images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Книги для батьків особливих дітей

Понеділок, 18 січня 2021, 11:10

Книги для батьків особливих дітей

0

Усі діти приходять у цей світ, аби пізнавати його. Але всі вони різні. Як підготувати дитину із синдромом Дауна, із церебральним паралічем, із порушенням слуху, зору, інтелектуального розвитку, з розладами аутистичного спектра до навчання в школі, як обрати навчальний заклад та які види діяльності доцільно практикувати в родині?

Про це можна довідатися із книг із серій “Інклюзивна освіта” та “Інклюзивне навчання”, які є у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді.

Видання про інклюзивну освіту можна переглянути тут -> https://tobm.org.ua/inklyuzyvna-osvita-vid-a-do-ya/
Поради батькам особливих дітей –> https://tobm.org.ua/porady-batkam-osoblyvyh-ditej/

https://tobm.org.ua/

 

Громада розробляє програму розвитку підприємництва

Понеділок, 18 січня 2021, 11:10

Громада розробляє програму розвитку підприємництва

0

У Лановецькій міській територіальній громаді проводиться робота щодо розробки програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2023 роки. Мета такого документу - створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, стимулювання інвестиційної та інноваційної активності суб’єктів підприємництва громади, формування сприятливого підприємницького середовища.

Відтак до розробки запрошують долучитися представників бізнесу та громадськості Лановецької територіальної громади.

https://lanmisto.gov.ua/

В одному з ФАПів громади встановили підіймальну платформу

Понеділок, 18 січня 2021, 10:59

В одному з ФАПів громади встановили підіймальну платформу

01

Сертифікований підйомник для осіб з обмеженими фізичними можливостями встановлено у селі Постолівка Гусятинської територіальної громади. Розмістили його на сходах до приміщення ФАП.

Найближчим часом будуть проведені роботи і з облаштування території фельдшерсько-акушерського пункту.

https://www.facebook.com/HusiatynRada

 

Тернопільські боксери привезли з «Новорічного турніру» зі Львова вісім медалей

П'ятниця, 15 січня 2021, 11:20

Тернопільські боксери привезли з «Новорічного турніру» зі Львова вісім медалей

У Львові проходив відкритий «Новорічний турнір» з боксу серед молоді, юніорів, школярів, дівчат. Участь у змаганнях взяли близько 80 боксерів з Львівської, Тернопільської‚ Хмельницької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. У складі команди нашої області виступали вихованці боксерського клубу «Шкіряна Рукавичка».

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали Захар Фірман, Олександр Зажерей, Максим Бешлей, Назар Чеверда, Соломія Голован, Артем Сварян, а другі місця здобули Артур Довгошия та Юрій Свіщевський.

Тернопільські боксери представляють також ТОДЮСШ з літніх видів спорту та КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу). Тренуються спортсмени під керівництвом тренерів Руслана та Анатолія Фірманів.

Музей представляє військову еліту Української революції 1917-1921 років

П'ятниця, 15 січня 2021, 11:19

Музей представляє військову еліту Української революції 1917-1921 років

01

Оригінальну підбірку плакатів представлено у виставковій залі Тернопільського обласного краєзнавчого музею на виставці, присвяченій 100-річчю Української революції 1917-1921 років та створеній за сприяння Українського культурного фонду.

Випущені вони Українським інститутом національної пам’яті та освітньою платформою «Експертний корпус». Проект представлений двома серіями артплакатів під назвою «Військова еліта Української революції 1917 – 1921 років» та нещодавно опублікованої - «Визначні діячі Української революції 1917-1921 років».

На плакатах в мистецькому вирішенні подано портрети 22-х визначних особистостей, командирів і старшин дієвої армії Української Народної Республіки, які творили українське військо і боронили свою землю в той дуже непростий час боротьби за державність.

Автором цих робіт є відомий український художник з міста Запоріжжя Михайло Дяченко - творець багатьох оригінальних портретів діячів українських визвольних змагань історії та сучасності.

На плакатах представлені такі відомі особистості, як Євген Коновалець, Петро Болбочан, Олександр Удовиченко, Дмитро Вітовський, Марко Безручко та ін. Деякі зі старшин тісно пов’язані з Тернопільщиною, це зокрема начальний командант Української Галицької Армії Олександр Греків, завдяки якому був проведений наступ, відомий як Чортківська офензива.

Як зазначала колишня очільниця управління популяризаційно-просвітницької роботи УІНП Олена Халімон:  «Боротьба українців за свободу в минулому - це надзвичайно цінний досвід для нас сьогодні, коли знову доводиться відстоювати незалежність та територіальну цілісність із зброєю в руках. Українська революція 1917-1921 років подарувала нащадкам цілу когорту вояків та командирів, патріотів та професіоналів, які можуть бути прикладом для виховання нинішніх солдат та офіцерів».

http://tokm.com.ua/

 


 

Сторінка 5 з 1262

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер