Кіттель виграв черговий етап Тур де Франс

На нинішньому Тур де Франс Марсель Кіттель виграв уже п'ять етапів.

Німець Марсель Кіттель із команди Quick-Step Floors переміг на одинадцятому етапі багатоденної велогонки Тур де Франс.
Кіттель, який виграв уже п'ять етапів нинішнього Тура, фінішував першим із рахунком 4 години 34 хвилини 27 секунд. Другим став голландець Ділан Груневег із Lotto NL-Jumbo, третім - норвежець Едвальд Боассон Хаген із Dimension Data.
Лідерство в генеральній класифікації зберіг британець Крістофер Фрум зі Sky (47 годин 1 хвилина 55 секунд). Друге місце посів італійський велогонщик Фабіо Ару з "Астани" (+0,18). Замикає трійку лідерів француз Ромен Барді (+51 секунда) з AG2R La Mondiale.
Єдиний українець на Тур де Франс Андрій Гривко перетнув фінішну лінії 94-м, а в загальному заліку перебуває на 135-й позиції, відстаючи від лідера на 1 годину 20 хвилин і 42 секунди.
За матеріалами: iSport.ua