images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


У жовтні у дитячому інфекційному відділенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні розпочався капітальний ремонт приміщень

Четвер, 21 грудня 2017, 09:00

У жовтні у дитячому інфекційному відділенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні розпочався капітальний ремонт приміщень другого поверху. Роботи проводяться за кошти міського бюджету та за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку.

На сьогодні 80% робіт уже проведено, зокрема оновлено усю систему опалення другого поверху, частково замінено систему опалення першого поверху та підвального приміщення. У всіх приміщеннях відбулася повна заміна розеток, вимикачів, вікон та дверей.

Наразі на завершальному етапі процес вкладання та облицювання плиткою, а також шпаклювання стін.

 

Відповідальність за порушення свободи діяльності друкованих ЗМІ

Середа, 20 грудня 2017, 09:46

Згідно статті 41 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» редакції, засновники, видавці, розповсюджувачі, державні органи, організації та об’єднання громадян несуть відповідальність за порушення законодавства про друковані засоби масової інформації.

Порушеннями законодавства України про друковані засоби масової інформації є:

- порушення, передбачені статтею 47 Закону України «Про інформацію»;

- незаконне вилучення або знищення тиражу чи його частини;

- порушення прав журналіста, встановлених цим Законом;

- порушення положень статті 3 цього Закону;

- зловживання правами журналіста;

- одержання свідоцтва про державну реєстрацію шляхом обману;

- виготовлення, випуск або розповсюдження друкованого засобу масової інформації без його реєстрації або після припинення його діяльності, ухилення від перереєстрації чи від повідомлення реєструючому органу про зміну виду видання, юридичної адреси засновника (співзасновників), місцезнаходження редакції;

- порушення порядку вміщення даних, надсилання контрольних примірників;

- порушення права вимоги щодо публікації спростування та порядку його публікації, передбачених статтею 37 цього Закону;

- порушення законодавства з питань інтелектуальної власності.

За ці порушення винні особи притягаються до дисциплінарної, цивільно-правової, адміністративної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України.

До відповідальності за зловживання свободою діяльності друкованих засобів масової інформації нарівні з авторами інформаційних матеріалів, що порушують цей Закон, притягаються журналіст редакції, її редактор (головний редактор) або інші особи, з дозволу яких ці матеріали було поширено.Відповідальність друкованих ЗМІ за порушення законодавства

Середа, 20 грудня 2017, 09:45

Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення законодавства про друковані засоби масової інформації передбачено таку відповідальність:

 

Стаття 186-6. Порушення законодавства про друковані засоби масової інформації

Виготовлення, випуск або розповсюдження продукції друкованого засобу масової інформації після припинення діяльності цього друкованого засобу масової інформації, а так само ухилення від перереєстрації друкованого засобу масової інформації у передбачених законом випадках, чи від повідомлення реєструючому органу про зміну виду видання, юридичної адреси засновника (співзасновників), місцезнаходження редакції, –

тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Cтаття 186-7. Недоставляння або порушення строку доставляння обов’язкового безоплатного примірника документів

Недоставляння або порушення строку доставляння обов’язкового безоплатного примірника документів –

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб, фізичних осіб – підприємців від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


 

«Файне місто» - кращий музичний фестиваль України

Середа, 20 грудня 2017, 08:17

«Файне Місто» визнано найкращим музичним фестивалем України у 2017 році за версією видання Karabas.Live.

До 18 грудня читачі онлайн-журналу Karabas.Live шляхом голосування обирали топ-3 українські музичні фестивалі року. Лідером рейтингу став фестиваль «Файне місто», який уже 5 років поспіль проводиться поблизу Тернополя.

Нагадаємо, нещодавно фестиваль «Файне місто» отримав європейську відзнаку якості EFFE, а у 2015 році був визнаним найкращим фестивалем України за версією журналу «Крок у Rock».

Довідка: «Файне Місто» – міжнародний музичний фестиваль просто неба, який щорічно відбувається поблизу Тернополя. У 2018 році фестиваль відбудеться на території іподрому 20-22 липня.

на Театральному майдані відбулося урочисте відкриття головної ялинки Тернополя

Середа, 20 грудня 2017, 08:16

19 грудня на Театральному майдані відбулося освячення Різдвяної шопки та урочисте відкриття головної ялинки Тернополя. Участь у заходах взяв міський голова Сергій Надал.

«Щиро вітаю всіх з офіційним початком різдвяно-зимових свят, символом яких є наша традиційна ялинка! Сьогодні ми запалюємо свято. Свято надії, сподівань та радості! Традиційно тернопільська ялинка запалюється вогнями у день Святого Миколая. І ми всі просимо у святого про мир в Україні та молимося за наших захисників, які щодня ризикують своїм життям, щоб над нами було мирне небо, - зазначив очільник Тернополя. -  У цей святковий день зичу миру, злагоди й благополуччя усім українським родинам. І ця різдвяна шопка є посланням надії й любові, яка допомагає створити сприятливу атмосферу Різдва, щоб з вірою переживати таємницю народження Спасителя, який прийшов на землю».

Під час урочистостей тернопільські пластуни передали громаді міста Вифлеємський вогонь миру, який є свідченням Божої благодаті для усього людства.

«Хай цей благодатний вогонь дарує Україні мир над головою! Я бажаю всім нам у ці дні здоров’я і Божої ласки», - додав Сергій Надал.

У рамках дійства перед тернополянами виступили творчі колективи міста, які подарували святковий концерт із мотивами прийдешнього Нового року та Різдва Христового.

 

Сторінка 8 з 478

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...