images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У Підволочиській громаді готуються до Дня Соборності України

П'ятниця, 17 січня 2020, 09:30

0

22 січня відзначають День Соборності України. Цього року виповнюється 101 рік з дня проголошення Акту Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

День Соборності -  це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель та громадян незалежно від їхньої національності. Вона є невіддільною від досягнення реальної державності, забезпечення суверенітету та незалежності народу та процвітання  демократичної національної держави.

У Волочиську Хмельницької області днями відбулося засідання оргкомітету з проведення заходів до Дня Соборності України.

Так, 22 січня 2020 року, о 12.00 год. буде організовано виїзд делегацій до мосту Єднання через річку Збруч на межі Хмельницької та Тернопільської областей.

12.15 год. - рух колони

12.30 год. - початок урочистого дійства

13.15 год. - концерт за участю творчих колективів Підволочиського та Волочиського районів

До відзначення Дня  Соборності України працівники  Підволочиської селищної ради, відділів освіти, культури, територіального  центру та комунальники провели  благоустрій та прибирання території біля річки Збруч.

https://pidvolochyska-gromada.gov.ua/

 

У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам'яті Андрія Пушкаря

П'ятниця, 17 січня 2020, 09:29


У Тернополі відбувся турнір з футзалу пам'яті Андрія Пушкаря

Вчора, 16 січня, на 2-х спортивних майданчиках загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 та № 27 відбувся грандіозний міжнародний турнір «Кубок сонця – 5». Ювілейні футбольні змагання провели в пам'ять відомого тернопільського спортсмена Андрія Пушкаря.

На змагання, участь у яких взяли понад тридцять команд, завітало чимало гостей.  Дружина відомого спортсмена Світлана Пушкар, голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик, голова обласної ради Віктор Овчарук.

"Радий вітати турнір у Тернополі. Переконаний, команди-учасниці організовані на належному рівні та мають добру спортивну підготовку, знаються на цій справі та не бажають стояти на одному місці. Впевнений вас чекає цікава гра, у якій ви виявите свої найсильніші сторони, а глядачів очікує яскраве дійство. Бажаю усім командам гідно зіграти, а найсильнішій – отримати перемогу.

А ще хочу подякувати організаторам, що вшанували пам’ятьбагаторазового чемпіона світу і Європи з армспорту, тренера, нашого краянина  Андрія Пушкаря, цього сильного волею та фізично чоловіка, який дуже багато зробив для розвитку армспорту нашого краю та цілої України.

Андрій Пушкар назавжди залишиться у пам’яті краян, буде взірцем не лише для спортсменів, а й усієї молоді", - зазначив Віктор Овчарук.

0123456


Навчання математики: змістовно, цікаво, доступно

П'ятниця, 17 січня 2020, 09:28


0

Пошук нових можливостей, володіння мистецтвом та інструментами ефективного викладання математики, створення  цікавих та нестандартних завдань, вправ, що сприяють розвитку пізнавальної активності школярів, мотивують до вивчення нового продемонстрували у ході проведення презентаційного меседжу  учасники творчої лабораторії учителів математики області, що діє на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

Заступник директора ТОКІППО, кандидат географічних наук Ігор Вітенко констатував важливість математичної освіти для становлення особистості, успішного майбутнього країни та її стабільного економічного розвитку. Також він відзначив глибоку мотивацію та налаштування учителів до осучаснення та оновлення знань, вмінь, інструментів, адже результат навчання значною мірою залежить від майстерності педагога, від конкретних та ефективних методик, які використовуються у щоденній практиці.

Присутніх ознайомили із результатами навчальних досягнень українських школярів з математичної грамотності у міжнародному моніторинговому дослідженні PISA-2018,  із сучасними освітніми трендами у навчанні математики в контексті вимог Нової української школи,  привернули увагу до методичних підходів організації освітнього середовища на засадах особистісно зорієнтованого, компетентнісного навчання.

У практичній частині презентаційного меседжу учителі математики області працювали у п’яти  локаціях. Зокрема, у локації «π – знання» педагоги ознайомились із  сучасними методами та способами організації освітнього середовища для  математично здібних школярів, програмою підготовки до олімпіад.

У ІІ локації «Запитання як інструмент навчання математики» педагоги  опрацювали техніки постановки закритих та відкритих запитань та оволоділи окремими прийомами та методами аргументації.

Як використати гейміфікацію для зацікавлення та мотивації до навчання математики поділились з учасниками меседжу у локації ІІІ «У країні див: Про границі функції, семантику, кільця, системи числення і не тільки…».

У четвертій локації учителі математики ознайомились із формами та методами роботи з формування національно-патріотичних якостей особистості школяра в контексті інтегративного навчання математики.

Мета п’ятої локації полягала в ознайомленні учасників із новими формами проведення занять з математики, зокрема, учителів залучили до  участі в математичному квесті.

Захід завершився «круглим столом», у ході якого проведено зворотній зв’язок, обговорено напрями подальшої співпраці з питань упровадження сучасних методів та форм  у навчальний процес з математики та вироблено ряд рекомендацій.

http://ippo.edu.te.ua/

 

У Теребовлянській громаді запрацювала «Інша КРАМниця»

П'ятниця, 17 січня 2020, 09:26

0

У Теребовлянській громаді запрацювала нова ініціатива, яка може стати прикладом для наслідування у інших містах чи громадах. Соціальний Profit-ROOM – проект Теребовлянської ОТГ, який здобув перемогу у Конкурсі малих грантів DREAMaction 3.0. Ідею вдалось реалізувати завдяки команді небайдужих людей. Ініціаторами та втілювачами проекту стали працівники відділу соціальної роботи Теребовлянської міської ради. А першими і найголовнішими їх помічницями – молоді матусі, активні жінки, які опинилися у складних життєвих обставинах, але мають добру волю та потенціал працювати не лише для себе, а й для інших – у ролі доброчинних продавчинь соціальної крамнички.

“Інша КРАМниця” відчинила свої двері і першими її відвідувачами стали як потребуючі сім’ї, так і ті, хто купував речі, жертвуючи платню на благодійність. Варто зазначити, що речей у спеціальному контейнері жителі громади залишили дуже багато. Немало з них – привабливі та гарно збережені, тож продавчині запрошують кожного завітати до них, щоб оглянути цей крам, взяти або придбати те, що необхідно. Тут є речі для дітей та дорослих: здебільшого одяг, взуття та іграшки, а також різні корисні дрібнички.

https://terebotg.in.ua/

Наркоман-рецидивіст обікрав тернопільський супермаркет

П'ятниця, 17 січня 2020, 09:25

Майже на півтисячі гривень товарно-матеріальних цінностей виніс з приміщення торгового закладу 41-річний мешканець обласного центру.

Виявивши нестачу товару, співробітники маркету звернулися до поліцейських. Переглянувши відео з камер спостереження, правоохоронці встановили, що до крадіжки причетний раніше неодноразово судимий за майнові та наркозлочини тернополянин. Зловмисник не став заперечувати своєї провини.

На безкоштовний шопінг спокусився і 37-річний житель Підволочиського району. Обікрав один із торгових закладів в обласному центрі. Раніше судимий за крадіжки зловмисник виніс товару на понад 600 гривень. Факт крадіжки теж зафіксувала камера відеоспостереження. Розслідування триває.

 

Сторінка 8 з 908

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер