images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Про деякі питання опіки над дітьми

Вівторок, 29 вересня 2015, 08:17

Опіка та піклування встановлюється над дітьми, які залишилися без батьківського піклування:

- Над дитиною, яка не досягла чотирнадцятирічного віку встановлюється – ОПІКА;

- Над дитиною у віці від 14 до 18 років встановлюється – ПІКЛУВАННЯ.

Опіка та піклування встановлюється з метою виховання неповнолітніх дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення батьків батьківських прав або з інших причин залишилися без батьківського піклування, а також для захисту особистих і
майнових прав та інтересів цих дітей, консультує адвокат Іван Парубій.

Опіка та піклування може також встановлюватися і над повнолітніми особами, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати
обов'язки.

Функції органів опіки та піклування здійснюють відповідні відділи та управління державної адміністрації районів, районів міст, виконавчі комітети міських чи районних рад стосовно таких осіб: що не досягли 18-річного віку та залишилися без батьківського піклування:

- визнані судом недієздатними;

- визнані судом обмежено дієздатними внаслідок зловживання спиртними напоями або наркотичними речовинами;

- потребують піклування за станом здоров'я.

Опіка та піклування встановлюється за місцем проживання особи, або за місцем проживання опікуна чи піклувальника.

Не можуть бути призначені опікунами чи піклувальниками особи, які не досягли 18-річного віку, позбавлені батьківських прав, а також особи, інтереси яких суперечать інтересам осіб, що підлягають опіці.

 

Відкриття стіни «Перш, ніж померти»

Вівторок, 29 вересня 2015, 07:44

4 жовтня о 13.00 в арці біля КармаКави, що на Валовій, 5, відбудеться відкриття стіни «Перш, ніж померти».

«Before I Die» – Міжнародний інтерактивний мистецький проект, який запрошує людей поділитися власними особистими цілями та мріями серед усіх прошарків населення різних куточків світу.before i die тернопіль

Сьогодні до проекту долучилися понад 73 країни світу. В Україні міжнародний інтерактивний мистецький проект стартує вперше. У Тернополі подію організовують тернопільські активісти спільно з Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського за підтримки Тернопільської міської ради, кав’ярні «Карма Кава» та дизайнерської студії «Just Аrt»

У 2011 році після втрати близької людини Candy Chang, яка проживала в містечку Новий Орлеан,задумалася над цінністю часу – одного з найважливіших ресурсів, що дається кожному з нас. Використавши, спотворену роками стіну покинутого будинку, вона перетворила її у витвір мистецтва, написавши «Before I die, I want to…» («Перед тим як я помру, я хочу…»). Будь-хто міг взяти шматок крейди і поділитись своєю мрією. Наступного дня на стіні вже не було вільного місця.

Відтоді майже 1000 стін «Before I die» були створені в більш, ніж в 70 країнах і на 36 моваху. Проект набуває все більшої та більшої популярності.

Згадавши про свої мрії, компанія студентів Тернополя вирішила приєднатися до глобального проекту «Before I Die», в рамках якого кожен перехожий на вулиці Валовій зможе вкотре задати собі питання, що насправді для цього є цінним, і поділитися частинкою своїх мрій з іншими.

Під час відкриття стіни відбудеться збір коштів для операції на зір студентці ТДМУ. Студенти нашого університету і викладачі можуть підтримати цей творчий задум майбутніх медиків.

Відбудеться «гаряча лінія»

Вівторок, 29 вересня 2015, 07:17

Порядок сплати податку з доходів найманих працівників – тема чергового телефонного сеансу «Гаряча лінія» Тернопільської об’єднаної ДПІ, що відбудеться у вівторок, 29 вересня, з 15:00 до 16:00 год.

На запитання зацікавлених відповідатиме начальник відділу контрольно – перевірочної роботи юридичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб Роман Антонович Каліщук за телефоном: 43-46-46.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

 

У зв’язку зі зростанням мінімальної зарплати збільшено розмір ЄСВ

Вівторок, 29 вересня 2015, 07:14

Для фізичних осіб - підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування з 1 вересня 2015 року мінімальний розмір єдиного внеску становитиме 478,17 грн. (1378 * 34,7 %), - звертають увагу в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Тернопільської об’єднаної ДПІ.

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску з 1 вересня 2015 року становитиме 23 426,00 грн., - наголошують фахівці.

Як відомо, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» змінено розмір мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць.

З 1 вересня 2015 року мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб становить 1 378 гривень.

 

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Тернопільських дітлахів запрошують

Вівторок, 29 вересня 2015, 07:05

Запрошуємо дітей віком 10-12 років прийняти участь у "Дворових Олімпійських іграх", які відбудуться завтра о 16 годині на універсальному спортивному майданчику по вул. Вербицького, 6.

Організатор: КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення".
Афіша_29.09_футбол_Вербицького 

Сторінка 1265 з 1419

«ПочатокПопередня1261126212631264126512661267126812691270НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер