальні збори. Одесити і минулого року займалися в Калуші. Фігуристи були задоволені і нашим льодом, і умовами, створеними для тренувальних занять та тимчасового проживання в місті".

Євген Геренда також зазначив, що дещо пізніше очікується приїзд до Калуша на збори юних хокеїстів з Новояворівська Львівської області.


За матеріалами: sport.if.ua
 

Консультуємо про безалкогольне пиво…

Четвер, 30 липня 2015, 06:31

Якщо підприємець торгує продуктами, соками, водами і безалкогольним пивом, потрібно платити акцизний податок за таке пиво?

Податковий кодекс України дає визначення, що пиво – це насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами. Згідно української класифікації товарів цей напій зазначений у товарній позиції 2203.

В свою чергу, під безалкогольним пивом розуміють насичений діоксидом вуглецю пінистий напій, одержаний під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами з об’ємною часткою спирту не більш як 0,5 відсотка, отриманий шляхом діалізу чи переривання головного бродіння, або виготовлення пивного сусла зі зниженою часткою сухих речовин у початковому суслі. Такий напій уже відноситься до товарної групи за кодом 2202.

Ставки ж акцизного податку встановлено тільки на пиво із солоду, що відноситься до товарної групи 2203.

На товари, що відносяться до товарної групи 2202, ставки податку Податковим кодексом не встановлено і такі товари не віднесено до підакцизних. Тому, акцизного податку за безалкогольне пиво платити не потрібно.

 

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Дворовому футболу дощ не завадить!

Середа, 29 липня 2015, 13:23

Турніри з дворового футболу між мікрорайонами нашого міста продовжуються.

Цього разу змагання відбулося 29 липня на спортивному майданчику по вул. Старий ринок. Участь прийняли 3 команди: збірна мікрорайону «Дружба», команди вулиць Купчинського та Чернівецька.

11822182_1643192849300761_1032736113_o

Дощ не став завадою для молодих футболістів проявити свої вміння та здібності.

За підсумками турніру І місце виборола команда вул. Чернівецька,  друге посіла – збірна з «Дружби», третє – вул.  Купчинського.

11827108_1643192819300764_357582176_o

Усім юним футболістам  були вручені подарунками від постійних партнерів ТМ «Ласунка», яка подарувала спортсменам надувні матраци та ліхтарики, видавництва «Школярик» та інтернет-магазину «Неотек».

Любителі футболу, слідкуйте за нашими оголошеннями, приймайте участь у турнірах, і хороший приплив позитиву ми вам гарантуємо!!!

11806749_1643192852634094_1862165641_o
11807083_1643192862634093_1867226709_o

 

Консультуємо про нюанси єдиного податку

Середа, 29 липня 2015, 06:56

Чи враховуються при розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з підприємцем платником єдиного податку, наймані працівники, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною?

Ні, не враховуються. При розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку - фізичною особою, не враховуються наймані працівники, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю і пологами та у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку.

Підприємець продає товари в магазині, що розташований на території ринку. Він може бути платником єдиного податку першої групи?

Ні, не може. Фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку даної групи. Адже до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках чи провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень.

Також зазначимо, що торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках. До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.

Чи враховує підприємець - платник єдиного податку до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах, працівників, яких залучає до виконання робіт по цивільно-правових договорах?

Якщо укладений договір відповідає нормам договору підряду, то фізична особа - підприємець - платник єдиного податку не враховує працівників, яких залучає за таким договорам, до загальної кількості осіб, що перебувають з нею в трудових відносинах.

У разі виникнення запитань щодо чинного законодавства, можна звернутися у Центр обслуговування платників за адресою: Білецька, 1 або за телефонами: 43-46-10 та 43-46-46.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

У Тернополі створили єдину централізовану пральню для усіх медичних закладів міста

Вівторок, 28 липня 2015, 09:04

У міській комунальній лікарні №3 провели капітальний ремонт приміщення пральні, а також закупили спеціальне пральне обладнання. Завдяки цьому кожна із місцевих лікарень у місяць економитиме тисячі гривень.

«Із міського бюджету ми виділи кошти на проведення ремонту технічного приміщення, придбання трьох пральних машинок та іншого необхідного для роботи цього приміщення обладнання, - розповідає міський голова Сергій Надал. - Завдяки цьому у місті створена єдина централізована пральня, яка забезпечуватиме прання речей з усіх лікувально-профілактичних закладів міста»

Раніше кожен із медичних закладів замовляв послуги пральні окремо і вартість їх становила майже 13 грн. за 1 кг, тепер же, після модернізації, вартість прання коштувати майже 8 грн. Таким чином, за рік медичні заклади міста зможуть зекономити майже 300 тисяч гривень.

 

Сторінка 1318 з 1437

«ПочатокПопередня1311131213131314131513161317131813191320НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер