images/stories/logosait.jpg

 

У міській лікарні Тернополя придбали обладнання для діагностики патології зору у дітей

IMG_6857_L0502185 лютого міський голова Тернополя Сергій Надал разом з благодійниками передав керівництву Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні два комплекти пробних лінз для діагностики патології зору у дітей. Дане сучасне обладнання було придбане за кошти, зібрані під час благодійного проекту «Віденський бал-2018»

Очільник Тернополя подякував організаторам акції та всім, хто долучився до збору коштів і зазначив, що це є найкращий приклад партнерства між владою, бізнесом та небайдужими тернополянами.

За словами головного лікаря Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрія Артимовича, таке досконале новітнє обладнання дозволить медичним працівникам повністю охопити дитяче населення міста з метою профілактики та швидкого вирішення тих проблем, які пов’язані з вадами зору у дітей.

Довідка: Благодійний проект «Віденський бал» уже третій рік поспіль організовується засновниками журналу «City life» за підтримки Тернопільської міської ради. Під час двох попередніх балів організатори зібрали кошти на потреби учасників АТО, а також для купівлі 17 ортопедичних матраців для Петриківського геріатричного пансіонату.

Банер
Loading...
Банер
Банер