images/stories/logosait_new.jpg

 

Найближчим часом ціни на проїзд у громадському транспорті планують збільшити

Перевізник почали скаржитись, що тих коштів, які зараз поступають від пасажирів - недостатньо. Зараз у місті ціна проїзду становить 3 гривні. У звʼязку з тим, що чималі затрати витрачають на ремонт транспорту та заробітну платню водіям, перевізники пропонують змінити вартість до 4 гривнів.

Директор товариства «Менс-Авто» Андрій Намака повідомив, що це питання постало ще з лютого минулого року, відколи підняли ціни на паливо. Проте, тоді цю проблему вирішили. Зараз вона постала знову, тому що вартість палива збільшили, а це вже критична ситуація. Оскільки на носі зима, довелось купувати нові колеса, акумулятори та інші потрібні речі в борг.

Директор товариства «Мега-Сервіс» Роман Сполович розповів, що для якісного надання цих послуг критично недостатньо обігових грошей. Через це виникає проблема ремонту транспорту, тим паче, що їх вартість досить значна. Купувати дешевші запчастини немає сенсу, оскільки тривалість їхньої ефективності низька. Тому ціни на проїзд потрібно збільшувати примусово. Від цього залежатиме безпека пасажирів.

Підприємство «Тернопільелектротранс» підтримує цю позицію і вважає, що вирішальним чинником є і підняття вартості на електроенергію.

Перевізники ці розрахунки передали на розгляд місцевих депутатів. Якщо комісія підтримає цю думку, то вартість проїзду у громадському транспорті буде близько 4-ох гривнів.

 

Олена Сабатюк

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер