images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Проект "Онлайн будинок юстиції" – зручний сервіс для кожного українця!

Середа, 14 червня 2017, 06:44

Цей проект увібрав у себе всі сервіси, які міністерство надає в електронному вигляді. «Онлайн будинок юстиції» - це можливість не виходячи з власного будинку :

 повторно отримати документиу сфері реєстрації актів цивільного стану;

 зареєструвати або ліквідувати фізичну особа підприємця;

 зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації;

 отримати дані про електронний цифровий підпис;

 отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту.

«Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо твого майна», зауважив Міністр юстиції Павло Петренко під час презентації проекту на всеукраїнському рівні 23 лютого 2017.

Задля зручності користувачів на порталі сервісу розміщена інструкція з отримання кожної запропонованої послуги, а також є опція «залишити відгук». Скористатись послугою «Онлайн будинок юстиції» може кожен, перейшовши за посиланням: https://online.minjust.gov.ua./


Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області

 

В Тернопільській області з’явилася дорожня патрульна поліція

Вівторок, 13 червня 2017, 13:29

15 червня 2017 року в м. Києві відбудеться VI Шведсько-український бізнес-форум. Участь у форумі підтвердили десятки шведських компаній: ABB, Atlas Copco, Ericsson, Магнуссон, SEB Corporate Bank, Scania, Sigma Software, SKF, VolvoTrucks, Volvo Construction та інші.

Інформацію щодо форуму можна знайти на сайті www.subt.com.ua.

Контактна особа з організаційних питань: Олександр Машинець, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або (068) 330 46 47.

Тернополяни отримали відповіді щодо проблемних будівництв у місті

Вівторок, 13 червня 2017, 06:21

Днями до Тернопільської міської ради прийшли тернополяни з питаннями щодо будівництва на вул. Симоненка, бул. Петлюри та біля ПК «Березіль». Очільник Тернополя Сергій Надал зустрівся з мешканцями, вислухав їх зауваження та дав роз’яснення по кожному зверненню.

Зокрема, об’єкт на бульварі Петлюри планується зводитися на земельній ділянці, яка була продана на відкритому аукціоні. Тоді ціна за цю земельну ділянку була найвищою у Тернополі. Згідно з даними перевірки, яку проводив відділ Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК), жодних фактів порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності не виявлено.

Окрім того, під час проектування нового об’єкту, нові власники земельної ділянки пішли на зустріч мешканцям найближчого будинку та зменшили кількість поверхів готелю. Також інвестором, за власні кошти, буде прокладено окремі комунікації до об’єкту, тому будівництво жодним чином не вплине на ті інженерні комунікації, які проведені до сусідніх житлових будинків.Окрім того, інвестор взяв на себе зобов’язання, за власний кошт, провести благоустрій прилеглої території.

«Щодо будівництва на вул. Симоненка була проведена спільна зустріч з мешканцями, депутатами та будівельником. Усі сторони дійшли згоди, що жодного будівництва на цій ділянці проводитися не буде, допоки будівельник не знайде компромісу з мешканцями сусіднього будинку», - пояснює очільник Тернополя Сергій Надал.

Будівельник, який планував будівництво біля ПК «Березіль», мав зробити ремонт та реконструкцію ПК «Березіль», благоустрій навколишньої території тощо. Проте, зважаючи на думку людей, міський голова дав доручення ДАБК призупинити будь-які роботи на цьому об’єкті.

«Думка тернополян є дуже важливою, тому було дано доручення ДАБК призупинити на об’єкті біля ПК «Березіль» будь-які будівельні роботи, допоки забудівник не отримає згоду мешканців сусіднього будинку, що вони не заперечують проти такого будівництва. Хоча у забудовника є усі дозвільні документи», - додав Сергій Надал.

 

Тернополянка здобула чотири нагороди на Міжнародних змаганнях зі спортивної гімнастики

Понеділок, 12 червня 2017, 07:26

На Міжнародних змаганнях зі спортивної гімнастики серед юніорів (дівчата) у словацькому місті Трнава тернополянка, вихованка дитячо-юнацької спортивної школа № 2 Анастасія Бачинська здобула чотири нагороди.

Дівчина здобула «золото» з багатоборства, «срібло» з вільних вправ та брусів і «бронзу» з опорного стрибка, а також «Приз глядацьких симпатій» у виступах на колоді.

Нагадаємо, що Анастасія Бачинська є лідером збірної України у своєму віці. Її тренує заслужений тренер України Геращенко Т.В. Наступним кроком для спортсменки стане участь у XIV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі 2017 року в угорському місті Дьйор.

16 червня у Тернополі відбудеться проект «Здорова нація – сильна Україна»

Понеділок, 12 червня 2017, 07:26

16 червня з 15.00 до 20.00 год. на Театральному майдані відбудеться Всеукраїнський проект «Здорова нація – сильна Україна». Цей проект спрямований на пропаганду здорового способу життя та формування свідомої відповідальності за своє здоров’я.

Мета проекту - донести основні складові здорового способу життя, його переваги, елементарні навички з харчування, фізкультури, гігієни та профілактики захворювань для широких верств населення. Проект проходитиме у понад 50 містах України за участю громадських та благодійних організацій.

У програмі: танцювальні майстер-класи, лекції від дієтологів та провідних лікарів, майстер-класи в стилі східних єдиноборств про важливість силових тренувань, розіграш призів від партнерів, майстер-класи для дітей та ін.

 

Сторінка 975 з 1385

«ПочатокПопередня971972973974975976977978979980НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер