images/stories/logosait.jpg

 

Для людей з особливими потребами у Тернополі придбали соціальне таксі

Транспортування людей з інвалідністю має полегшити соціальне таксі. Автомобіль вже прибув з Франції. Невдовзі його передадуть до «Карітасу» і почнуть використовувати для потреб людей з інвалідністю.

Керівник проекту «Соціальне таксі» Сергій Кічула розповідає, на придбання автомобіля збирали кошти понад півроку. Допомагало чимало небайдужих людей. Нині авто вже практично готове до використання.

«Автомобіль прибув з далекої Франції. Сподіваюся, він полегшить життя людей, які зневірилися в усьому. Щиро дякуємо всім, хто долучався до цього проекту. Дякуємо за довіру, за підтримку. Завдяки вашій допомозі, добра стало трішечки більше. Ми цю машину ще приводимо до порядку, передаємо «Карітасу» та будемо використовувати», – розповідає пан Сергій.

Додамо, проект «Соціальне таксі» презентували у вересні минулого року. За словами керівників проекту, автомобілем обслуговуватимуть людей з інвалідністю безкоштовно.

До слова, ще одне соціальне таксі працює у Тернополі вже більше року. Керівник попереднього проекту – тернополянин Володимир Костишин. Він також безкоштовно надає послуги транспортування людей з інвалідністю.

Софія Романська


zz.te.uaБанер
Loading...
Банер
Банер