images/stories/logosait_new.jpg

 

Репортаж


Експертна рада схвалила проект рішення «Про внесення змін до бюджету Тернополя на 2018 рік»

П'ятниця, 05 жовтня 2018, 05:55

Виконавчим комітетом підготовлено проект рішення «Про внесення змін до бюджету м. Тернополя на 2018 рік», який буде розглядатися на найближчому засідання сесії міської ради. Цим документом здійснено перерозподіл асигнуваннь між головними розпорядниками коштів  шляхом спрямування  їх на заробітну плату з нарахуваннями, оплату енергоносіїв та інших соціально-захищених видатків бюджету.

Зокрема, зменшуються видатки по головних  розпорядниках коштів міського бюджету на  загальну суму 45,8 млн. грн. Ці кошти спрямовуються на виплату заробітної плати працівникам освіти – 8,6 млн.грн., на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі – 11,3 млн.грн., оплату енергоносіїв у закладах охорони здоров’я та медицини,  на відшкодування пільгового перевезення  окремих категорій громадян, на компенсаційні виплати учасникам АТО за земельні ділянки,  на поточне утримання житлово-комунального господарства, на фінансову підтримку  КП «Тернопільводоканал» та КП Тернопільміськтеплокомуненерго» та ін.

Варто зазначити, що  цей проект рішення схвалено експертною радою, а також бюджетною комісією.

Протокол засідання експертної ради додається.

rada.te.ua

 

У Тернополі встановили 15 камер відеоспостереження з автоматичним розпізнаванням номерних знаків автомобілів

Четвер, 04 жовтня 2018, 09:51

У Тернополі триває розширення централізованої системи відеоспостереження. Відтак, нещодавно у місті з’явилося ще 15 нових камер відеонагляду, що допоможуть правоохоронним органам у фіксації порушень громадського порядку та Правил безпеки дорожнього руху.

Як повідомляють у КП «Тернопіль Інтеравіа», основними об’єктами, де розміщені камери відеоспостереження, є місця з підвищеною небезпекою – це в’їзди-виїзди з міста, перехрестя, кільцеві дороги, а також місця масового скупчення громадян. На кожній точці встановлено по 2 камери високої якості з автоматичним розпізнаванням номерних знаків транспортних засобів.

Загалом у місті уже встановлено близько 450 камер відеоспостереження.

Переглянути онлайн трансляцію з камер можна за посиланням http://webcam.te.ua/

До слова, комунальна система відеоспостереження підключена до Ситуаційного центру муніципальної поліції, що тісно співпрацює та координує свої дії у напрямку відеоспостереження з Національною поліцією, Службою безпеки України та управлінням житлово-комунального господарства міської ради.

rada.te.ua

З будівель на просп. Степана Бандери демонтовано три рекламні засоби

Четвер, 04 жовтня 2018, 09:50

4 жовтня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, демонтовано рекламні засоби, а саме:  щит «Fitonyashka» з будівлі на проспекті Степана Бандери, 4, два банери «Second hand» та «Гарантований врожай…» з будівлі на проспекті Степана Бандери, 96 в м. Тернополі.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 23.05.2018 року 393 «Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами та демонтаж рекламних засобів».

Зазначені демонтовані об’єкти знаходиться на території ПП «Східний масив» за адресою вул. Лесі Українки, 5а.

Для повернення демонтованих рекламних засобів власникам необхідно звернутись в ПП «Східний масив» (просп. Степана Бандери, 94) з питання відшкодування коштів, затрачених на проведення робіт з демонтажу, перевезення та зберігання. При собі мати документи, що посвідчують право власності на демонтовані об’єкти.

rada.te.ua

 

Сергій Надал долучився до святкового обіду у Міжнародний день людей похилого віку

Середа, 03 жовтня 2018, 08:10

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів, очільник Тернополя Сергій Надал розділив святковий обід з тернополянами, які перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених самотністю, хворобами та інвалідністю.

Урочистості за участю міського голови відбулися у «Благодійній їдальні», що діє при Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення.

«У цей особливий день ми згадуємо людей старшого покоління - особливих людей, від яких завжди можна почути добру пораду та чия життєва мудрість допомагає молодим уникати помилок, приймати виважені рішення, - наголошує Сергій Надал. - Це також добра нагода нагадати всім про людський обов’язок бути милосердними і турботливими до найповажнішої частини суспільства, поглянути на проблеми літніх людей та оцінити, як кожен з нас може допомогти таким людям».

Очільник Тернополя побажав людям похилого віку, а також усім ветеранам міцного здоров’я, добра, миру, злагоди, довголіття та Божої Благодаті.


rada.te.ua

Сьогодні у Тернополі проведуть перевірку системи оповіщення з включенням сирен

Середа, 03 жовтня 2018, 08:09

3 жовтня з 14.00 год до 15.00 год у Тернополі буде проведена річна комплексна перевірка системи централізованого оповіщення цивільного захисту області «Сигнал –ВО» з включенням електросирен та передачею мовної інформації по радіотрансляційній мережі області.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення та перевірка готовності до дій у разі виникненні надзвичайної ситуації або події.

Прохання до тернополян зберігати спокій та займатися повсякденними справами.


rada.te.ua

 

Сторінка 705 з 1266

«ПочатокПопередня701702703704705706707708709710НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер