images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Прохідні партії обіцяють більше реформ, ніж діюча Рада - ЗМІ

П'ятниця, 12 липня 2019, 10:31

Прохідні партії обіцяють більше реформ, ніж діюча Рада - ЗМІ
Фото: dt.ua
ЗМІ повідомляють, що наступна Верховна Рада буде проводити більше реформ

Прохідні партії беруть на себе більше зобов'язань в проведенні реформ, ніж діючий парламент, повідомляють ЗМІ.

 

Проєвропейські партії, які мають шанси потрапити до Верховної Ради наступного скликання, беруть на себе більше зобов'язань в проведенні проєвропейських реформ, ніж парламентарі нинішнього скликання. Це випливає з масштабного дослідження зобов'язань провідних політичних партій про проведення європейських реформ, яке проводила Європейська правда.

Це дає підстави сподіватися, що наступна Верховна Рада буде проводити більше реформ, переконаний редактор Європейської правди Сергій Сидоренко.

"Головна несподіванка й приємна новина: партії, які взяли участь в дослідженні, всі 5 (Слуга народу, Європейська солідарність, Голос, Батьківщина, Сила і честь - ред.), задекларували підтримку євроінтеграції в значно більшому обсязі, ніж попередня Верховна Рада", - сказав Сидоренко під час презентації результатів дослідження в Українському кризовому медіа-центрі в п'ятницю в Києві.

"Ми побачили готовність здійснювати і обіцяти непопулярні реформи навіть в ході передвиборної кампанії... Ми зараз маємо безпрецедентний рівень готовності політиків до проведення реформ", - додав він.

"Це ще поки декларації. Але те, що вони звучать - дуже добре", - підсумував Сидоренко, застеріг політиків від порушення обіцянок.

Раніше повідомлялося, що в парламент проходять п'ять партій. У Раді можуть бути представлені Слуга народу, Опозиційна платформа - За життя, Європейська солідарність, Голос і ВО Батьківщина

 

Запрошуємо до обговорення правил утримання домашніх та безпритульних тварин на території Тернопільської громади

П'ятниця, 12 липня 2019, 08:52

11 липня стартує електронне обговорення "Правил утримання домашніх та безпритульних тварин (собак та котів) на території Тернопільської міської територіальної громади".

Запрошуємо жителів Тернопільської громади впродовж наступних 14-ти днів на порталі «Електронні консультації з громадськістю» подавати власні пропозиції та зауваження до проекту нормативно-правового акту щодо реєстрації домашніх та безпритульних собак, умов утримання домашніх тварин, стерилізації, вигулу, вилову безпритульних собак та інших розділів.

Коментарі можна залишати окремо до кожного розділу, ідентифікувавшись через ЕЦП або Bank ID).

Офіцер ЗСУ за хабарі влаштовував пейнтбол на військовому об’єкті

Середа, 10 липня 2019, 10:19

Начальник комендатури військової частини брав хабарі та допускав цивільних на охоронюваний військовий об’єкт для гри у пейнтбол. 9 липня його на гарячому спіймала військова прокуратура Чернігівського гарнізону.

«Відповідальний за організацію охорони колишнього військового аеродрому «Півці» начальник позаштатної комендатури військової частини, підпорядкованої Харківському національному університету Повітряних Сил ЗСУ імені І.Кожедуба, за 3000 гривень хабара організував представникам приватного підприємства безперешкодний пропуск на аеродром у Чернігові для проведення змагань з пейнтболу», – повідомили правоохоронці. Окрім того, ще 500 доларів офіцер взяв для сприяння в отриманні ділянки на аеродромі у оренду.

01/02

Зараз військовому готуються оголосити підозру за ч.3  ст. 368 (хабарництво), також розмірковують над запобіжним заходом порушнику.

Нещодавно Військова прокуратура затримала чиновника КМДА на хабарі в 2000 доларів. Також під час отримання хабаря спіймали чиновника Міноборони, екс-керівника Головного управління майна і ресурсів відомства.

Нагадаємо, Військова прокуратура перевірить на «поліграфі» ​​жителів Донбасу.

 

 

На Інтерактивній карті незаконних забудов у Тернополі з’явилося три об’єкти

Середа, 10 липня 2019, 10:16

Три об’єкти незаконного  будівництва зафіксовано у Тернополі за адресами: вул. Урожайна, 3, просп. Степана Бандери, 83 та вул. Білецька, 47-48.

Ці об’єкти вже нанесені на Інтерактивну карту незаконних забудов.

Застерігаємо тернополян звернути увагу на дані факти та не купувати житло за вказаними адресами, адже це означає, що для проведення будівельних робіт за цими адресами відсутні необхідні дозвільні документи.

Урожайна, 3

Ще у грудні 2018 року на підставі заяви мешканців відділом державного архітектурно-будівельного контролю міської ради (відділом ДАБК) було заплановано провести позапланову перевірку законності, відповідності будівельним нормам та стандартам, містобудівній документації будівництво індивідуального житлового будинку на вул. Урожайна, 3.

Оскільки відділ ДАБК не зміг провести перевірку даного об’єкта, було  надіслано лист до Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області з проханням забезпечити присутність власника земельної ділянки та сприяти у проведенні позапланової перевірки будівництва індивідуального житлового будинку на вул. Урожайна, 3 в м. Тернополі.

Станом на 08.07.2019р. громадянин до відділу ДАБК міської ради не з`явився.

Степана Бандери, 83

11 липня  2018 року відділом ДАБК здійснено позапланову перевірку законності проведення будівельних робіт на зазначеній земельній ділянці у м. Тернополі. Встановлено, що на земельній ділянці  проводяться будівельні роботи з будівництва чотирьохповерхового житлового будинку без відповідних дозвільних документів та без проектної документації.

За вищевказані правопорушення власника земельної ділянки було притягнуто до адміністративної відповідальності  згідно ч.5 ст. 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення та видано припис про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, а також припис про зупинення будівельних та підготовчих робіт.

На сьогодні у Єдиному реєстрі отриманих повідомлень про початок виконання будівельних робіт відсутня інформація щодо об’єкта будівництва на згаданій земельній ділянці.

Відтак, відділ ДАБК надіслав лист до Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області з проханням забезпечити присутність власника земельної ділянки та сприяти у проведенні позапланової перевірки виконання вимог припису  на просп. Степана Бандери, 83.

Станом на 08.07.2019р. громадянин до відділу не з`явився.

Білецька, 47- 48

Реагуючи на звернення мешканців, відділом ДАБК міської ради проведено позапланову перевірку на даних об’єктах. На місці працівниками відділу нікого не було виявлено. Було встановлено, що за вказаною адресою вирито котлован.

Власник земельної ділянки у відділ ДАБК не з’явився, документи для перевірки не надав.

Відділом ДАБК  надіслано лист до Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області з проханням забезпечити присутність громадян (власників земельних ділянок) та сприяти у проведенні позапланової перевірки на вул. Білецька, 47 та на вул. Білецька, 48.

Станом на 08.07.2019р. громадяни до відділу не з`являлися.

Скільки державних місць буде цього року в тернопільських вишах?

Вівторок, 09 липня 2019, 10:25

Тернопільські випускники подаватимуть документи та заяви у виші з 10 до 22 липня. На державне та регіональне замовлення діють обмеження – сім заяв та чотири спеціальності. Збільшили доступ до безкоштовного навчання на інженерні спеціальності, на спеціальності природничо-математичного циклу, а також підготовку вчителів, пише Терен.

На сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2019» розміщені ліцензійні обсяги державного замовлення та кваліфікаційні мінімуми (кількість вступників з найкращими балами, які мають обрати навчання за конкретною спеціальністю у виші, щоб на цю спеціальність взагалі відбувся набір «бюджетників») трьох тернопільських вишів. Також в документі зазначали квоту: перша – кількість вступників на основі вступних іспитів та друга – для вступників за спрощеною процедурою з окупованих територій – АР Крим та м. Севастополя.

Найбільший ліцензійний обсяг державного замовлення на бакалаврат серед тернопільських вишів залишається у ТНЕУ. Економічний університет пропонує 2 685 місць на денну форму та 2 085 – на заочну. Найбільше державних місць є на факультети, як і минулого року, на факультет фінансів та банківської справи. Хоча кількість у порівнянні з минулим роком зменшилася від 690 на денну форму та 900 на заочну до 350 та 400 місць відповідно. Найменше «бюджетників» буде на факультеті екології та політології – у межах 30 місць. Також, як і минулого року в цей список потрапляє готельно-ресторанна справа (40 і 20 місць).

Також у виш є по 140 місць на магістратуру.

Немало державних місць пропонують на бакалаврат у ТНТУ – 2 140 місць на денну форму та 950 на заочну. Цього року збільшили показники на денну форму у порівнянні з минулим роком, коли обсяг був у межах 1 593 місць. Знову на факультет комп’ютерних технологій найбільше пропозицій. Це 200 та 50 місць відповідно. Великий набір і на галузеве машинобудування – 150 та 50 місць. Найменше місць пропонують на економіку та психологію – у межах 40.

Дещо збільшив цього року обсяг державних замовлень і ТНПУ – 1 776 та 1 024 відповідно. Факультетами-лідерами залишаються «комп’ютерні технології» – 140 місць лише на денну форму, іноземна філологія – 100 місць лише на денну форму, фізична культура – 100 та 50 місць відповідно. Найменше місць на філософію, хімію та дошкільну освіту – у межах 30.

Рейтинг вступників на основі сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів або вступних іспитів опублікують згодом.

Джерело:  Терен

 

Сторінка 5 з 660

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...
Банер
Банер