images/stories/logosait.jpg

 

«Відсвяткували п’ятиріччя» елітному авто? Коли не буде оподаткування?



Податковим кодексом України, зокрема у статті 267, прописано, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років(включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня  податкового (звітного) року. (у 2017році – 1 млн 200 тис грн).

У разі спливу п’ятирічного віку автомобіля протягом звітного року, податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років. Про це інформували в Тернопільській ОДПІ.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ


Банер
Loading...