images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Теребовлянська молодіжна рада вшосте організувала День патріота

Четвер, 05 грудня 2019, 11:14

01

Патріотизм – не просто вишиванка чи синьо-жовтий прапор, виховна година у школі… І це також не одне з модних слів, яким можна хизуватися, як окрасою у світських бесідах. Організовуючи уже шостий День Патріота у Теребовлі, молодіжна рада упевнилась, що бути українським патріотом сьогодні – означає бути людяним, відвертим і готовим творити благодійні справи: для друзів і рідних, для земляків та своєї громади.

День патріота – це підбиття підсумків доброчинності та благодійності. Упродовж року молодіжна рада зорганізовує найрізноманітніші акції -  «Аукціон добрих справ», під час якого меценати-благодійники допомагають потребуючим жителям громади зустріти новорічні свята в теплому домі, одягненими та ситими, втілюють соціальний проект «Інша КРАМниця»: місце для благодійності та взаємодопомоги у Теребовлянській громаді, донором якого є «Dreamaction».

День Патріота – свято, ініційоване молоддю, та воно об’єднує всіх, хто живе не лише сьогоднішнім днем і власними потребами, а й творить краще майбутнє нашої громади та країни в цілому.

https://terebotg.in.ua/

 

Відбувся відкритий Чемпіонат Тернопільської області та відкритої першості КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з армспорту

Четвер, 05 грудня 2019, 11:13

0У смт. Микулинцях відбувся відкритий Чемпіонат Тернопільської області  та відкритої першості КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з армспорту  серед  юнаків  2001 років народження  і молодші та чоловіків.

Спортсмени віком до 18 років боролися у чотирьох вагових категоріях — 50/60/70/+70 кг на праву і ліву руки та в абсолютній ваговій категорії серед дорослих на праву руку. У змаганнях брали участь понад 50 спортсменів з усієї області.

Переможці та призери у своїх вагових категоріях:

Вагова категорія 50 кг:
‌Дударчук Андрій               І - місце на праву руку, ‌ІІ - на ліву руку  (Кременець)
‌Трачук Денис                     І - місце на ліву руку, ІІ- на праву руку   (Кременець)
‌Дмитрук Олексій               ІІІ -  місце на обидві руки                           (Кременець)

Вагова категорія 60 кг:
Кожентковський Денис ‌   І -  місце на праву руку, ІІ - на ліву руку  (Кременець)
‌Білик Владислав                 І - місце на ліву руку, ІІІ- на праву руку  (Кременець)        
‌Остапчук Назар                  ІІ - місце на праву,  ІІІ -  на ліву руку       (Кременець)

Вагова категорія 70 кг:
Демчан Дмитро                 став чемпіоном  на обидві руки    (Кременець)

Гаврилей Святослав          ІІ -  місце на ліву та праву руки   (Тернопіль)

Буртник Іван                      ІІІ -  місце на ліву руку             (Кременець)

Сторожук Руслан            ІІІ  - на праву руку                     (Теребовля)

Вагова категорія + 70 кг:
‌Іванюк  Богдан                  І -  місце на праву руку                 (Кременець)

Синовицький Мар’ян І -  місце на ліву руку, ІІ- на праву руку (с.Озерна)

Береза Іван                      ІІ -  місце на ліву руку, ІІІ - на праву руку(Тернопіль)

Гурик Остап                    ІІІ -  на ліву руку.                            (Тернопіль)

Абсолютна вагова категорія серед дорослих на праву руку

Козацький Василь          І -  місце                                           (с.Плотича)

Точинський Сергій          ІІ - місце                                           (Кременець)

Сясько Микола                ІІІ - місце.                                          (Микулинці)

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а в абсолютній першості серед чоловіків медалями та кубками від «Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту», управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА та цінними подарунками від компанії «Микулинецьке»  та  "ТДВ БУЛАТ" .

Головний суддя змагань майстер спорту, тренер-викладач нашої школи Ігор Пасєка, в суддівську колегію входили титуловані рукоборці  члени  збірної команди України з армспорту, майстер спорту міжнародного класу Олег Петренко та  майстер спорту Дмитро Шемчук . Всі вони  учні   абсолютного чемпіона світу з армспорту серед професіоналів у надважкій вазі, заслуженого майстра спорту України, заслуженого тренера України, багаторазового чемпіона України, Європи, найсильнішого рукоборця  світу Андрія Пушкаря.

12

У книгозбірні створили нову віртуальну виставку

Четвер, 05 грудня 2019, 11:12

0

Анатолій  Кос-Анатольський увійшов в історію вітчизняної музичної культури як один з яскравих, самобутніх і активних її творців. Його пісні, хори, вокально-інструментальні твори часто звучать по радіо, на телебаченні, концерти виконуються знаними симфонічними оркестрами, опери й балети ставляться академічними театральними колективами.

Вокальна музика А. Кос-Анатольського займає особливе місце в творчості композитора. Індивідуальний і самобутній стильовий почерк композитора, народжений природнім талантом, своїми витоками глибоко пов’язаний з національними традиціями, з пісенністю рідного краю.

Вокальні твори славетного композитора користуються популярністю і любов’ю як виконавців, так і слухачів. Мелодичне багатство, різноманітність ритмів та гармонічних барв, яскрава образність тематичного матеріалу, виділяють їх серед інших подібних творів.

На виставку!

http://library.te.ua/

 

У бібліотеці експонуються давні борщівські сорочки

Четвер, 05 грудня 2019, 11:10

0

У тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулась арт-зустріч «Я вірю в Україну» з приватним колекціонером Вірою Матковською. Вона зуміла зібрати унікальні зразки жіночих та чоловічих вишитих сорочок майже з кожного села Борщівського краю.  Віра Григорівна розповідала студентам Тернопільського медичного коледжу про історію борівської сорочки, легенди, якими оповита саме ця вишивка, яка зберегла і несе в собі багатовікову культуру.

1

На зустріч з Вірою Матковською завітала і її однодумниця Руслана Стасишин. Їх поєднала любов до української вишивки та спільні мистецькі проекти. Руслана розповіла, що у Віри Григорівни є давня мрія - створити вперше в історії України музей-студію борщівської вишивки, де діяли б виставковий зал та майстерня для всіх охочих оволодіти традиційними прийомами мистецтва вишивки.

Колекціонери роблять не менше роботи, аніж офіційні інституції для збереження української минувщини. Їх зібрання повні і надзвичайно цікаві. Чоловічі та жіночі сорочки, горсики, намиста із приватної колекції Віри Матковської експонуватимуться у бібліотеці на увесь період новорічно-різдвяних свят.

https://www.facebook.com/tobm.org.ua/

Про технології навчання української мови і літератури

Четвер, 05 грудня 2019, 11:09

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти для учителів-словесників проведено засідання проблемної групи на тему  «Ігрові,  мультимедійні, мережеві технології навчання української мови і літератури».

Метою заходу є узагальнити науково-методичні відомості щодо використання у процесі навчання української мови і літератури ігрових,  мультимедійних, мережевих технологій навчання для забезпечення належного рівня мовно-літературної освіти в умовах запровадження Нової української школи; залучити словесників до спільного пошуку ефективних шляхів використання елементів зазначених технологій; ініціювати розробку зразків навчального матеріалу  для використання його у освітньому процесі згідно з положеннями Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти й чинними програмами з української мови і літератури задля удосконалення фахової компетентності учителів та задоволення запитів споживачів освітніх послуг.

Учасникам заходу було презентовано навчальні матеріали «Інтелектуальні ігри як засіб підвищення мотивації пізнавальної діяльності здобувачів освіти: ігри навчальні, тренувальні, узагальнювальні; пізнавальні, виховні, розвивальні; репродуктивні, продуктивні, творчі»  та «Засоби мультимедійних (створення продуктів мультимедіа: електронних книг, енциклопедій, комп’ютерних фільмів, баз даних) та мережевих (спілкування електронною поштою, проведення телеконференцій) технологій навчання».

Задля формування практичних умінь і навичок теоретичні знання було спроектовано на практичну діяльність сучасного учителя-філолога.

http://ippo.edu.te.ua/

 

Сторінка 4 з 840

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер