images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Тернополяни можуть обрати педіатра під час національної кампанії «Лікар для кожної сім'ї»

Вівторок, 10 квітня 2018, 06:53

З 2 квітня у Тернополі стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім'ї» щодо вибору лікаря-педіатра та укладання з ним Декларації про надання первинної медичної допомоги.

Ознайомитися зі списком лікарів-педіатрів, які мають право на укладання декларацій (і місця здійснення ними первинного прийому) можна на веб-сайті Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні www.tmdkl.te.ua та безпосередньо біля реєстратур педіатричних відділень поліклінік за місцем проживання.

Про початок підписання Декларацій пацієнтів буде повідомлено додатково на сайті закладу, в оголошеннях, розміщених у поліклінічних відділеннях, та безпосередньо через працівників закладу.

Нагадаємо, в рамках впровадженої в Україні медичної реформи, з квітня 2018 року сімейні лікарі прийматимуть пацієнтів за умови укладеного з ними договору. Кожен громадянин може обрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, незалежно від місця прописки чи проживання.

 

Запрошуємо громадські організації напрацювати механізм соціального замовлення в Тернополі

П'ятниця, 06 квітня 2018, 00:00

Розпорядженням міського голови про впровадження механізму соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів було створено робочу групу, яка працює над впровадженням механізму соціального замовлення в Тернополі.

Соціальне замовлення є одним із найефективніших соціальних механізмів сучасності. Використовуючи його, влада може тісно співпрацювати з громадським сектором та вирішувати важливі питання соціальної сфери, шляхом делегування своїх обов’язків за бюджетні кошти.

Члени робочої групи збирають інформацію про те, які соціальні послуги надаються населенню та про організації, які потенційно зможуть отримувати за них фінансування з міського бюджету (за результатами конкурсу). Якщо ви є членом організації, яка надає або може надавати соціальні послуги населенню (паліативний догляд, соціальна адаптація, соціальна інтеграція чи реабілітація, соціальний супровід та інші), просимо контактувати для подальшої співпраці.

Контакти:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , +38(096)-700-39-55 (Володимир Шевченко).

Чи потрібно додавати підтверджувальні документи?

Четвер, 05 квітня 2018, 07:02

Чи повинна фізична особа при поданні податкової декларації про майновий стан і доходи надавати довідку про отримані у звітному році доходи з метою використання права на податкову знижку?

Фізична особа, яка подає податкову декларацію про майновий стан і доходи, відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі – ПКУ), або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.

При цьому, пп. «в» п. 176.2 ст. 176 ПКУ передбачено, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Докладні консультації, тренінги та надання практичної допомоги у заповненні звітності отримайте у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-46, 43-46-10.


 

Викупили раніше орендовану земельну ділянку - сплатіть земельний податок

Четвер, 05 квітня 2018, 07:02

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що відповідно до Податкового кодексу плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Земельний податок – обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів.

Орендна плата – обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Згідно зі статтями 269, 270 Кодексу платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) або землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельним податком – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

Відповідно до ст.125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

Відповідно до ст.31 Закону України від 06.10.1998 №161-XIV «Про оренду землі» договір оренди землі припиняється, зокрема у разі поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря.

Враховуючи викладене, якщо фізична особа викуповує орендовану нею земельну ділянку державної або комунальної власності на підставі договору купівлі-продажу, то фізична особа є платником земельного податку з дати державної реєстрації права власності на земельну ділянку. До дати державної реєстрації права власності на земельну ділянку сплачується орендна плата відповідно до договору оренди землі.

Докладніші консультації – Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.


Які є обмеження щодо права на нарахування податкової знижки?

Четвер, 05 квітня 2018, 06:55

У Тернопільській ОДПІ нагадують, що згідно з Податковим кодексом податкова знижка може бути надана виключно резиденту, який має реєстраційний номер облікової картки платника податку і також резиденту–фізичній особі, яка через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідну податкову інспекцію і має про це відмітку у паспорті.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку на доходи фізичних осіб у звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника такого податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена на суму податкової соціальної пільги.

Якщо громадянин за наслідками 2017 року не скористався своїм правом на нарахування податкової знижки до кінця 2018 року, то таке право на наступні роки не переноситься.

Докладні консультації, тренінги щодо Деклараційної кампанії – 2018 та надання практичної допомоги у заповненні електронної звітності отримайте у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-46, 43-46-10.


 

Сторінка 943 з 1451

«ПочатокПопередня941942943944945946947948949950НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер