images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські школярі можуть скачувати електронні підручники

У Тернополі школярі можуть скачувати електронні підручники і не носити важких рюкзаків (фото)

Скачувати електронні підручники і не носити важких рюкзаків відтепер можуть школярі в Тернополі.  Підручники в PDF-форматі  є в спеціальній базі, яку організували тернопільські волонтери.

Як кажуть ініціатори збору книг,  учень уже в молодшій школі змушений підносити тягар вагою 6-7 кг.

– Враховуючи все вищеописане, благодійний фонд «MagneticOne.org» розробив проект «Електронний підручник». Суть проекту дуже проста: проаналізувавши наявні в Інтернеті електронні версії підручників, була створена база актуальних підручників для всіх класів по всіх дисциплінах, крім того була підібрана література для додаткового читання по предметах «Українська література», «Зарубіжна література» та «Читання». Всі підручники та додаткова література подана у форматі PDF. Для того, щоб учень зміг завантажити вподобаний підручник, були створені красиві плакати по кожному класі, де є зображення самого підручника і його QR-коду, – каже Добі керівник проекту «Електронний підручник» Сергій Антонюк.

Ті, хто не знає що таке QR-код – поруч є інструкція по користуванню. Дитина підходить до плакату, знаходить свій клас, на смартфон чи планшет завантажує необхідну програмку для зчитування QR-кодів, запускає програмку, наводить на QR-код необхідного підручника і завантажує його на свій гаджет.

Проект зараз в активній фазі випробовування та обговорення. Описані вище плакати вже висять в Українській гімназії, школах №4, 6, 19, 24. Якщо тернополяни успішно пройдуть опробовування, то даний проект буде запропонований на Всеукраїнський загал.

Проект вже встигли підтримати ряд підприємств, а саме компанії “MagneticOne”, “Yaware”, «Юніор Банк» (від «Приватбанку») та ТМ «Молокія». Кожен бажаючий теж може допомогти проекту, завітавши на сторінку благодійного фонду http://magneticone.org/active-projects/elektronnyi-pidruchnyk/ , натиснути на кнопку Donate і перерахувати будь-яку суму на підтримку проекту.

Ніхто не каже, що ця ідея має замінити дитині справжній підручник, але те, що допоможе розвантажити наплічник школяра – це точно.

Банер
Банер