images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Власники «Соціальної карти тернополянина» отримуватимуть знижки у торгівельних мережах міста

Субота, 01 грудня 2018, 09:41

З 1 грудня для усіх тернополян, які використовують персоніфіковану «Соціальну карту тернополянина», розпочнуть діяти знижки на придбання товарів та послуг в окремих торгівельних мережах міста.

Зокрема, спеціальні дисконтні програми для різних категорій власників персоніфікованих карток передбачені у мережі аптек «Борис» та «Ромашка». Приміром, власники загальної «Картки тернополянина» та учнівської/студентської «Картки тернополянина» отримують знижку на придбання товарів у розмірі 5%, пенсіонери – у розмірі 10%. Для мешканців міста – власників пільгового персоніфікованого електронного квитка розмір знижки залежить від категорії заявника і наведений у таблиці.

Окрім того, усі тернополяни, які є власниками загальної, учнівської, студентської чи пільгової «Картки тернополянина» отримують знижку у розмірі 10 % на послуги компанії «Комп’ютерний сервіс» (вул.  Просвіти, 6б), а пенсіонери за віком при наявності пільгової "Карти тернополянина" та пенсійного посвідчення отримають додаткову знижку 5% на товари та послуги у компаніях:

  1. Сервісний центр «Радіо-сервіс», вул.  Київська, 2;
  2. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т», вул. Шашкевича, 3;
  3. Ресторан-музей «Галицький замок», район КПП м. Тернопіль;

Спеціальні дисконтні програми для власників «Соціальної карти тернополянина»  передбачені також у: магазині-ательє «Територія взуття», фітнес-клубах «Арена» та «Power Gym», торгівельній мережі «Галерея вишиванок» та стоматології «Dental Art».

Власнику «Соціальної карти тернополянина» для отримання знижки необхідно пред’явити свою картку, а для власників пільгового персоніфікованого електронного квитка, окрім картки, потрібно мати посвідчення відповідної категорії заявника.

Дисконтна програма для власників "Картки тернополянина" постійно розвиватиметься, а перелік торгівельних мереж, де діятиме знижка, буде розширюватися. Інформацію про нових учасників дисконтної програми та детальний опис можна отримати також на порталі  https://fayna-karta.te.ua/discount-programs/.

До слова, станом на 29 листопада у Тернополі понад 88 тис. тернополян уже є власниками персоніфікованих карток та ще понад 6 тис. осіб подали заявки на їх виготовлення. А неперсоніфікованими електронними квитками у Тернополі користується більше 40 тис. мешканців міста.

 

Тернопільська дитяча хорова студія «Фантазія» здобула чергову перемогу

П'ятниця, 30 листопада 2018, 08:25

Днями учасники зразкової дитячої хорової студії духовної пісні «Фантазія» Центру творчості дітей та юнацтва міста Тернополя повернулася з VI Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів та хорів імені Дмитра Бортнянського з черговою перемогою - II премією.

Цьогорічний конкурс проводився у Мистецькому Салоні  Київського національного  університету ім..Т. Шевченка серед спеціалізованих дитячих музичних закладів.

Перемога в конкурсі – результат творчих досягнень учасників дитячої хорової студії, керівника - педагога Тетяни Григорівни Дмитрук-Тимченко та концертмейстера Наталії Євгенівни Вільган.

До уваги платників ПДВ

П'ятниця, 30 листопада 2018, 08:21

Тернопільське управління ГУ ДФС у Тернопільській області нагадує , що з 01.12.2018 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.09.2018 № 763 (далі – наказ № 763), яким, зокрема, внесено зміни до форми податкової накладної та порядку її заповнення. У зв’язку з цим ДФС України листом від 27.11.2018 р.№36942/7/99-99-15-03-02-17 надано роз’яснення.

1. Загальні положення набрання чинності Наказом №763 , зокрема:

З 01 грудня 2018 року реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) здійснюється за формою, затвердженою наказом № 763, незалежно від дати складання таких податкових накладних та розрахунків коригування.

Податкові накладні та розрахунки коригування, які були подані на реєстрацію до 01.12.2018 і реєстрація яких була зупинена, в подальшому (у разі прийняття відповідного рішення) реєструються в ЄРПН за формою, за якою такі документи були  подані до ЄРПН.

2. Зміни, які внесені до форм податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної.

3. Зміни в порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної .

3.1. Особливості заповнення полів у верхній лівій частині податкової накладної / розрахунку коригування:

3.1.1. Поле податкової накладної "Зведена податкова накладна" та поле розрахунку коригування "До зведеної податкової накладної";

3.1.2. Поле "Складена на операції, звільнені від оподаткування";

3.1.3. Поле "Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини".

3.2. Особливості заповнення реквізитів податкової накладної / розрахунку коригування "Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта" (постачальника/покупця) .

3.3. Особливості заповнення графи податкової накладної / розрахунку коригування "Сума податку на додану вартість".

4. Особливості складання розрахунків коригування до податкової накладної :

4.1. Загальні положення;

4.2. Складання розрахунку коригування у разі виправлення помилок в реквізитах заголовної частини податкової накладної (крім помилки в індивідуальному податковому номері отримувача (покупця);

4.3. Складання розрахунку коригування у разі виправлення помилки в індивідуальному податковому номері отримувача (покупця);

4.4. Зазначення у розрахунку коригування причини коригування;

4.5. Зазначення у розрахунку коригування групи коригування.

4.6. Особливості складання розрахунків коригування до зареєстрованих в ЄРПН "зайво складених" податкових накладних:

4.6.1. Складання розрахунку коригування до "зайво складеної" податкової накладної, до якої не було складено та зареєстровано в ЄРПН розрахунку коригування;

4.6.2. Складання розрахунку коригування за умови, що до 01.12.2018 до "зайво складеної" податкової накладної вже був складений та зареєстрований в ЄРПН розрахунок коригування;

4.6.3. Випадки у яких  не застосовується встановлений пунктом 24 Порядку № 763 порядок складання розрахунків коригування до податкових накладних, які визначені платником як "зайво складені" податкові накладні.

Детальніше із роз’ясненням  можна ознайомитись за посиланням: http//sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/list-dps/73086.html


Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.
 

На Тернопільщині підприємству довелося сплатити понад 58,6 тис. гривень штрафу

Четвер, 29 листопада 2018, 09:07

Саме в таку суму обійшлася несвоєчасна сплата податку на доходи фізичних осіб одному із підприємств Тернопільського регіону. Вдалося встановити таке порушення фахівцям управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області під час виїзної планової документальної перевірки.

Приватне підприємство здійснює діяльність у сфері вирощування зернових, бобових, насіння олійних культур. Загальна кількість найманих працівників становить 53 особи. Середній розмір заробітної плати складає 3728 гривень. Проте підприємство несвоєчасно сплатило податок на доходи фізичних осіб. Тому йому донарахували понад 58,6 тис. гривень штрафних санкцій. Варто зауважити, що юрособа погодилась із таким рішенням та сплатила дану суму до бюджету.

Нагадаємо, що фахівці фіскальної служби й надалі приділятимуть особливу увагу сплаті платежів до бюджету в повному обсязі, дотриманню норм трудового законодавства та оплати праці, детінізації доходів. Адже інтереси людини, захист її соціальних гарантій, легальне працевлаштування залишаються важливими напрямками роботи відомства.


Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській областіНелегальне працевлаштування має негативні наслідки для найманих працівників

Четвер, 29 листопада 2018, 08:56

Тернопільське  управління ГУ ДФС у Тернопільській області нагадує, що розпорядженням КМУ від 05 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» передбачено проведення Державною службою України з питань праці, ДФС України, ПФУ, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Отже, заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою зарплати «в конвертах» сьогодні фіскальною службою приділяється значна увага. Адже нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соцстрахування.

Наслідком «тіньової» зайнятості є також погіршення бізнес-середовища та інвестиційного клімату через формування недобросовісної конкуренції.

Звертаємо увагу, що нелегальне працевлаштування має негативні наслідки для найманих працівників, а саме:

- відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника;

- відсутність права на гарантовану відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів);

- відсутність страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань;

- відсутність права на оплату листків непрацездатності

- втрата громадянами пенсійного стажу та можливості отримання державної допомоги у разі втрати роботи.

Неофіційно працевлаштована особа позбавлена законодавчого захисту та повністю залежить від роботодавця та його дій по відношенню до працівників. Офіційно ж оформлені трудові відносини надають можливість громадянам відстоювати свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

43-46-10, 43-46-46.


 

Сторінка 9 з 591

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...
Банер
Банер