images/stories/logosait.jpg

 

Репортаж


Тернопільські діти-сироти отримали соціальне житло

П'ятниця, 22 лютого 2019, 07:22

Вперше  у Тернополі для дітей-сиріт, віком від 18 до 23 років, які знаходяться на квартирному обліку або обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, було придбано дві трикімнатні квартири, площею 79 кв. м. кожна.

В одній з цих соціальних квартир проживатимуть три хлопці-сироти, в іншій - три дівчини.

Днями міський голова Сергій Надал разом з дітьми, які проживатимуть у цих квартирах, оглянув  нові соціальні помешкання. Там, до слова, нещодавно завершилися роботи з капітального ремонту та омеблювання.

«У 2018 році за рахунок коштів з державного бюджету було вперше придбано дві соціальні квартири для шести дітей-сиріт з Тернополя, після чого, за кошти з міського бюджету, у цих помешканнях були проведені ремонтні роботи, встановлено необхідну сантехніку та придбано меблі, - відзначає Сергій Надал. – Тернопільська міська рада і надалі допомагатиме дітям із соціально незахищених категорій населення, адже турбота про них та забезпечення житлом - це наше спільне завдання, обов’язок міста, суспільства та держави».

 

Тернопільська міська дитяча лікарня отримала ліки від Всеукраїнського благодійного фонду "Допомагати просто"

Четвер, 21 лютого 2019, 07:26

18 лютого у приміщенні Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні відбулася передача сучасних медичних препаратів для потреб інфекційного відділення лікарні від меценатів Всеукраїнського благодійного фонду "Допомагати просто" та АТ КБ ПриватБанк. На заході побував і міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Кожного року з міського бюджету Тернополя виділяється все більше коштів для потреб медичних закладів, в тому числі і дитячих лікарень. Однак бюджетних коштів не завжди достатньо, тому ми намагаємося якомога більше залучати і додаткові джерела фінансування, такі як гранти та благодійні внески, - зазначає Сергій Надал. - Хочу наголосити, що інфекційні відділення в дитячій та дорослій лікарнях, де лікуються пацієнти зі всієї області,  утримуються повністю за кошти з міського бюджету. Тому сьогодні ми дуже вдячні благодійному фонду "Допомагати просто" і ПриватБанку за надані медикаменти дитячій лікарні, а також усім тим меценатам, хто долучається до фінансування закладів охорони здоров’я. Адже це - чудовий приклад соціального партнерства, коли люди займаються не лише бізнесом на території міста, а також готові розділяти відповідальність за це місто та допомагати, зокрема, нашим лікарям».

Як відзначили представники ПриватБанку - засновника Всеукраїнського благодійного фонду "Допомагати просто», партію медичних препаратів для Тернопільської міської дитячої лікарні на суму близько 50 тис. грн. вдалося придбати завдяки тисячі небайдужих клієнтів банку, що здійснили благодійні відрахування.  Співпраця з дитячою лікарнею продовжиться і надалі, адже в майбутньому за частину зібраних коштів благодійний фонд планує придбати обладнання для потреб лікарні.

Подарунки в не грошовій формі: оподаткування та відображення у звітності

Середа, 20 лютого 2019, 06:42

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що статтею 165 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено перелік доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, зокрема, вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) - у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

Водночас доходи, які включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, визначено п. 164.2 ст. 164 ПКУ, зокрема:

- дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна у межах, що оподатковується згідно з розділом IV ПКУ;

- дохід, отриманий таким платником як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 ПКУ), у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни.

Відповідно до п. 164.5 ст. 164 ПКУ під час нарахування (надання) доходів у будь-якій не грошовій формі базою оподаткування є вартість такого доходу, розрахована за звичайними цінами, правила визначення яких встановлені згідно з ПКУ, помножена на коефіцієнт, який обчислюється за такою формулою: К = 100 : (100 - Сп), де К - коефіцієнт; Сп - ставка податку, встановлена для таких доходів на момент їх нарахування.

Крім того, згідно з п. 174.6 ст. 174 ПКУ доходи у вигляді дарунка, нараховані (виплачені, надані) платнику податку юридичною особою або фізичною особою – підприємцем, оподатковуються на загальних підставах, передбачених розділом IV ПКУ для оподаткування додаткового блага.

Враховуючи викладене, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість подарунків, наданих такому платнику юридичною особою або фізичною особою – підприємцем, яка у розрахунку на місяць не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року.

При цьому якщо вартість подарунків перевищує вказаний розмір, то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб як додаткове благо з урахуванням положень п. 164.5 ст. 164 ПКУ.

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 №4 (далі – Порядок).

Згідно з Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку вартість подарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань), якщо їх вартість не вище встановленого співвідношення до однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі, відображається в податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «160».

Якщо вартість подарунків, перевищує вказаний розмір, то сума такого перевищення відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «126».


Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській області


 

За нерухомість на Тернопільщині сплатили 10,3 млн гривень

Середа, 20 лютого 2019, 06:41

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – один із платежів, який наповнює місцеві бюджети. Сплачують його фізичні та юридичні особи, які є власниками житлової та нежитлової нерухомості. Ставки податку встановлюються рішеннями органів місцевого самоврядування.

Впродовж січня 2019 року суб’єкти господарювання Тернопільщини сплатили 10 млн 269,4 тис. грн податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Це перевищило очікувані надходження на 876,1 тис. грн або 9,3 відсотки. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 1,7 млн гривень або плюс 19,4 відсотків.

Майже 95 відсотків податку на нерухомість сплатили юридичні особи, а це 9 млн 743,4 тис. грн платежу, що на 1,4 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Фізособи сплатили 526 тис. грн податку, що перевищує відповідні надходження минулого року на 80,7 тис. гривень і плюс 55,1 тис. грн до очікуваних надходжень.


Сектор комунікацій

Головного управління ДФС у Тернопільській областіАпарати лазерної епіляції, критерії вибору та особливості

Середа, 20 лютого 2019, 06:32

Апаратна косметологія користується попитом та відзначається  популярністю. Обладнання для лазерної епіляції вважається найбільш затребуваним та надає можливість ефективно вирішувати  питання з видалення небажаного волосся на різних ділянках тіла. Його придбання є заставою відкриття власного бізнесу у сфері індустрії краси та отримання доходів. Професійне обладнання надає змогу обслуговувати великий потік клієнтів та бути власником стабільного прибутку. Інтернет-магазин Medicalaser пропонує придбати за актуальними цінами апарати лазерної епіляції та надавати косметологічні послуги  населенню, що бажає позбутися небажаного волосся на різних ділянках тіла.

Модельний ряд апаратів лазерної епіляції

Обладнання для проведення лазерної епіляції має різноманітний модельний ряд. В основі класифікації апаратів знаходяться їхні відмінності. До головних із них належать:

 • вага, габаритні розміри, що мають відповідати площі косметологічного кабінету;

 • електрична потужність;

 • кількість часу, необхідного для перерви після роботи апарата лазерної епіляції протягом однієї години;

 • обов'язковий діапазон температур в приміщенні та охолодження робочої поверхні;

 • розмір зони, що буде знаходитися під дією лазерного випромінювання;

 • тип охолодження: напівпровідниковий, повітряний, водяний;

 • мова управління функціями косметологічного обладнання;

 • розмір діагоналі сенсорного екрану та елементи управління роботою апаратів лазерної епіляції;

 • поверхня для установки косметологічного обладнання: настільна або на підлозі;

 • довжина хвилі;

 • номінальна потужність лазерного імпульсу, його частота, тривалість;

 • вартість обладнання.

Урахування таких параметрів апаратів лазерної епіляції є заставою вибору кращої моделі, що у повній мірі буде відповідати побажанням, вимогам, фінансовим статкам замовників. Більше інформації про такий вид косметологічного обладнання надано на веб-сторінці http://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-proceduram/lazernaya-epilyaciya/. Різноманітний модельний ряд апаратів надає змогу оптимізувати витрати часу на подання заявки та придбати за вигідною вартістю  якісне устаткування для кабінетів медичних центрів, салонів краси.

Переваги застосування апаратів лазерної епіляції

Косметологічне обладнання для проведення процедур лазерної епіляції виробляє проміні певної довжини, що забезпечують нагрівання та руйнування волосяних фолікулів. Курс, необхідний для якісного видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла, складається із 6-8 сеансів. До переваг застосування апаратів лазерної епіляції належать:

 • відсутність ризику виникнення подразнення шкіри та запалення у місцях дії лазерного випромінювання;

 • високий рівень комфорту проведення процедури, направленої на руйнування небажаних волосяних фолікулів;

 • довга тривалість отримання бажаного ефекту;

 • зручність використання та установки в кабінетах косметологів з обмеженою площею приміщення;

 • відсутність необхідності проводити спеціальну підготовку перед лазерною епіляцією;

 • простота управління функціями косметологічного обладнання;

 • можливість обслуговувати велику кількість клієнтів в кабінетах медичних центрів та салонів краси;

 • достатня тривалість безперебійної роботи та доступна для широких верств населення ціна.

Використання професійних апаратів лазерної епіляції є заставою безпечного, якісного видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла.


 

Сторінка 10 з 619

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Банер
Loading...
Банер
Банер