images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Молодіжна міська рада оголошує конкурс на кращий дизайн логотипу

Понеділок, 22 лютого 2016, 08:53

Дизайн не обмежується використанням символіки міста та державною колірною гамою. Логотип повинен включати назву «Молодіжна міська рада» або абревіатуру «ММР» та має бути виконаний українською мовою.

Про це повідомляють у виконкомі Тернопільської ММР. Молодіжна міська рада є консультативно-дорадчим органом Тернопільської міської ради.

На конкурс приймається до 3 робіт від 1 автора.

Надсилайте свої пропозиції на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 04 березня з позначкою : «Логотип ММР». Версії ескізів надсилайте у форматі jpg та png.

Переможець конкурсу буде відзначений офіційною подякою від міського голови.

Також логотип ММР розміщуватимуть на всіх засобах презентаційно-іміджевого характеру, в тому числі у ЗМІ, на сайтах, інформаційних банерах, сіті-лайтах, біг-бордах, буклетах, листівках, прапорцях, відеороликах.

До 20 березня на соціальних сторінках ММР відбудеться голосування, за результатами якого обиратимуть переможця.

 

Скільки коштує полежати в палаті поруч з депутатом?

Понеділок, 22 лютого 2016, 08:21

Усім нам неодноразово доводилося чути словосполучення «зіркова хвороба». Психологи дають йому наступне визначення – особливий погляд на світ, оточуючих людей і на самого себе, коли людиною керує стійке упередження, начебто в неї впізнаване обличчя і що їй досить клацнути пальцями, щоб усе стало так, як їй хочеться. Це прагнення всіляко підкреслювати свій особливий привілейований статус, вимагати до себе особливого ставлення, схильність порушувати встановлені правила і прийняті норми поведінки, пише Моя газета.

Якщо ви думаєте, що такі симптоми притаманні лише представникам шоу-бізнесу, то мушу вас розчарувати. Бо хоча наші (і не наші) співочі чи кіношні «зірочки» часто й ведуть себе так, начебто «Бога за бороду схопили», їм ще ой як далеко до політиків. Останні часто дозволяють собі речі, які нам, простим смертним, навіть не снилися.

Приміром, уявіть собі, що ви захворіли. Що робите в такому випадку? Зазвичай викликаєте лікаря, вам виписують дорожезні медикаменти, ви їх приймаєте впродовж певного періоду і, якщо звернення до лікаря було вчасним, а сам лікар дійсно компетентний при встановленні діагнозу, то ви одужуєте. У випадку ускладнення хвороби вам пропонують стаціонарне лікування в дешевенькій державній лікарні.

Все зовсім по-іншому відбувається у політиків. Їхня «зіркова хвороба» не дозволяє їм викликати додому звичайного сімейного лікаря. Та й лежати у звичайнісінькій лікарні разом із такими «простаками», як ми, їм «зіркова» совість не дозволяє. Який тоді вихід? Або мати особистого лікаря (бажано іноземного), або лікуватися в престижній здравниці, яка щороку годується з державного бюджету, тобто із наших з вами кишень. Благо, що така здравниця є в Україні – це медичний комплекс «Феофанія», до якого входять дві поліклініки, стаціонар та санаторна база. Де ж іще, якщо не там, оздоровлюватися нашим VIP-персонам?

Щоправда, в останні роки, особливо після Революції Гідності, двері «Феофанії» відчинили і для простих смертних. Виявилося, що «не такий страшний чорт, як нам його малювали». Бо хоч ціни там і не найнижчі, але вже точно не захмарні. А значить і простим смертним можна туди потикатися. Особливо, якщо дорожимо власним здоров’ям і якість обслуговування міської поліклініки чи лікарні нас не влаштовує.Скільки коштує полежати в палаті поруч з депутатом_2

Пломба за 90 грн

В’їзд в елітну лікарню охороняє тільки один літній чоловік. «Вам куди? Обстежитися? Ідіть в другий корпус, вам там все розкажуть».

Другий корпус – це шестиповерхова нова будівлю. На першому поверсі реєстратура та довідка.

«До якого лікаря вам? Направлення є? Ні, а що вас турбує? Стоматолог? Пройдіть по коридору», – пояснює ввічлива медсестра.

Саме приміщення мало схоже на наші районні і міські поліклініки. На підлозі чиста плитка, мармурові сходи, біля стін стоять затишні домашні диванчики, крісла, квіти. Черг біля кабінетів немає.

Консультації, всілякі аналізи та обстеження тут платні. Ціни в клініці – не захмарні. Наприклад, за прийом у стоматолога в «Феофанії» доведеться віддати 105 грн (у приватників – 200-250 грн, а в районних поліклініках зазвичай безкоштовно).

Прийом у гінеколога – від 195 до 240 грн (в приватній клініці – 200-500 грн, в райполіклініці – близько 85 грн). За УЗД щитовидної залози просять 90 грн (у приватників – 150-270 грн, в звичайній поліклініці – 150 грн). Аналіз крові в залежності від потрібних показників – від 130 до 1500 грн (ціни у приватників – від 100 до 2000 грн, у звичайній поліклініці – 100-200 грн).

Безкоштовно тільки депутати

У реєстратурі ми поцікавилися, чому поліклініка державна, а беруть плату. Співробітники тільки знизують плечима.

«Медицина-то безкоштовна, але ви знаєте, яке зараз фінансування? Виживати і підтримувати клініку хоча б у нинішньому стані якось треба», – розповіла «Вістям» одна зі співробітниць«Феофанії».

До слова, елітна лікарня щороку витрачає на ремонти більше, ніж вся Україна на боротьбу з туберкульозом. І при цьому керівництво установи постійно скаржиться, що грошей не вистачає навіть на ліки.

У Державному управлінні справами, яке курирує «Феофанію», нам повідомили, що безкоштовне лікування тут можуть отримати лише приписані до клініки депутати і чиновники, а також військовослужбовці, і то тільки ті, кому не можуть допомогти в Центральному військовому госпіталі.

Але за гроші будь-який українець зможе полежати в палаті поруч з депутатом. Щоправда, таке задоволення не з найдешевших. Наприклад, перебування в двомісній палаті відділення хірургії з харчуванням, лікуванням та доглядом за добу коштує 1350 грн. Для депутатів така сума, звісно, сміхотворна, а для нас…

Скільки коштує полежати в палаті поруч з депутатом_1

Спадок СРСР

«Феофанія» дісталася нам у спадок від комуністичних вождів. Це була їхня здравниця, в якій лишень вони мали змогу оздоровлюватися. Тривалий час українці не могли навіть мріяти про те, щоб отримати туди доступ. Наші політики, оскільки страждають на «зіркову хворобу», і у страшному сні не могли собі такого уявити, щоб хтось із «нижчої касти» лежав поряд із ними в одній палаті. Тому за президентства Ющенка було прийняте рішення звести для простих смертних «Лікарню майбутнього». Будівництвом цієї установи опікувалася дружина екс-президента Катерина. Заклад планувався для дітей тих, хто не може собі дозволити дорогого лікування. Однак гроші на новітню лікарню зібрали, а самої лікарні не збудували. Отож і лишається нам на вибір: або дешевенька державна лікарня, звідки, у випадку важкої недуги, нам зазвичай уже не вибратися, або не дуже дешева «Феофанія», котра лишилася як символ минулої епохи.

Тернополянам пояснюють як подавати документи для оформлення субсидії на газ

Понеділок, 22 лютого 2016, 07:33

З 1 травня 2015 року для споживачів комунальних послуг була значно спрощена процедура отримання субсидій: для цього споживачам потрібно заповнити лише два документи – відповідну заяву та декларацію про доходи і витрати, форми яких також були спрощені.

Як повідомила начальник відділу розрахунків населення за природний газ ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» Людмила Полотнянко, можливістю отримати субсидії на природній газ  скористалася третина абонентів підприємства.


- ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» обслуговує місто Тернопіль та Тернопільський район, а саме 107 тисяч абонентів. Станом на 1 січня 2015 року можливістю отримувати субсидії скористалося майже 33 тисячі абонентів, - розповідає Людмила Полотнянко. – Наголошую, що якщо хтось з певних причин не подав документи для отримання субсидії, це не пізно зробити навіть зараз і в перспективі отримати компенсацію за спожитий газ від держави на літній період. Я вважаю, що спробувати скористатися цією можливістю мають усі споживачі. Для отримання субсидій тернополянам варто звертатися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради або ж до обслуговуючих підприємствах, де надають консультацію фахівці управління соцполітики, у населених пунктах Тернопільського району – до представників сільських рад. До відділу розрахунків  ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз», що знаходиться на вулиці Митрополита Шептицького, 20, тернополяни можуть звертатися, щоб узгодити дані щодо площі житла, кількості зареєстрованих осіб тощо.

  • На період від 1 жовтня до 31 березня за ціною 3,6 гривні за кубометр газу споживачі зможуть використати 1200 кубометрів палива. Ціна газу, який буде спожитий понад цю норму, становитиме вже 7,188 гривні за кубометр. Кабінет Міністрів вніс зміни до урядової постанови №758 від 1 жовтня цього року. Новий урядовий документ №872 від 30 жовтня визначає принцип регулювання ціни газу для населення та встановлює період дії пільгової ціни - із 1 жовтня по 31 березня. Отож, якщо раніше пільгова ціна на газ для опалення застосовувалася на обсяг палива, який не перевищував 200 кубометрів упродовж місяця, то тепер споживач може на свій розсуд використати до 1200 кубометрів впродовж усього періоду дії пільгової ціни, тобто впродовж шести місяців. Раніше обсяг газу, який не був повністю використаний за пільговою ціною в одному місяці, не переходив у наступний. Тепер споживач може самостійно коригувати своє споживання та економити в період дії пільгової ціни. Наприклад, у теплі місяці споживати газу менше, а з настанням холодів використовувати його., - пояснює фахівець.
  • Якщо споживач використовує менше, ніж встановлено соціальним нормативом, гроші не повертатимуться до органу соцзахисту, а залишаться на його рахунку. За надлишки площі і використаних комунальних послуг необхідно сплачувати повну вартість послуг, - наголошує Людмила Полотнянко. – Відтак, одержувачам субсидій в Тернополі не потрібно "випалювати" всю норму газу. Сума субсидії, яку переказують на рахунки виконавців комунальних послуг для оплати їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Нагадуємо, що згідно з програмою житлових субсидій, держава відшкодовує витрати на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг: водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот. Крім цього, для сімей, які використовують для опалення тверде паливо, а для приготування їжі скраплений газ, передбачено надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Для отримання детальнішої інформації щодо нарахування субсидій споживачам необхідно звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради за адресою: м. Тернопіль, вул. Лисенка, 8 за телефоном: (0352) 23-56-52.

 

Також Людмила Полотнянко нагадує, що у цьому опалювальному сезоні для споживачів, які мають встановлені газові опалювальні прилади, діє новий порядок використання палива за пільговою ціною.

Аби використаний споживачем газ упродовж періоду дії пільгової ціни правильно обліковувався, необхідно з першого до п’ятого числа кожного місяця передавати показники газового лічильника за попередній місяць до ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз».

Адміністрація ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз»

 

Тернопільські команди запрошують до участі у Кубку Науменка з міні-футболу

Неділя, 21 лютого 2016, 09:48

6-8 березня у Тернополі пройде традиційний турнір з міні-футболу пам'яті Юрія Науменка.

Сьогодні – “Весільний раут”

Неділя, 21 лютого 2016, 09:43

Сьогодні, 21 лютого, у Podolyany Hall портал Пара молода проведе грандіозну вечірку-виставку Весільний раут! На заході виступить зірковий гість – команда VIP Тернопіль. А також буде розіграний сертифікат на  5000 гривень на покупку весільної сукні… Деталі програми – далі.

raut

Отже, чим порадує наречених цьогорічний Весільний раут?

Насамперед – красою! Головний декоратор заходу, студія декору Лани Карпович, готує вражаючий, концептуальний дизайн події. Інші учасники облаштовують цікаві фотозони, продумують власні стильні образи… Саме тому організатори радять відвідувачам дотриматися дрес-коду Cocktail і стати невід’ємною частинкою цього свята для всіх!

По-друге, Пара молода обіцяє вразити насиченою і потужною шоу-програмою. Її хедлайнер, звісно, зіркові гості – команда VIP Тернопіль. А ще на заході буде марафон ведучих, п’ять модних показів (весільного, вечірнього вбрання, а також нарядних суконь для flowergirls), майстер-класи з танців, спіч-виступ декоратора Лани Карпович «Готуємось до весілля», виступ музбендів Orchestra Vito і Cover Jam, світлове шоу, DJ-сет, фаєр-шоу.

А ще будуть майстер-класи з візажу, інтерактивні презентації, фуршет, піраміда з шампанським і неймовірний вибір весільних товарів та послуг! Познайомити наречених зі своїми пропозиціями у Тернопіль приїдуть весільні компанії і спеціалісти зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Києва. Серед учасників Весільного рауту 2016 будуть весільні салони, дизайнери одягу, салони краси і перукарі-стилісти, декоратори та весільні організатори, фотографи і відеостудії, кейтерингові компанії і ресторації, ведучі та музбенди, артисти шоу-програм…

Втім, найбільше незабутніх вражень та емоцій азарту нареченим принесе розіграш корисних для весілля подарунків. Адже за номерами запрошень на раут розіграють дуже багато (понад 100!) призів від учасників заходу. Зокрема, головний подарунок – 5000 гривень на покупку весільної сукні у мережі весільних салонів «Крістел-Марібель».  Повний перелік призів можна переглянути на офіційній сторінці Весільного рауту (http://www.paramoloda.ua/vesilnyy-raut-2016) .

Поспішайте потрапити на яскраву-вечірку виставку «Весільний раут 2016»!

Вартість запрошення на дві персони – 50 грн.

Вхід без запрошення (без участі у розіграші) – 15 грн./особа

Точки продажу запрошень:

  • Клуб краси Beauty Club: вул. Руська, 50а
  • Студія краси N-studio: вул. Старий ринок, 5
  • Весільний бутік Крістел: вул. Руська, 10
  • Салон краси Марафет: вул. Брюкнера, 2/36
  • Студія краси Make Art: вул. Крушельницької, 39
  • Весільний салон El Lirio: вул. Крушельницької, 35/66
  • Фотостудія АртЛюкс: вул. Замкова, 3 (навпроти пологового)
  • Весільний салон-ательє Марія VIP: бульв. С. Петлюри, 2, 2-ий пов., над магазином «Сільпо»
  • Салон краси та моди “Іріс”: вул. Злуки, 4а (зупинка “Берізка” навпроти Універсаму, пройти в двір новобудови)
  • Кафе Fresh Time: ТРЦ Подоляни, хол
  • Ресторан Галич: вул. Лесі Українки, 18

    like.te.ua 
 

Сторінка 1202 з 1439

«ПочатокПопередня1201120212031204120512061207120812091210НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер