images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


На честь наймолодшого Героя Небесної Сотні відкрили Мистецьку Резиденцію

Понеділок, 05 червня 2017, 00:00

Молитвою, творчістю та піснею у селі Травневе Збаразького району вшанували пам’ять наймолодшого Героя Небесної Сотні, Героя України – Назара Войтовича. В цей день, 2 червня, юнак міг би відзначати свій 21-й день народження… Однак, віддав найцінніше за свій народ, за демократичне майбутнє своєї Держави.

Власне, у день народження Героя відбулася панахида на його могилі. Вшанувати пам’ять Назара приїхав також голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«Герої Небесної Сотні, а також ті, хто нині воює на Сході України – це правдиві Герої своєї країни. Вони, маючи незламну віру в справедливість, не ховаючись за спинами інших, без жодних вагань стали на захист нашої держави. На жаль, багато з них тепер залишаться лише доброю пам’яттю у наших серцях. Саме тому зараз, у день народження Назара Войтовича, ми зібралися, щоб помолитися за його світлу душу й пригадати, яким він був. Дуже сумно, що Україна втратила щирого патріота. Але водночас ми всі отримали розуміння того, що маємо стати іншими, будувати нову державу, аби продовжити те за що боролися й за що загинули наші Герої», – наголосив Степан Барна.

При цьому, на день народження Назара Войтовича також припало відкриття першої програми Мистецької Резиденції. Дану Резиденцію відкрили на його честь, як наймолодшого Героя Небесної Сотні. Презентація програми відбулася у рамках щорічної урочистої події «На крилах мрій», організованої Травневською загальноосвітньою школою І-ІІ ст. Зокрема, у день відкриття учасники-резиденти вже розпочали роботу над перетворенням колишнього сільського магазину на комунікаційний центр для громади з освітньо-мистецькою програмою. Власне, організатори переконані, що даний проект, який реалізовується у сфері, яку понад усе любив Назар Войтович, є символом вшанування його пам’яті та продовження його справи.

 

На Тернопільщині фестиваль «Братина» об’єднав людей з різних областей України

Неділя, 04 червня 2017, 00:00

Традиційний ХІІ міжобласний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Братина» відбувся у селі Стіжок Шумського району. До заходу долучився голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна разом з дружиною та донькою.
Фестиваль об’єднав майже сорок мистецьких колективів з Тернопільщини, Рівненщини, Хмельниччини, Волині та Києва. Співи, танці, жартівливі сценки, показові бої не залишили байдужими гостей, які завітали на дійство.
Свою майстерність демонстрували й народні умільці – рукодільниці, гончарі, столяри. Традиційними українськими стравами частували місцеві господині.
За словами голови Тернопільської ОДА Степана Барни, фестиваль «Братина» об’єднав людей з різних областей України на землі, де творилася історія українського народу та його самобутність. «Тернопільський край унікальний і гідний претендувати на звання культурно-мистецької столиці України, адже саме тут найбільше духовних центрів, замків і таких масштабних фестивалів як Братина. Дійство стало традиційним та об’єднує навколо себе багато людей», - зазначив очільник Тернопільщини.

Міська рада Тернополя відновила повноцінну роботу

Субота, 03 червня 2017, 00:00

2 червня 2017 року відбулася XV сесія Тернопільської міської ради. У залі були присутні 23 з 42 депутатів. Тому всі рішення сесії правомочні та обов’язкові до виконання.

Станом на 10:00 у сесійному залі зареєструвалися 23 депутата з фракцій «Свобода», «Батьківщина», Громадянська позиція, «Народний контроль» та Радикальної партії. Були відсутні на сесії депутати з фракції «Об’єднання «Самопоміч»« та БПП «Солідарність».

Приблизно біля 11:00 міський голова оголосив кількахвилинну перерву, після якої сесія відновилася у правомочному режимі.

Всі спроби окремих депутатів зірвати сесію за сценарієм 24 квітня та 12 травня провалилися. Депутати, які мали бажання працювати на користь громади, а не мітингувати, отримали таку можливість.

Міська рада Тернополя ухвалила важливі для міста рішення. Деякі з них можна назвати життєво важливими не лише для Тернополя, а й для України. Депутати внесли зміни у програму фізичної культури та спорту. Були ухвалені зміни до бюджету, виділені кошти на дитячі садочки. Прийнято рішення про фінансування водної арени, затверджена програма Турбота. Також розглянули господарські питання, які стосуються буденних проблем простих тернополян.

Прийнято звернення до Президента та Верховної Ради про заборону продажу землі та звернення про ринок електроенергії щодо недопущення підвищення цін.

Таким чином, XV сесія Тернопільської міської ради стала однією з найважливіших та найпродуктивніших за всю теперішню каденцію.

Після завершення сесії, міський голова Сергій Надал подякував депутатам з різних фракцій, які попри тиск, виявили готовність працювати на користь своїх виборців.

«Сьогодні депутати міської ради поділилися на більшість: які вирішили працювати на громаду, яка їх обрала. І на меншість: яка виявилася не готовою працювати. Це їх вибір. Я дякую всім депутатам», – заявив Сергій Надал.

На завершення міський голова заявив, що його завдання забезпечити нормальну роботу міської ради та розвиток Тернополя. І він це завдання виконує.

«На кінець хочу наголосити – міський голова обраний всією громадою Тернополя. Я несу відповідальність перед всією громадою міста і не дозволю тероризувати місто нікому. Міська рада буде працювати. Тернопіль буде розвиватися», – підсумував Сергій Надал.

 

Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

П'ятниця, 02 червня 2017, 05:33

- заступника начальника Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

- головного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

- головного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

- провідного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

- спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

- спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області;

Документи щодо участі у конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються до 07 червня 2017 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, відділ персоналу, кабінет 324, телефон: 52-32- 52. Умови проведення конкурсу та додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці розміщенні на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області: terjust.gov.ua.

В юстиції розглядають електронні звернення!

П'ятниця, 02 червня 2017, 05:30

Відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» (набрав чинності 28 жовтня 2015 року) громадяни можуть подавати письмові звернення з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Електронне звернення пишеться у довільній формі, але має відповідати вимогам Закону України «Про звернення громадян».

У зверненні необхідно: – вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання; – викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги; – зазначити дату; – зазначити електронну поштову адресу, на яку можна надсилати відповідь, або інші засоби зв’язку. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів після його надходження. Адреса електронної пошти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, на яку можуть звертатись громадянии з електронними зверненнями така: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Головний спеціаліст відділу організаційної роботи, документування та контролю Ю. В. Мамчур

 

Сторінка 978 з 1385

«ПочатокПопередня971972973974975976977978979980НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер