У чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Єдність" перемогла кременецьких "канонірів"

15 квітня, у першому чвертьфінальні Ліги чемпіонів Тернопільщини команда "Єдність", яка представляє село Рибники Бережанського району перемогла "Арсенал" з Білокриниці (Кременецький район) – 2:1, повідомляє ФФТО.

У першого таймі двічі відзначилися бережанці. На самому початку матчу Василь Качерай після невдало винесено м’яча оборонцями суперника вдало прийняв смугастого і потужно пробив у "дев’ятку" (1:0). Згодом Андрій Засєдко відзначився ударом зі штрафного (2:1). У другому таймі гості зуміли одного м’яча відіграти. Наприкінці матчу помилилися оборонці "Єдності" і нападник кременецької команди Олексій Чмора точно пробив повз воротаря (2:1).

"Єдність" (с. Рибники, Бережанський р-н) – "Арсенал" (с. Білокриниця, Кременецький р-н) – 2:1 (2:0)

15 квітня. Котів. Сільський стадіон. 150 гл. +21 град.

Арбітр: Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Іван Сокіл (Тернопіль).

Голи: В. Качерай (2), А. Засєдко (43), О. Чмора (86).

Попереджені: В. Деревінський 45), Р. Фок (60), Р. Сімора (63), В. Хмель (65), Дмитро Панчук (65).

Повторний поєдинок між цими командами відбудеться у Білокриниці наступної неділі, 22 квітня.