images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


На проспекті Злуки відкрили універсальний спортивний майданчик

Вівторок, 23 квітня 2019, 07:26

Цими вихідними у Тернополі на проспекті Злуки відбулося урочисте відкриття універсального спортивного майданчика, на якому побували міський голова Сергій Надал та місцеві і народні депутати.

Під час заходу працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення провели для дітей рухливі ігри і спортивні естафети та вручили маленьким тернополянам  символічні подарунки.

«Ми дуже пишаємося тими досягненнями, які демонструють  наші спортсмени, але ми б також дуже хотіли, щоб якомога більше тернополян долучалися до активного проведення дозвілля та масового заняття фізичною культурою, - наголошує Сергій Надал. - Я сподіваюся, що цей сучасний спортивний майданчик збиратиме щодня багато дітей, які охоче займатимуться ігровими видами спорту та активно відпочиватимуть».

 

Чи можна порушити готівкове обмеження 10 тис. грн у відрядженні?

Вівторок, 23 квітня 2019, 07:16

Відповідно до п. 6 розділу ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148 із змінами та доповненнями (далі – Положення №148), суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами, зокрема між собою – у розмірі до 10000 (десяти тисяч) грн уключно.

Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, шляхом переказу коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку чи небанківської фінансової установи для подальшого їх переказу на поточні рахунки в банку. Кількість суб’єктів господарювання та фізичних осіб, з якими здійснюються готівкові розрахунки, протягом дня не обмежується.

Обмеження, установлене в п. 6 розділу II Положення №148, стосується також розрахунків під час оплати за товари, придбані на виробничі (господарські) потреби за рахунок готівки, одержаної за допомогою електронного платіжного засобу.

Згідно з п. 8 розділу ІІ Положення №148 обмеження, установлені в п. 6 розділу II Положення № 148, не стосуються:

1) розрахунків суб’єктів господарювання з бюджетами та державними цільовими фондами;

2) добровільних пожертвувань та благодійної допомоги;

3) використання готівки, виданої на відрядження;

4) виплат, пов’язаних з оплатою праці;

5) використання готівкових коштів з фонду оперативно-розшукових (негласних слідчих) дій, створеного на виконання частини третьої ст. 24 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України».

Враховуючи вищевикладене, обмеження щодо граничної суми готівкового розрахунку не поширюється на готівкові розрахунки, пов’язані з відрядженням працівника підприємства.

При цьому, зазначене обмеження у розмірі 10000 грн поширюється на придбання таким працівником протягом дня за рахунок коштів, виданих на відрядження товарно-матеріальних цінностей.

Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській областіУ населених пунктах Тернопільської громади ведуться активні ремонтні роботи

Понеділок, 22 квітня 2019, 06:52

Практично у всіх населених пунктах, що входять до складу Тернопільської міської територіальної громади, тривають капітальні ремонти об’єктів благоустрою.

Зокрема, у с. Курівці практично завершилися роботи з комплексного оновлення вуличного освітлення, а у с. Малашівці та с. Іванківці комунальники здійснили заміну усіх ртутних ламп у вуличних світильниках на LED- лампи та відремонтували електричне устаткування.

Капітальний ремонт зовнішнього освітлення цього року заплановано провести і в с. Чернихів.

В с. Малашівці також облаштовано дві зупинки громадського транспорту. Наразі проводяться роботи з влаштування посадкових майданчиків на зупинках громадського транспорту в с. Вертелка (1шт.) та с. Кобзарівка (3 шт.).

У всіх населених пунктах Тернопільської міської територіальної громади перевізниками побутових відходів встановлено контейнери для сміття.

 

Понад 73 тисяч тернополян вже проголосували у другому турі виборів Президента України

Понеділок, 22 квітня 2019, 06:50

У неділю, 21 квітня, станом на 15:00 год. свій голос у другому турі виборів Президента України віддало 73652 тернополян – це 41,78% від загальної кількості виборців у Тернополі. Про це інформує міський голова Сергій Надал.

«Вибори у Тернополі проходять спокійно, усі дільниці розпочали свою роботу вчасно. За даними станом на 15:00 год. найбільша явка спостерігалася у дільниці, яка розташована у Центрі дозвілля ім. Довженка. Там проголосувало понад 48,6% виборців. Найменша – у Центрі профтехосвіти, який розташований на вул. Текстильній. Там проголосувало 30,47% тернополян», - зазначив Сергій Надал.

До слова, сам очільник Тернополя проголосував у дільниці №611170, яка розташована у ЗОШ №29.

Ремонти тротуарів на вулицях Спортивній та С. Крушельницької- на стадії завершення

Неділя, 21 квітня 2019, 10:19

Починаючи з березня цього року, у  Тернополі активно ремонтують тротуари та інші об’єкти житлово-комунального господарства.

«Враховуючи звернення та зареєстровані петиції тернополян, капітальний ремонт пішохідних зон у місті перш за все розпочався на вул. Спортивній та на вул. Соломії Крушельницької (від двохаркового мосту до вул. Білецької)», - зазначає очільник Тернополя Сергій Надал.

Капітальний ремонт тротуарів за цими адресами уже на стадії завершення, і при сприятливих погодних умовах, впродовж тижня роботи будуть повністю зроблені. Цими днями ремонт пішохідної ділянки триває також на вул. Чайковського.

 

Сторінка 1 з 632

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...
Банер
Банер