images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Маленькі діти та їхні великі собаки

Вівторок, 10 грудня 2019, 11:39

Маленькі діти та їхні великі собаки


Незважаючи на грізний вигляд, собаки великих порід можуть стати хорошими друзями сім'ї, які будуть любити та захищати дітей, як своїх власних.
Десятки тисяч користувачів Facebook поділилися фотографіями проекту "Маленькі діти та їхні великі собаки" на своїх сторінках. Його автор, фотограф Андрій Селіверстов, створив дивовижний світ, де поруч з маленькими дітьми їхні вірні друзі - величезні собаки, які тендітно оберігають своїх маленьких господарів. Подивіться! Ці фото зворушують до глибини душі!

 

Сесія розглянула низку клопотань Державної служби геології та надр

Вівторок, 10 грудня 2019, 10:45

0

Депутати підтримали  клопотання Державної служби геології та надр України щодо надання товариству з обмеженою відповідальністю «КУБ – 8» погодження щодо отримання спеціального дозволу на право користування надрами з метою видобування пісковиків родовища «Застінка», що знаходиться у Тернопільському районі, а також клопотання про надання товариству з обмеженою відповідальністю «ЮРСЛАВ» (с.Ренів Зборівського району) погодження щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняків Ренівського родовища, що знаходиться у Зборівському районі.

Сесія також надала погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Янівської ділянки пісковиків, яка знаходиться в Теребовлянському районі Тернопільської області.

Депутати проголосували за надання актів про надання гірничого відводу товариству з обмеженою відповідальністю «ДБК БУД Вишнівець» для розробки Вишнівецького родовища суглинку у Збаразькому районі та про надання гірничого відводу фізичній особі-підприємцю Ковальському Володимиру Франковичу (с. Головчинці Заліщицького району) для розробки Головчинецького родовища піску у Заліщицькому районі.

Під час сесії депутати звернулись до колег із рядом заяв щодо найважливіших подій у державі

Вівторок, 10 грудня 2019, 10:45

0Уповноважений представник фракції «ВО «Свобода» у Тернопільській обласній раді Олег Сиротюк звернувся до депутатів щодо недопущення реалізації формули Штайнмаєра та розслідування вбивства у Бахмуті українського патріота Артема Мірошніченка.

Перший заступник голови облради Василь Деревляний зачитав звернення щодо неприпустимості  продажу землі сільськогосподарського призначення.

Також Любомир Білик ( фракція «Європейська Солідарність») поділився із депутатами своїми роздумами щодо переговорів  під час зустрічі президента України Володимира Зеленського із керівниками Франції, Німеччини, Росії у Нормандському  форматі.

 

Депутати доручили ОДА розробити програму щодо протипожежної безпеки закладів освіти, охорони здоров’я, соцзахисту, культури тощо

Вівторок, 10 грудня 2019, 10:44

0Оскільки в країні почастішали трагічні випадки пов’язані з виникненням пожеж та загибелі людей, обласна рада прийняла рішення доручити ОДА розробити відповідну програму щодо протипожежної безпеки закладів освіти, охорони здоров’я, соцзахисту, культури.

 

 

У бібліотеці говорили про Збройні Сили України та волонтерський рух

Вівторок, 10 грудня 2019, 10:43

0

У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося чергове засідання спікер – студії в рамках соціально – суспільного проєкту «Гарт духу»,  присвячене Дню Збройних сил України  та  Міжнародному дню волонтерів.

У заході взяли участь учасник АТО ,  голова  ГО «Всеукраїнське об’єднання АТО Галичини»Володимир Свистун,  заступник директора з навчальної роботи Струсівської санаторної загальноосвітньої школи – інтернату, керівник національно – патріотичного клубу «Тризубець», волонтер Оксана Бурега,  військовослужбовець запасу Збройних сил України, учасниця ООС Ірина Скаcків,   учасник ООС, який проходив службу в підрозділі військової розвідки,  Володимир Грицина,   учасниця АТО, офіцер – психолог Тернопільського відділу військової служби правопорядку Юлія Євстратова.

Активними учасниками спікер-студії були студенти  факультету педагогіки та психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка,а також учні Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети, журналісти.

http://library.te.ua/

 

 

Сторінка 8 з 856

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер