images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Заходи до Дня українського добровольця у Тернополі

Середа, 14 березня 2018, 08:41

З нагоди відзначення Дня українського добровольця Тернопільською міською радою затверджено відповідний план заходів, які відбудуться 15 березня.

Зокрема, о 10.30 год. на Микулинецькому кладовищі відбудеться панахида та покладання квітів до могил воїнів АТО, а о 12.00 год. на Театральному майдані - нагородження учасників добровольчих формувань.

Також з 10.00 год. на Театральному майдані діятиме виставка військової техніки та агітаційних наметів. Окрім цього, того ж дня у загальноосвітніх навчальних закладах міста проводитимуться уроки патріотизму за участю добровольців всіх етапів, а о 17.00 год. в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки запланований святковий концерт з нагоди Дня добровольця.

 

 

Тернополяни можуть декларувати доходи новітніми засобами

Вівторок, 13 березня 2018, 09:30

Тернопільська ОДПІ нагадує, що до 2 травня 2018 року триває кампанія декларування доходів громадян.

Для зручності та заощадження вашого часу рекомендуємо всім охочим переходити до більш сучасних та зручних способів звітування до податкових органів, а саме засобами електронного зв’язку.

Зокрема, через Електронний кабінет платника є можливість дізнатися про отримані доходи та утримані податки, а також підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб в електронному вигляді. Бланк декларації та інструкцію щодо її заповнення розташовано на офіційному веб-сайті ДФС України (www.sfs.gov.ua).

Щоб подавати декларацію в електронній формі платник податків має отримати безкоштовний електронний цифровий підпис, що видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС. Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту ДФC України (acskidd.gov.ua) у розділі «Реєстрація користувачів».

Для зручності платників у м. Тернополі працює відділ реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, який знаходиться у Центрі обслуговування платників за адресою м. Тернопіль, вул. Білецька, 1. Телефон для довідок: 43-46-10.


Тернопільських підприємців запрошують на Національний податковий форум

Вівторок, 13 березня 2018, 09:29

Державне підприємство «СЕРВІСНО-ВИДАВНИЧИЙ ЦЕНТР» за участі провідних фахівців Державної фіскальної служби України, та інших фахівців з питань оподаткування запрошують тернопільських підприємців взяти участь у Національному податковому форумі, який відбудеться 23 березня  2018 року. Тема: «Трансферне ціноутворення. Прибуток. ПДВ»

Місце проведення: м. Львів, пл. Міцкевича,1 (конференц-зал). Вартість участі у форумі: 3500 грн з ПДВ за одну особу.

При умові участі: 2-ох осіб від одного підприємства – 3200 грн з ПДВ за одну особу3-ох і більше осіб підприємства  – 2900 грн з ПДВ за одну особу.

У вартість форуму входить методична література, кава-пауза, обід.

Для детальної інформації звертайтеся: тел.: (0352) 43-02-85, 067 940 41 00, електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 

Звернення – в ногу з часом

Вівторок, 13 березня 2018, 09:29


В управлінні обслуговування платників Тернопільської ОДПІ інформували, що громадяни, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», крім письмових звернень, які надсилаються поштою або передаються ними до податкової інспекції особисто, можуть надсилати їх з використанням засобів електронного зв’язку.

Загальними вимогами для усіх таких звернень є те, що у них має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником чи заявниками із зазначенням дати. В електронному зверненні, також, має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення - не вимагається.

Однак, електронне звернення, надіслане без використання електронного підпису, повинно мати вигляд скан-копії або фотокопії з підписом заявника та зазначенням дати. Цього вимагає Наказ Міністерства фінансів № 52 від 11.02.2016 р. «Е-звернення» можна надіслати: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Також, в управлінні інформували, що впродовж перших двох місяців цього року до Тернопільської ОДПІ надійшло 8 письмових звернень громадян, що на 11 менше, як за відповідний період 2017 року. Половина з них – це звернення стосовно ухилення від сплати податків.

За матеріалами Тернопільської ОДПІ


До уваги державних підприємств, установ та організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності

Понеділок, 12 березня 2018, 08:00

13 березня 2018 року об 11.00 год. в облдержадміністрації (м.Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 329) відбудеться безкоштовне навчання для представників державних підприємств, установ та організацій, а також суб’єктів підприємницької діяльності щодо роботи в системі електронних державних закупівель «PROZORRO».

Навчання проведе агент «PROZORRO» в м. Тернопіль Ірина Корда.

Щоб взяти участь у навчанні, просимо звертатися в департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації за тел. 25-45-02 або повідомленням на електронну скриньку:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Якщо у вас є проблемні питання, що виникають при здійсненні державних закупівель, просимо попередньо надіслати їх на вказану електронну адресу.

 

Сторінка 3 з 501

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...