images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


18 серпня - День Козлівської громади

П'ятниця, 16 серпня 2019, 10:09

0

Святкові заходи відбуватимуться в селищі Козлів Козівського району. Урочисте відкриття свята - о 15.30.

Козлівська Селищна рада

 

Громада запрошує на фестиваль

П'ятниця, 16 серпня 2019, 10:08

0

Відкритий мистецький фестиваль "Серпневі барви" Байковецької об'єднаної територіальної громади  відбудеться 18 серпня. Проходитимуть заходи у с. Гаї-Шевченківські.

 

https://bsr1653.gov.ua/

Відлунав фестиваль «Молотківський лелека»

Четвер, 15 серпня 2019, 10:14

0

У селі Молотків Лановецького району відбувся перший фестиваль військово-патріотичної та козацької пісні «Молотківський лелека». Участь у фестивалі брали як місцеві колективи, так і гості із Хмельниччини, Кіровоградщини, Збаражчини, Бережанщини.

Від Лановеччини виступили: хор «Барви Волині» під керівництвом Світлани Вегери, який здобув перше місце у номінації “Хори”, «народний» аматорський обрядово-фолькльорний колектив «Передзвін» та дуети від комунальної установи «Лановецький районний будинок культури» під керівництвом Софії Рижевської.
На завершення пісенного свята усі мали нагоду коштувати козацьку кухню.

http://lanrada.gov.ua

 

До Кременця завітала делегація із Ільзенбурга

Четвер, 15 серпня 2019, 10:12

0

У міській раді відбулася зустріч з представниками делегації з міста Ільзенбург (Німеччина), які прибули до міста Кременця з робочим візитом. Під час зустрічі міський голова Олексій Ковальчук подякував Денісу Льофке, міському голові Ільзенбурга, за допомогу надану районній комунальній лікарні та Кременецькому центру надання первинної медико-санітарної допомоги, НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" та за можливість учням шкіл Кременця відвідати місто Ільзенбург з навчальним візитом.

Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці міст в сфері місцевого самоврядування, освіти, охорони здоров’я, розвитку туризму, підтримки Кременецького інклюзивно-ресурсного центру та реалізацію інвестиційних проектів в сфері поводження з твердими побутовими відходами.


http://kremenec.miskrada.org.ua/

Mascot Project: Подаруй тепло

Четвер, 15 серпня 2019, 10:07

У Тернополі похмуро, а на вулиці літо у самому розпалі - й так хочеться гарно провести час?

Ми MASCOT, табір Корпусу Миру, і сьогодні о 16:00 ми організовуємо великий захід у Парку Шевченка. Розважаючись, всі разом зробимо добру справу, зібравши гроші на покращення умов пацієнтів гематологічного відділення Тернопільської клінічної лікарні.

На вас чекатимуть:

  • кавер-група;
  • соціальний флешмоб;
  • лотерея;
  • малюнки хною;
  • настолки;
  • та багато іншого!

Усі зібрані гроші підуть на обладнання для Міської клінічної лікарні гематологічного відділення, що потребує вашої допомоги.

Чекатимемо на вас у парку ім. Шевченка (майданчик нижче сходів Гронського), м. Тернопіль, о 16.00, 15.08 - сьогодні! Будемо раді бачити вас! Даруймо тепло разом!

 

Сторінка 4 з 692

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер