images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Комісія розглянула ряд питань та прийняла відповідні рішення

Четвер, 30 липня 2020, 11:02

0Нещодавно відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села, участь у якому взяли депутати Тернопільської обласної ради, представники органів виконавчої влади, комунальних підприємств Тернопільської обласної ради, представники громадськості.

Було заслухано звіт головного розпорядника коштів обласного бюджету Тернопільської області за підсумками І півріччя 2020 року - департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації. Також комісія  розглянула клопотання Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма «Тернопільавіаавтотранс» щодо дотримання Земельного та Повітряного Кодексів України та погодження зміни конфігурації земельної ділянки.

Депутати обговорили клопотання Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського від 20 липня 2020 року № 04/2430 щодо відведення земельної ділянки для будівництва лікувально-навчального корпусу. Рекомендовано голові Тернопільської обласної ради створити робочу групу щодо детального вивчення зазначеної університетом пропозиції.

Також комісія підтримала ініціативу Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти щодо взяття на баланс будівлі з прилеглою земельною ділянкою в с. Гутисько Бережанського району Тернопільської області для наукових досліджень.

Повторно розглянуто клопотання Тернопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку за адресою смт. В.Березовиця,  вул. Енергетична,56.

З усіх розглянутих питань прийняті комісією відповідні рішення.

 

Мойсей українського духу

Четвер, 30 липня 2020, 11:01

0

Україна на загальнодержавному рівні відзначає 155-річчя від дня народження видатного церковного та суспільного діяча, Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Цей шляхетний серцем і сильний духом чоловік став духовним Батьком та Провідником не одного покоління. Його пам’ятають і наслідують.

Віртуальна виставка книг «Андрей Шептицький – Мойсей українського духу», яка організована Тернопільською обласною бібліотекою для молоді, знайомить із основними творами Митрополита, працями про його життя і діяльність.

Переглянути виставку можна за посиланням https://tobm.org.ua/andrej-sheptyczkyj-mojsej-ukrayinskogo-duhu/

https://tobm.org.ua/

Поновлено віртуальну виставку

Четвер, 30 липня 2020, 11:01

Поновлено віртуальну виставку

0

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека доповнила книжково-ілюстративну виставку з циклу «Літературне Тернопілля». Її назва -  «Сторінками літературних та літературно-мистецьких альманахів, збірників».

Ознайомитися із літературою можна тут - На виставку!

http://library.te.ua/

 

ОСББ Чорткова перші в Україні розпочали ремонтні роботи з термомодернізації за проектом «Енергодім»

Четвер, 30 липня 2020, 11:00

ОСББ Чорткова перші в Україні розпочали ремонтні роботи з термомодернізації за проектом «Енергодім»

0

У вересні минулого року від Фонду енергоефективності  стартувала програма «Енергодім», яка відкриває нові можливості для мешканців багатоповерхівок. Завдяки цьому проекту жителі ОСББ можуть вдосконалити та енергомодернізувати свої будинки, а матеріально їм допомагає держава.  Програма передбачає компенсацію від 40% до 70% від вартості усіх ремонтних робіт.

Для перших 500 об’єднань, які подали заявки на участь у проекті, вона точно становить 70%. Одним із перших, хто наважився скористатися  урядовою програмою, стало ОСББ із Чорткова.  Спершу вони подали заявку на участь, провели енергетичний аудит та розробили проектно-кошторисну документацію.

«Спочатку провели енергоаудит будинку, завдяки чому дізналися проблемні місця будівлі. Він вартував 16 тис. грн, 11 200 грн нам відшкодували згідно з умовами програми «Енергодім». Наступним кроком стало розроблення проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт, за яку ми заплатили близько 52 тис. грн, Фонд енергоефективності відшкодував 70 % вартості, що становило більше ніж 36 тис. грн», – зауважила голова ОСББ Лариса Бойчун.

Після завершення усієї «паперової» роботи та розроблення відповідної документації розпочалися ремонтні роботи із термомодернізації багатоквартирного будинку.

За попередньою оцінкою, вартість усіх робіт разом із матеріалами становитиме 3 млн 740 тис. грн. Такої суми, звісно у ОСББ не було, тому мешканцям довелось взяти кредит у банку. Проте, вже після завершення всіх робіт, 70% вартості ремонту компенсує Фонд енергоефективності.

За результатами енергоадиту, вже після проведення всіх ремонтних робіт мешканці економитимуть до 30% при оплаті за тепло».

До слова, мешканці чортківського ОСББ одні із перших подали заявку на участь у проекті «Енергодім» і перші в Україні, які вже розпочали ремонтні роботи з термомодернізації.

https://www.chortkivmr.gov.ua/

Молодіжна рада: творити добро легко

Середа, 29 липня 2020, 06:47

0

Молодіжна рада при Байковецькій сільській раді ініціювала допомогу  людям, котрі нещодавно постраждали від повеней. На прохання молоді відгукнулося чимало небайдужих людей.

Усі зібрані речі та продукти передадуть у  міжнародний благодійний фонд Карітас України.

https://bsr1653.gov.ua/

 

Сторінка 9 з 1149

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер