Репортаж
На Тернопільщині дільничний офіцер поліції розшукав зниклого безвісти важкохворого пенсіонера
Середа, 11 вересня 2024, 12:57
Два дні поліцейські та рятувальники шукали зниклого безвісти жителя села Загороддя Вишнівецької громади. Знайшов пенсіонера дільничний, котрий приїхав на місце пошуку раніше всіх.
Про те, що пішов з дому і не повернувся 74-річний пенсіонер рідні повідомили поліцейських 10 вересня. Особовий склад відділення поліції, що у місті Ланівці, спільно з рятувальниками одразу були орієнтовані на пошук чоловіка, адже зник він ще 9 вересня і до цього часу рідні самотужки намагалися його розшукати.
Обстеживши локації, де міг бути розшукуваний, правоохоронцям не вдалося його знайти. Зранку 11 вересня було вирішено продовжити пошуки. На місце події першим прибув дільничний офіцер Володимир Мосейко. Поліцейський, аби не гаяти часу, разом з місцевими жителями розпочали пошуки. І за три кілометри від місця проживання знайшли пенсіонера. На щастя, живим, але у важкому стані. Чоловік не міг ні говорити, ні рухатися. На місце події поліцейський викликав медиків, котрі госпіталізували пенсіонера.
Родичі вдячні усім, хто долучився до пошуку пенсіонера, адже життя людини – найцінніше.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Жителька Тернопільщини хотіла отримати матеріальну допомогу, а потерпіла від рук аферистів: поліцейські встановлюють особу шахрая
Середа, 11 вересня 2024, 12:53
Фейкові виплати – один із видів кіберзлочинів. Перейшовши за фішинговим покликанням 41-річна мешканка Підгороднянської громади втратила понад 115 000 гривень.
За словами потерпілої, оголошення про можливість отримання матеріальної допомоги побачила в одній із соціальних мереж. Аби одержати гроші необхідно було перейти за вказаним посиланням та авторизуватися. Жінка вказала дані банківської картки, а потім і код підтвердження транзакції. Відтак, доступ до електронного гаманця отримали шахраї, звідки й списали понад 115 000 гривень.
Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Працівники поліції вживають заходів, необхідних для встановлення осіб зловмисників.
Щоб убезпечити кошти від шахрайських пасток, поліцейські нагадують: ні в якому разі не переходьте за неперевіреними покликаннями; перевіряйте правильність назви вебсайтів; не вводьте реквізити платіжних карток та облікові дані онлайн-банкінгу; нікому не повідомляйте PIN-код до картки, три цифри на звороті картки, одноразові паролі, що надходять в повідомленнях та сповіщеннях від банків чи мобільних операторів.
Якщо ви потерпіли від шахраїв, телефонуйте на спецлінію 102. Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Тернопільська міська рада передасть військовим частинам та поліції техніку й обладнання
Середа, 11 вересня 2024, 12:50
11 вересня на засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про передачу матеріальних цінностей на баланс військових частин та Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Рішення прийнято з метою зміцнення та посилення обороноздатності військових формувань.
Обладнання передають відповідно до звернень від зазначених структур:
- товарно-матеріальні цінності на загальну вартість 178 224 грн, зокрема, пропелери до DJI MAVIC, BRITANKA-комплект обладнання переносу спектру;
- газоаналізатор Алконт U8300 на загальну вартість 19 500 грн;
- товарно-матеріальні цінності на загальну вартість 272 352,06 грн, зокрема, фільтри, кабелі, колодки, кабельні канали, стелажі, олива, джерела безперебійного живлення та телевізор;
- пульти управління для дрона Radiomaster Boxer (3 шт) на загальну вартість 20 985 грн.
Нагадаємо, у Тернополі діє Реєстр переданої допомоги від Тернопільської міської ради Збройним силам України, ознайомитись з яким можна у розділі «Е-сервіси».
Ще в одній громаді Тернопільщини з'явилася поліцейська станція
Вівторок, 10 вересня 2024, 10:43
Її відкрили завдяки співпраці місцевої влади та Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.
Поліцейським офіцером громади став Сергій Володимирович Бей. Його головне завдання – щоденно забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на звернення людей та запобігати вчиненню правопорушень.
"Кабінети станції облаштовані відповідно до всіх потреб повсякденної роботи поліцейського та обладнані необхідною оргтехнікою для надання кваліфікованих послуг", – повідомили у місцевій Фейсбук-спільноті.
Службовий автомобіль Renault Duster придбали за кошти іноземних споносорів в рамках загальнодержавної програми "Поліцейський офіцер громади".
Нагадаємо, "Поліцейський офіцер громади" – це безпековий проєкт Нацполіції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там, щоб оперативно реагувати на правопорушення. На Тернопільщині уже працює кілька десятків таких станцій.
Дві мешканки Тернопільщини потрапили у пастку шахраїв: поліцейські закликають громадян пам’ятати про правила безпечного онлайн-шопінгу
Понеділок, 09 вересня 2024, 13:37
Заявниці хотіли придбати товар. Як наслідок – поповнили рахунок аферистів на 18 000 гривень.
Співробітники поліції з’ясували, що 34-річна жителька Тернопільського району вирішила купити садові меблі, а 49-річна мешканка Підволочиської громади – ноутбук. Оголошення про продаж бажаного товару вони знайшли в інтернеті. Обов’язковою умовою купівлі була повна або часткова оплата. Жінки погодилися й перерахували начебто продавцю 4000 та 14 000 гривень. Як тільки кошти надійшли на вказані рахунки, зв’язок з торговцями обірвався.
Слідчі поліції за фактами шахрайства розпочали кримінальні провадження відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочинів.
Кіберполіційські рекомендують дотримуватися наступних порад для безпечного шопінгу в Інтернеті:
- купуйте та сплачуйте лише на перевірених ресурсах;
- почитайте відгуки про продавця та дізнайтеся історію роботи інтернет-магазину;
- не переходьте за сумнівними гіперпосиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий ресурс. Уважно переглядайте URL-адресу потрібного сайту – неточність навіть в один символ може свідчити, що ви опинилися на фішинговому ресурсі;
- сплачуйте гроші після отримання товару аби мінімізувати ризики втрати грошей;
- без нагальної потреби не повідомляйте нікому дані своєї банківської картки (особливо CVV-код та термін дії);
- заведіть окрему інтернет-картку для онлайн-шопінгу, на яку переказуйте лише ту суму, що необхідна для оплати;
- при купівлі на платформі оголошень, обговорюйте деталі угоди тільки в чаті цієї платформи та не переходьте у сторонні месенджери: туди зловмисники можуть надіслати фішингові посилання;
Якщо ж інформацію про банківську карту розголошено, зверніться до банку та заблокуйте картку.
Якщо ви потерпіли від шахраїв, телефонуйте на спецлінію 102. Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.
Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Більше статтей...
- Двоє загиблих та двоє травмованих внаслідок ДТП за вихідні – поліцейські встановлюють обставини подій
- Вирощував та висушував коноплю для власного споживання: поліцейські розпочали кримінальне провадження відносно жителя Тернопільщини
- У Тернополі вшанували пам’ять жертв депортації з Лемківщини у 80-у річницю трагедії
- У Тернополі завершено ремонтні роботи на розв’язці біля «Текстильника»
Сторінка 2 з 1478
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»