images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі оберуть голову Молодіжної міської ради

26 жовтня о 17:00 в сесійній залі Тернопільської міської ради відбудеться звітньо - виборча сесія молодіжної міської ради, на якій шляхом відкритого голосування оберуть нового молодіжного мера Тернополя.

Кандидатами на посаду голови молодіжної міської ради є:

  1. Голик Леся - голова ТМО СУМ в Україні;
  2. Гавриляк Назар - стажер проектів: «Молодь і влада», «МЕР», «Медіашкола», «Школа помічника депутата»;
  3. Ковалок Максим - член Університетської ради студентів ТНЕУ;

 

Також під час сесії діючий молодіжний мер Вероніка Дякович звітуватиме про діяльність третього скликання ММР.

До слова, виборча комісія уже сформувала персональний склад 4-го скликання Молодіжної міської ради при Тернопільській міській раді (список додається).


Персональний склад Молодіжної міської ради 4-го скликання:

ВПВ МГО “Молодіжний Центр Працевлаштування” у Тернопільській Області – Білінська Христина;

ВПВ МГО ”Айсек” в Україні – Василак Ірина;

ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто” – Шамбель Надія;

ГО “Молодіжний Націоналістичний конгрес – Тернопіль” – Мисак Микола;

ГО “Молодіжний центр розвитку “Міст” – Фаленда Світлана;

ГО “Нове покоління Тернопільщини” – Янюк Іван;

ГО “Права Молодь” – Горбовий Ростислав;

ГО “Тернопіль- Це Європа” – Ковалок Максим;

ГО “Центр Комунікаційних Студій” – Цимбалюк Мирон;

ГО ”Інформаційно-правовий центр “Права людини” – Марціясь Ірина;

Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської єпархії Української Греко-Католицької Церкви – Савка Богдан;

ПЛАСТ Українська Скаутська Організація Станиця Тернопіль – Лапчак Петро;

ТМО “Спілка Української Молоді В Україні” – Голик Леся;

ТМТ Українських студентів-католиків “Обнова” – Думка Соломія;

ТО МГО “Сокіл свободи” – Семенець Ілля;

ТО СПО “Тризуб” ім. Степана Бандери – Шелетин Олег;

ТОО “Асоціація трудових об’єднань молоді України” – Яремчук Ірина;

ТОО ВГО”Молодий Народний Рух” – Питель Юрій;

Студентський Парламент Тернопільського державного медичного університету – Стецюк Ігор;

Студентський уряд Тернопільського Національного Педагогічного Університету ім. Володимира Гнатюка – Мельничук Назарій;

Університетська Рада Студентів Тернопільського Національного Економічного Університету – Гавриляк Назар;

Студентська Рада Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя – Яцук Роман;

Студентська Рада Тернопільського Інституту Соціальних та інформаційних технологій – Беш Владислав;

Студентське самоврядування Приватного вищого навчального закладу “Медичний коледж” – Барвінська Софія;

Міський Учнівський Парламент “Наснага” – Новосад Єлизавета;

Міський Учнівський Парламент “Наснага” – Зозуляк Назар;

Міський Учнівський Парламент “Наснага” – Мохун Максим.

Банер
Loading...