images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Протягом двох днів у Тернополі проходив масштабний форум місцевого самоврядування «День Діалогу з владою»

Середа, 26 вересня 2018, 12:59

25 вересня У Тернополі офіційно завершився дводенний форум місцевого самоврядування «День Діалогу з владою» - щорічний захід, який слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо результатів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази.

День Діалогу з владою проводився Асоціацією міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

У цьогорічному форумі місцевого самоврядування, який проводився в Тернополі вперше, прийняли участь близько 400 чоловік, серед яких - прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, голова Асоціації міст України Віталій Кличко, генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер, голови громад-членів АМУ, народні депутати України, міністри, представники урядових структур та парламенту, а також міжнародні експерти.

Відкривав засідання Голова АМУ Віталій Кличко, виступивши з програмною промовою та започаткувавши діалог. До діалогу приєдналися Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та очільник Тернополя Сергій Надал, який є також Головою Комітету Правління Асоціації міст України з питань бюджетної політики.

Після цього, протягом двох днів на чотирьох панельних дискусіях учасники обговорювали бюджетне забезпечення територіальних громад у призмі секторальних реформ, стан та перспективи децентралізаційної реформи, актуальні проблеми у сферах містобудування та житлово-комунального господарства, а також нові можливості соціально-культурного розвитку громад.

За підсумками дискусій першого дня, учасники заходу напрацювали Звернення до Президента України, до ВРУ та КМУ щодо проблемних питань, обговорених під час дискусій.

До слова, після офіційного завершення Дня діалогу з владою відбулася презентація проектів громадських ініціатив в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні, 58/КС», який реалізується Асоціацією міст України та Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень при фінансуванні Міністерства закордонних справ Норвегії. Начальник управління освіти та науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк  представила проект  «Впровадження інноваційних методів комунікації між учасниками освітнього процесу як основа механізму формування якісних освітніх послуг у громаді».

В рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні, 58/КС» були виділені гранти для десяти міст на реалізацію громадських ініціатив.

 

З 26 вересня у Тернополі триватиме «Бібліофест – VIIІ: «Тернопільські читання по-особливому»

Середа, 26 вересня 2018, 12:53

26-28 вересня у Тернополі пройде традиційний щорічний фестиваль «Бібліофест – VIIІ: «Тернопільські читання по-особливому»». Зі слів начальника управління культури та мистецтв Олександра Смика, протягом трьох днів на різних бібліотечних локаціях міста відбудеться безліч цікавих акцій, виставок, майстер-класів та творчих зустрічей.

Зокрема, розпочнеться фестиваль презентацією ексклюзивних арт-буків «Мого народу гілочка тернова», що проходитиме 26 вересня в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття. Початок о 10.30 год. Цього ж дня у Центральній міській бібліотеці (вул. Руська, 31) на тернополян очікують «Містичні перевтілення у бібліотеці за книгою І. Мацко «Містика тернового поля»». Початок заходу о 19.00 год.

А уже наступного дня, 27 вересня, в приміщенні бібліотеки-філії №5 для дорослих (просп. Злуки, 33) відбудеться відкриття ЕКО- бібліотеки «Смакуй життя у стилі ЕКО».

Окрім того, зі слів директора Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи Світлани Козелко, усі заходи в рамках Бібліофесту - VIIІ будуть розділені на три категорії: Територія зрілості (вікова категорія 16+), Територія дитинства (вікова категорія 0-16 років) та Територія відпочинку (дисконтна група).

 

Програма фестивалю Бібліофест – VIII:

«Тернопільські читання по-особливому»

26 вересня

10.30 Відкриття фестивалю Бібліофест - VIII «Тернопільські читання по -особливому». Презентація АРТБУКІВ «Мого народу гілочка тернова» (захід відбудеться у Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ. м. Тернопіль)

17.00 Підбиття підсумків та нагородження переможців літературно-мистецького конкурсу «ТЕРНОслов» за участю Дарії Корній та Ярини Каторож (Центральна міська бібліотека)

19.00 Стартує соціальна акція: «Зупинись. Подумай: «Не повернись на точку нуль» ( усі бібліотеки)

19.00 Містичні перевтілення у бібліотеці за книгою Ірини Мацко «Містика тернового поля». Настроєвий хедлайнер - 4.K_BAND (відвідувачів заходу зустрічають актори молодіжного театру Галицького коледжу ім. В. Чорновола «Багато галасу»  (ЦМБ)

Територія зрілості

(вікова категорія 16 +)

Вхід вільний

Центральна міська бібліотека

27 вересня

14.00 «Сам собі казкар»/ «Казкові мандри для дорослих»

19.00 Літературна паніка - адаптація літератури у фільм на прикладі історичного роману Андрія Кокотюхи «Червоний» (показ кінострічки відбудеться  у кафе «Stone Street». Також,  буде працювати зона фуд-корт (зона харчування) - смачні страви та гарячі напої)

28 вересня

14.00 Фан -зустріч з Олегом Германом

 

 

Бібліотека-філія № 2 для дорослих

27 вересня

13.00 Майстер - клас «Закладка-шейкер» з майстринею Христиною Дрозд

15.00 Хіт-парад новинок літератури від видавництва «Навчальна книга «Богдан»

28 вересня

10.00 Тренінг-пікнік "Я- лідер!" - тренер Козак Оксана Вікторівна

 

Бібліотека-філія № 3 для дорослих

26 вересня

Протягом дня - виставка-інсталяція «Бібліотека –відкритий світ читання»

27 вересня

14.00 Літературний пікнік «Запрошуємо до читання» (зустріч з Галиною Шулим, Надією Гуменюк)

28 вересня

14.00 Розважальна програма «Рандеву з книгою» (за участю аніматорів)

 

Бібліотека-філія № 4 для дорослих

26 вересня

14.00 Етно-етюди «Скарби українського народу» (відкриття виставки стародавнього одягу з приватних колекцій Віри Матковської та Уляни Перхалюк і колекція народної ляльки Людмили Павлової)

27 вересня

14.00 Літературний дебют «Слово молодих» (презентація книги Ольги Окряк «Піони для Атланта» і мистецька  презентація молодіжного театру Галицького коледжу ім. В. Чорновола «Багато галасу» )

28 вересня

14.00 Мистецький колаж «Всі віхи творчості –на благо України» (зустріч із письменницею Ніною Фіалко і її новою книжкою «Холодний вітер перемін» та презентація арт-буку «В її душі – і Бог і Україна»)

 

 

Бібліотека-філія № 5 для дорослих

27 вересня

11.00 Відкриття Еко – бібліотеки «Смакуй життя у стилі ЕКО»

Протягом дня:

- літературний фуршет «Книги. Новинки. Емоції»;

- презентаційна локація «Еко - крамниця» - натуральна продукція  пропонує…

- фотосесія в бібліотеці: «Фотографія з улюбленою книгою про природу»;

- майстер – клас з флористики «Букет осені»;

- показ еко- одягу;

- beauty -зона (малюнок хною).

 

Бібліотека-філія № 7 для дорослих

26 вересня

Протягом дня - акція «Відчуй себе бібліотекарем»

27 вересня

15.00 Бібліо-вік-енд «Літературні мемуари» (зустріч з письменницею Ніною Фіалко)

 

Бібліотека-філія № 8 для дорослих

26 вересня

Протягом дня - День відкритих дверей « Бібліотека – скарбниця мудрості і знань»

11.30 Імідж – коктейль « Як багато важить слово» /до 150-ї річниці «Просвіти»

14.00 Бібліомікс «Поетичні краєвиди рідного краю»

27 вересня

11.00 Презентація арт - буку « Лев Гузар – дід блаженного Любомира Гузара»

14.00 Літературне дефіле «Під шелест сторінок улюблених книг»

Протягом дня - дегустація книжкових новинок «Книжкові видавництва пропонують»

 

Територія дитинства

(вікова категорія 0-16 років)

Вхід вільний

Центральна дитяча бібліотека

26 вересня

13.00 «Творення світів. До чого треба бути готовим, якщо хочеш стати письменником» (зустріч з львівською письменницею та художницею Яриною Каторож)

27 вересня

13.30 Презентація бібліотечної аудіостудії «Казки письменників рідного краю» (презентація аудіо казок письменників Тернопільщини спільно з студією «Медіалаб» ПК «Березіль»)

28 вересня

13.30 Літературна печа -куча «Сучасні підлітки дорослішають по-іншому!». (СкайпЛяси з сучасними українськими письменниками, що пишуть для дітей)

 

 

Бібліотека-філія № 2 для дітей

26 вересня

15.00 Мистецький вернісаж «Мій давній Тернопіль» (виставка вишитих картин Ірини Кошелінської та віртуальна екскурсія «Моє рідне місто» від краєзнавця С.Куницького)

27 вересня

11.30 Літературний круїз «Книги, які мене сформували» (зустріч з педагогом Надією Купиною)

13.30 Зустріч з дитячим письменником Романом Росіцьким та презентація нових книг від автора

28 вересня

Протягом дня – екскурсії бібліотекою- музеєм «Літературне Тернопілля»

 

Бібліотека-філія № 3 для дітей

26 вересня

14.00 Мистецька  галерея картин Мар’яни Дячинської

27 вересня

11.30 Творча зустріч з Валентиною Семеняк «Світ любові і добра»

28 вересня

11.30 Літературне рандеву з тернопільською поетесою Тамарою Гнатович

13.00 Майстер - клас «Чарівний світ витинанки Галини Дудар»

 

Бібліотека-філія № 4 для дітей

27 вересня

10.00 Урочисте відкриття «Бібліофест - VIII в ефірі!»

11.30 Час гарного настрою «Спортивні змагання для дружнього читання» (разом з Тернопільським міським центром фізичного здоров`я населення)

13.00 Фан-зустріч «Літературознавча шуфляда Богдана Мельничука»

28 вересня

12.00 Дуель книжкових новинок «Книга, яку ви чекали» (презентація тернопільських видавництв: «Навчальна книга – Богдан», ТзОВ «Терно-Граф»)

11.00 Live-захоплення Раїси Обшарської «В полоні дитячої любові»

Протягом дня- фотозона «Імідж-читання або з книгою наодинці»

 

Бібліотека-філія № 5 для дітей

27 вересня

11.00 Поліграф-ленд «Тим, хто читає від тих, хто видає» (видавництва Тернополя)

12.00 Літературне кафе «Теплі історії до кави з Надійкою Гербіш»

13.00 Майстер - клас в техніці квілінг «Фешн - закладка»

28 вересня

11.00 Презентація робіт мисткині Людмили Мерви «Духовна криниця української вишиванки»

12.00 Поетичне рондо з Наталією Пасічник

 

 

Центральна міська бібліотека

28 вересня

11.00 Вітання представників  міської влади  для бібліотекарів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

 

Територія відпочинку

Дисконтна група

Учасники фестивалю, за умови пред’явлення цієї програмки, мають можливість скористатись знижками та акціями, запропонованими нашими партнерами. Термін дії дисконтної групи 26 – 28 вересня.

 

ЧЕКАЄМО ВАС ЗА АДРЕСАМИ:

Центральна дитяча бібліотека

вул. Миру, тел: 53-10-96
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: cdbter.blogspot.com

Бібліотека-філія №2 для дітей

вул. Франка, 21. Тел: 52-45-91
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: librarymuseum.blogspot.com

Бібліотека-філія №3 для дітей

б-р. Д. Галицького, 16
Тел: 24-04-36
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: masterklas3.blogspot.com

Бібліотека-філія №4 для дітей

вул. Лепкого, 6
Тел: 26-80-88
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: 4biblternopil.blogspot.com

Бібліотека-філія №5 для дітей

вул. Стуса, 4 
Тел: 26-51-72
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: bibliom54.blogspot.com

Центральна міська бібліотека

вул. Руська, 31. Тел: 25-17-48
Aбонемент: 25-27-10
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт: cbs.ho.ua

Бібліотека-філія №2 для дорослих

вул. Миру, 4а,  Тел: 53-79-55
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: 2biblternopil.blogspot.com

Бібліотека-філія №3 для дорослих

вул. Агрономічна, 1
Тел: 54-49-53

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Бібліотека-філія №4 для дорослих

б-р. Д. Галицького, 6
Тел: 24-15-90
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: biblioteka4ternopil.blogspot.com

Бібліотека-філія №5 для дорослих

вул. Злуки, 33 
Тел: 28-30-00
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: libmix.blogspot.com

Бібліотека-філія №7 для дорослих

вул. Карпенка, 14 
Тел: 53-79-75

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: urbanbook7.blogspot.com

Бібліотека-філія №8 для дорослих

вул. Лепкого, 6 тел: 26-80-39 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Блог: bibliogarmonia.blogspot.com

На вулиці Промисловій у Тернополі розпочалися ремонтні роботи

Середа, 26 вересня 2018, 10:56

У Тернополі на вул. Промисловій (на ділянці від вул. Поліської до вул. Лук’яновича) розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття.

Цими днями працівники підрядної організації виконують там роботи з розбирання старого асфальтобетонного покриття, формування профілю дороги, а також влаштування нових бордюрів і системи водовідведення. Після чого на вказаній ділянці вулиці буде здійснено  влаштування основи дороги та вкладання нижнього шару асфальтобетонного покриття.

Не менш активні ремонтні роботи наразі тривають також на шляхопроводі за адресою вул. Бродівська, де підрядники здійснюють бетонування деформаційного шва. Рух автотранспорту на ділянці шляхопроводу через залізничну колію частково перекритий. При сприятливих погодних умовах, ремонт заплановано завершити до кінця липня.

 

Членство в політичних партіях та його обмеження

Середа, 26 вересня 2018, 00:00


Консультація юриста. Безкоштовно.

Членом політичної партії може бути лише громадянин України, який відповідно до Конституції України ( 254к/96-ВР ) має право голосу на виборах.

Громадянин України може перебувати одночасно лише в одній політичній партії.

Членами політичних партій не можуть бути:

1) судді;

2) прокурори;

3) поліцейські;

4) співробітники Служби безпеки України;

5) військовослужбовці;

6) працівники органів доходів і зборів

7) персонал Державної кримінально-виконавчої служби України;

8) працівники Національного антикорупційного бюро України;

9) державні службовці у випадках, передбачених Законом України "Про державну службу" ( 889-19 );

10) члени Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

На час перебування на зазначених посадах або службі члени політичної партії зупиняють членство в цій партії.

Порядок вступу до політичної партії, зупинення та припинення членства в ній визначається статутом політичної партії.

Громадянин України має право в будь-який час зупинити чи припинити своє членство в політичній партії шляхом подання заяви до відповідних статутних органів політичної партії. Членство в політичній партії зупиняється чи припиняється з дня подання такої заяви та не потребує додаткових рішень. З цього ж дня припиняється перебування громадянина України на будь-яких виборних посадах в політичній партії.

Дія частини шостої цієї статті не поширюється на членів політичних партій, обраних на посади керівника та заступника керівника політичної партії. Членство в політичній партії зазначених керівників припиняється з дня, наступного за днем обрання нового керівника чи його заступника.

Членство в політичній партії є фіксованим. Обов'язковою умовою фіксації членства в політичній партії є наявність заяви громадянина України, поданої до статутного органу політичної партії, про бажання стати членом цієї партії.

Форма фіксації членства в політичній партії визначається статутом політичної партії.

Не допускається створення і діяльність структурних утворень політичних партій в органах виконавчої та судової влади і виконавчих органах місцевого самоврядування, військових формуваннях, а також на державних підприємствах, у навчальних закладах та інших державних установах і організаціях.Головне територіальне управління

юстиції у Тернопільській області


Документи, що подаються заявником для державної реєстрації громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи

Середа, 26 вересня 2018, 00:00


 

Державна реєстрація громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, здійснюється шляхом повідомлення про утворення такого громадського об’єднання, відповідно до статті 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (далі-Закон).

Згідно Закону для повідомлення про утворення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, подаються такі документи:

1) заява про державну реєстрацію громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи;

2) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення про утворення громадського об’єднання;

3) відомості про засновників громадського об’єднання (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, адреса місця проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) - для фізичної особи; її найменування, місцезнаходження, ідентифікаційний код - для юридичної особи);

4) відомості про особу (осіб), уповноважену представляти громадське об’єднання (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), контактний номер телефону та інші засоби зв’язку).

Відповідно частини 3 Закону для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться у Єдиному державному реєстрі, подаються заява про державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, і примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру.

Для державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства в громадському об’єднанні, що не має статусу юридичної особи, член керівного органу (крім керівника) подає копію заяви про зупинення (припинення) ним членства до відповідних статутних органів громадського об’єднання з відміткою про її прийняття.

Для державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи, про його саморозпуск.Головне територіальне управління

юстиції у Тернопільській області


http://proternopil.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=44904:2018-09-12-07-20-25&catid=120:2013-04-24-08-29-34

 

Сторінка 7 з 565

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...
Банер
Банер