images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Зимове бабине літо: синоптики розповіли, якої погоди чекати у грудні

П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:40

Зимове бабине літо: синоптики розповіли, якої погоди чекати у грудні , Дмитро Бондаренко

Зима почнеться з незначного похолодання, але незабаром українців знову порадує тепла погода.Про це розповів народний синоптик Володимир Деркач, передають «ФАКТИ», пише УНІАН.

"Похолодання буде не критичним. Мінусова температура буде спостерігатися ночами, зрідка. Зима почнеться з незначного похолодання, але порадує і нетиповим для цього періоду теплом — зимовим бабиним літом. Після цього температура підвищиться, часом можливі невеликі опади", - повідомив синоптик.

Під кінець першої і на початку другої декади грудня буде спостерігатися невелике зниження температури. В середині першого зимового місяця потеплішає, вдень і вночі збережуться плюсові показники температур повітря.

"А ось в День святого Миколая, 19 грудня, вночі температура може істотно впасти. Остання декада грудня очікується теплою з нетиповою для зими погодою. Тільки під кінець року можливі незначні заморозки і сніжок", - прогнозує експерт.Враховуючи ті кліматичні зміни, які вже відбулися, і які продовжують відбуватися в Україні, зимовий сезон буде характеризуватися різкими змінами погодних умов.

"Зима буде з підвищеним температурним режимом проти норми. Причому значно підвищеним: температура буде вище на 2-4 градуси, ніж була 30 років тому. Також, з нестійким сніговим покривом. Похолодання - будуть, але будуть короткочасними. Але і можуть бути досить жорсткими", - розповів глава Укргідрометцентру Микола Кульбіда.Щодо суперечливих прогнозів про аномально теплу або аномально холодну зиму в Україні, Кульбіда заявив, що це пов'язано з діяльністю приватних метеорологів, яким не можна довіряти.

 

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт: «2,8 млрд грн передбачено з держбюджету на підготовку до Олімпійських ігор»

П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:39

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт: «2,8 млрд грн передбачено з держбюджету на підготовку до Олімпійських ігор»

На наступний рік передбачається виділення коштів з державного бюджету у розмірі 2,8 млрд грн на підготовку й участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх 2021 року та підготовку до зимових ігор 2022 року. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, - інформує прес-служба Міністерства.

«Впевнений, що наші майбутні чемпіони матимуть змогу повноцінно підготуватися до змагань!», - зазначив Вадим Гутцайт. За словами Міністра, серед визначених завдань – забезпечити організацію навчально-тренувальних зборів українських команд та оплатити витрати, пов’язані з участю українських спортсменів у цих змаганнях. Окрема стаття – винагороди нашим спортсменам-переможцям та їхнім тренерам, - йдеться на офіційному Інтернет-сайті міністерства.

Відбулась першість області з класичного волейболу серед молоді серед спортсменів з порушеннями слуху

П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:39

Відбулась першість області з класичного волейболу серед молоді серед спортсменів з порушеннями слуху

Чемпіонат області з класичного волейболу серед молоді серед спортсменів з порушеннями слуху відбувся в Тернопільській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради. Захід пройшов 25 листопада 2020 року із дотриманням усіх карантинних норм, - повідомляє Тернопільський центр «Інваспорт».

Переможцями та призерами змагань серед команд молоді (мікс) стали:

І місце - Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І- ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради в складі: Антонюк Вікторія, Абакумова Анастасія, Ясінський Андрій, Мішаченко Давид, Дручок Софія, Курніцький Богдан;

ІІ місце - Тернопільська регіональна дитячо-юнацька школа осіб з інвалідністю «Інваспорт» у складі: Яцькова Софія, Колодійчик Матвій, Внук Анастасія, Герзун Даніель, Рибачок Ілля, Турчин Артур;

ІІІ місце - Тернопільський регіональний центр «Інваспорт» в складі: Прийдун Софія, Якимчук Микита, Турчин Владислав, Лєсніков Денис, Карнаух Володимир, Пастернак Анна.

Команди були нагороджені медалями та грамотами.

 

В онлайн-форматі відбувся фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:38

В онлайн-форматі відбувся фінал ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

http://man.te.ua/

0Презентовані у наукових секціях проєкти аналізувались за стандартами оцінювання міжнародного рівня. Такий формат передбачає сім нових компонентів: електронна реєстрація, підписання декларації академічної доброчесності, перевірка тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження, мотиваційний лист. Вперше в рамках конкурсу проводився постерний захист та наукова конференція.
Гусятинський коледж був представлений трьома учасниками. Мудрак Олександра (керівник Дудар Інна Андріївна) демонструвала свою роботу на тему «Дитяча пригодницька повість О. Мудрак «У лабіринтах доль»: творчий задум і його реалізація» у секції «Літературна творчість». Бульчак Марія у секції «Електроніка та приладобудування» представляла роботу на тему «Автоматизована система моніторингу наповненості контейнерів для твердих побутових відходів» (керівник Біленький Андрій Леонідович). Машталяр Віктор – секція ««Іnternet-технології та WEB-дизайн», тема роботи «Розробка веб-застосування для моніторингу наповненості сміттєвих контейнерів» (керівник Чаплінський Роман Ігорович).
Машталяр Віктор та Бульчак Марія здобули диплом третього ступеня.
Дякуємо студентам та їх керівникам за таку плідну працю і бажаємо подальшого професійного зростання та нових звершень!

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді повідомляє

П'ятниця, 27 листопада 2020, 10:38

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді повідомляє
http://www.centr-tur.te.ua/

0Відповідно до плану проведення всеукраїнських масових заходів з учнівською молоддю з 13 по 15 листопада 2020 року була проведена ХІ Всеукраїнська краєзнавча конференція «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».
Тернопільщину представила в даному заході учениця 8 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Скалатського будинку школяра Скалатської ОТГ Вікторія Гладиш.
Миколаївщина в одинадцяте зустріла юних краєзнавців-дослідників з усієї України. Конференція проводилася двома етапами – заочним та очним та вперше в онлайн-форматі, де взяли участь краєзнавці-представники з 14 областей України.
Робота в секціях проводилася на платформі ZOOM та у форматі обговорення доповідей, дискусій між учасниками та модераторами. Юні пошуковці захищали свої дослідження у секціях «Культура рідного краю та музейна справа», «Історичне краєзнавство», «Географічне краєзнавство», «Археологічне краєзнавство», «Екологічне краєзнавство», «Етнографічне краєзнавство». Керували секціями краєзнавці-дослідники, представники культурно-освітніх закладів, науковці провідних закладів вищої освіти Миколаєва.
Наукові керівники секцій підводять підсумки конференції і нагороди будуть надіслані переможцям та учасникам заходу.
Дякуємо талановитим, обдарованим юним дослідникам, активним керівникам за цікаві та змістовні дослідження.

 

Сторінка 1 з 1222

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер