images/stories/logosait.jpg

 

Як отримати інформацію про отримані доходи?

Фізична особа для отримання інформації про джерела/суми отриманих доходів подає до податкової інспекції заяву за формою №10ДР.

Громадянин України для отримання інформації про джерела/суми отриманих доходів може звернутися особисто або через представника до податкової інспекції за своєю податковою адресою (місцем проживання) або до будь-якої іншої інспекції у разі, якщо тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання, подає документ, що посвідчує особу.

Слід зазначити, що заява щодо отримання відомостей з Державного реєстру про суми виплачених доходів та утриманих податків фізособою також може бути подана засобами електронного зв’язку в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису. За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Інформацію щодо електронного сервісу можна отримати на веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді.

Отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру можна й у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету платника.

Докладніше – у Центрі обслуговування платників та за телефоном: 43-46-10.Банер
Loading...
Банер
Банер