images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


«Свято двору» відбулось у Тернополі

Вівторок, 24 травня 2016, 05:56

Ця неділя запам'яталась мешканцям вулиць Березова та Вільхової, адже тут, 22 травня, відбулось справжнє сімейно-спортивне та розважальне дійство - «Свято двору». Ініціаторами свята були працівники ОСББ «Березова 14», а допомогли в організації Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

«Такі заходи зближують мешканців, допомагають ближче познайомитись із сусідами, дають змогу відчути себе справжньою великою, дружньою родиною. Дуже приємно, що усі жителі долучились до організації заходу: творчими виступами та активною підтримкою», - зазначив Михайло Древняк - голова ОСББ «Березова 14».

Програма заходу була насиченою та цікавою. На урочистому відкритті були нагороджені працівники ОСББ «Березова 14», що не покладаючи рук забезпечують комфортні умови для проживання, та найактивніші мешканці.

Виступи обдарованих дітей були належно оцінені бурхливими оплесками публіки. Справжнім подарунком для маленьких глядачів та їх батьків стала розважальна програма естрадно - циркової групи «ПРОМІНЬ».

Усі бажаючі змогли вивчити запальні танцювальні рухи під час показових виступів та майстер-класу від спортивно-танцювального центру «Fitness house».

Порухатись та зарядитись спортивним духом діти змогли на веселих естафетах від Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення. Учасники отримали в подарунок зошити ліхтарики та солодку воду.

Для діток, які полюбляють малювати, організатори провели конкурс малюнку на асфальті “А у нашому дворі...” Юні художники отримали подарунки від ТМ “Ласунка”.

Ерудити змогли продемонструвати свої знання у вікторині “Файне місто”, за що були нагороджені подарунковими сертифікатами на знижку на відпочинок у розмірі 1000 грн. від туристичної агенція «Coraltravel».

А спрагу усім учасникам та гостям допомогла втамувати смачна вода від ТМ «Микулинецькі напої».

У сімейно-розважальній грі “Мій Зможе” найсміливіші пари поборолись за призи від партнерів: туристичної агенції «Coraltravel», ТМ «Ласунка» та абонементи від спортивно-танцювального центру «Fitness house».

«Гра на перший погляд виглядає легенькою, проте, коли в ній взяти участь, а я брав участь, все зовсім по іншому. За участь в конкурсі отримав презент від спонсорів. Участь принесла лише задоволення і бажання, щоб надалі відповідальні співвласники могли організувати у себе в дворі можливість дружньою великою родиною чудово провести свій час.» - зазначив гість свята, депутат Тернопільської міської ради та керівник громадської спілки «Рада голів ОСББ м. Тернополя», Сергій Лупак.

 

Грошова реформа «на дому» чи вдала афера?

Вівторок, 24 травня 2016, 05:38

На Тернопільщині продовжують обдурювати старших людей. Неодноразово до правоохоронних органів поступали заяви про обмін валют «на дому». Таким чином шахраї приходять в дім до людей, здебільшого похилого віку і повідомлять про те, що скоро валюту змінюватимуть і видають «нову».

Такий випадок відбувся нещодавно у селі Товсте Заліщицького району. 45-річний чоловік звернувся із заявою, щоб його матір обдурили шахраї та виманили чималу суму грошей. Жінка розповіла, що в хату прийшли двоє молодиків і пояснили, що старі купюри скоро будуть міняти і для того, щоб старші люди не стояли в чергах, вони самі ходять до них. Власниця дому повірила чоловікам і винесла всі свої заощадження, а саме 2500 доларів, 870 євро та 8000 гривень. «Нові» гроші жінка отримала, щоправда, сувенірні. У конверті було 10 «купюр» номіналом 500 гривень, 28 - 360 гривень, 36 -100 гривень і 26 сувенірних стодоларових папірців. Отримавши бажане шахраї швидко покинули подвірʾя не залишивши і сліду.

На сьогодні встановлюються особи злочинців і ведеться слідство. Правоохоронці наполегливо просять не вірити таким аферам і у разі пропозиції звертатися у державні установи, де підтвердять наявність факту. Не давати гроші в руки незнайомців та детально перевіряти інформації.

Поліцейські охорони затримали двох юнаків з наркотиками

Понеділок, 23 травня 2016, 06:18

Працівники Управління поліції охорони в Тернопільській області затримали двох парубків за незаконне зберігання наркосировини.

Повертаючись на місце дислокації, група реагування Управління поліції охорони помітила двох юнаків, які вели себе неадекватно та порушували громадський порядок.

Побачивши поліцейських охорони юнаки злякалися. На запитання охоронців порядку чіткої відповіді дати не змогли, адже перебували в стані алкогольного сп’яніння, але пояснювали свій нічний маршрут пошуком аптеки. А злякавшись того, що поліцейські можуть провести поверхневий огляд молодики вирішили позбутися наявної у них забороненої речовини.

19-річний юнак викинув на землю полімерну банку циліндричної форми, яка була наповнена подрібненою речовиною рослинного походження, зеленого кольору.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Затриманим 18-ти та 19-ти річним юнакам може загрожувати покарання від штрафу до позбавлення волі терміном до 3 років.

 

Про Кличка, велосипед і тернопільське бидло

Понеділок, 23 травня 2016, 05:40

Місяць тому мер столиці Віталій Кличко вирішив здивувати киян, тож із комфортабельного службового авто пересів на власний велосипед. І все було б нічого, якби не менталітет українців. Совковий, печерний, дріб’язковий менталітет вічно незадоволених людей, які при цьому для реалізації і задоволення власного невдоволення не відірвуть «п’ятої точки» від дивана.

Мер не їздить на велосипеді – погано. Їздить на велосипеді – знову погано. Їздить на дорогій машині – буржуй. Проїхався в громадському транспорті – скупердяй. Не дає прес-конференцій – не поважає людей. Регулярно дає десятихвилинку – піарник.

Про Кличка, велосипед і тернопільське бидло_1

І тут – те ж саме. То велосипед їм не такий, то піар-піар-піар, то ПДР він порушив (типу всі святі і не порушують, ага), і взагалі навіщо ось це все...

Це безпросвітне сопливе ниття – якась національна патологія, і, якщо чесно, я не знаю, чим це лікується, якщо навіть кризою і війною не вилікувано.

Проте якщо в Києві – лише ниття і стогони, то в Тернополі інша крайність – ламання і нищення. Так, не встигли в центрі міста встановити «сонячне дерево» для підзарядки мобільних гаджетів, як прогресивна тернопільська молодь пообривала половину кабелів. А нещодавно висаджене невеличке деревце біля озера – каштан «Бріотті» – взагалі поламали навпіл. Не допомогла «вижити» рослині навіть дерев’яна огорожа.

Про Кличка, велосипед і тернопільське бидло_2

То хто ми після цього? Країна вічнониючих агресивних паразитів, яким Європа з якогось дива мала б відчиняти свої двері? Ні, не треба нас там. Гниймо й далі в своєму болоті і не заважаймо жити нормальним людям.

Адам Стрижнюк

Іноземні інвестиції – на розвиток Тернопільщини

Неділя, 22 травня 2016, 00:00

Протягом двох днів у Тернополі тривав Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2016». Участь у ньому взяли близько 25 іноземних делегацій із 18 країн світу, 10 міжнародних донорських організацій, представники іноземних дипломатичних установ тощо.

У пленарному засіданні, яке пройшло під гаслом «Тернопільщина – надійний партнер», взяли участь також начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат та в. о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович.

Після завершення пленарного засідання робота форуму продовжилася у Збаразькому замку, де Ігор Комендат і Оксана Антонович були серед учасників панельної дискусії на тему «Шляхи створення успішного бізнес-середовища Тернопільщини».

Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, протягом останніх років податкова система України перебуває в постійній реформації. Метою реформування є покращення інвестиційного клімату в країні, зниження податкового тиску на легальний сектор економіки, забезпечення простої та прозорої системи для сплати платниками податків, створення комфортних умов для надання їм послуг з фіскального обслуговування, максимальна автоматизація процесів адміністрування з метою мінімізації впливу людського фактору та ручного регулювання.

Законодавчими змінами значно скорочено терміни реєстрації бізнесу, спрощено процедури зміни місця обліку, знижено ставки окремих податків, податковий облік максимально наближено до бухгалтерського. Повністю автоматизовано процеси реєстрації податкових накладних, що дозволяє моніторити діяльність бізнесу і зайвий раз не втручатись в його діяльність. На сьогодні майже 90% податкової звітності надається платниками в електронній формі.

Загалом реформування фіскальної служби щодо покращення рівня сервісного обслуговування, підвищення ефективності адміністрування податків, впровадження електронних сервісів, які дозволяють більш якісно та оперативно платникам сплачувати податки, а працівникам ДФС здійснювати контрольні функції з мінімальним втручанням в господарську діяльність бізнесу, позитивно вплинули на наповнення дохідної частини бюджетів області.

За останні п’ять років доходи місцевих бюджетів області збільшились на 593 млн грн або в 1,7 р. Зрозуміло, що на це значно вплинула й інфляційна складова. З іншого боку, переконаний Ігор Комендат, цьому сприяли і законодавчі зміни, особливо протягом останніх двох років, які направлені на децентралізацію доходів і зміцнення фінансової самостійності регіонів, і які призвели до суттєвих змін в структурі бюджетів місцевих рад.

На сьогодні в області діє 137 підприємств з іноземними інвестиціями, на яких працює майже 7 тисяч найманих працівників. Підприємства забезпечують орієнтовно 7,5-10% надходжень до бюджетів.

За 2015 рік підприємства з іноземними інвестиціями задекларували 8 млрд грн поставок або 17% від загального обсягу по області, з них 52 підприємства задекларували обсяги поставок більше 10 млн грн. Більшість підприємств з іноземними інвестиціями працюють в аграрному секторі.

Водночас потужним чинником підвищення інвестиційного клімату в області можуть стати внутрішні інвестиції від малого та середнього бізнесу, який забезпечує більше третини надходжень до місцевих бюджетів.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

Сторінка 1159 з 1442

«ПочатокПопередня1151115211531154115511561157115811591160НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер